Světelná stezka (14.7. - 20.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Padátek 490ks a to jsem zatím nesklízela na děsivce, neboť jsem dala přednost sázení od 10h dopoledne :p
    Tak snad to bude padat dobře :music:
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pyro prášek 620ks, šlapu zlatou střední cestou :)
     
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já jsem začala na Baha, neb na hlavní je ta moje nešťastná mýtina a na děsivce si musím dopěstovat plodiny, které jsem nacpala do úkolů, jinak pojedu skutečně to lážo plážo.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Padátek 618, ze fšech ploch. To ujde. Začínám v bubusvětě, protože mám do zítřejšího odpoledne volno, tak budu mít klid, protože na ten konec mapy dycky zapomínám, akce-neakce 8)
     
  5. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    štěstí se fakt unavilo, protočeno 31 PL a mám 2x 100%/24 h a k tomu 1x +1/6h. :p Farmaření zdar! kája53
    Edit - dalších 6 PL a je tam 200%/12 h. A končím, budu lístky šetřit.
    Edit 2 - nedalo mi to, ještě 2 PL a dalších 100%/24 h. Železo se má kout, dokud je žhavé. ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/7/21
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce bude celkem náročná co se týká pěstování. Přeci jen tři kytky - třikrát rozpěstovat. Pustím se do toho a uvidím. ;)
    Pěstovat na farmě budu jen na hlavní louce. To stejné i na Baha jen jedna plocha.




    Hezkou hru ...
     
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Vše sebráno - 777 padátek, to docela jde. Začala jsem na hlavní s 5ti hodinovkou (krokusem). Budu makat postupně všude, kde se bude dát co pěstovat.;)
    Mám premium, takže kliknutím vyfotím, sbourám, udělám akci a opět kliknutím dám vše do původního stavu. Jsem s ním spokojená.
     
  8. 007lala

    007lala Pilný autor

    padátek vyskákalo ze všech dostupných ploch 723 z rákosu, pobyšky a hrůzného lilku. Žádnou extra strategii nemám, budu jen tak piánko bez extra bonusů hrát, pěstovat a dodávat, protože bohužel nadšení z nových akcí, radost z dodávání, odměn a dokončení se už téměř úplně vytratila.
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    K tomu trojímu rozpěstování jen malé připomenutí - nezapomeňte využít ten trik, co tu kdosi při podobné příležitosti zveřejnil a nebude další rozpěstování nutné.
    Do mlýna na dlouhou dobu mletí krmiva (ideální je na to SK) a do fronty za něj těch 5 ks akční, po 5 hodinách vždy zvýšit množství o dalších 5 z přibyvších elixírů. Než bude potřebné množství první akční, nasyslí se dost elixírů na umletí dalšího osiva bez nutnosti rozpěstovat. :)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kiki2305, jan.svatek to byl, co tento trik objevil. Budiž blahořečen 8) Mi je to bohužel na dvě věci, protože furt chovám nějakou zvěř a krmivo vyrábím sama, tak to nevyužiju. Ale je to skvělý nápad a ostatním hodně pomáhá.
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Úplně zbytečný guláš, promaštěný nesmyslným ochablým řádkem.
    Já tedy počkám až RT dostane rozum...
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jonsdy, neházej kulomet do pšenice, však je to jen obyčejná pěstovačka. A u řádku nikdy nevíš, k čemu se bude hodit. Já jsem minule obětovala SK na řádek pro Baha pajdátka, protože asi v RT přišli na to, že tím pokráceným čajotem a lablabem a čímkoliv delším máme pajdátek moc a nekupujem, tož sem si to pozichrovala :)
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Já Ti Ynočko rozumím.
    Ale vezmi si to, začátečník má guláš jako hrom. Navíc pokud nezaplatí tak akci těžko dodělá.
    Hra je tak odsouzena že hráči dlouho až na vyjímky u hry nezůstanou.
    Byly časy že RT chtělo hráče, teď už jen peníze...​
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jonsdorf: už i ty? :D
    migos: u beden jsem byl napnutý jak kšandy ;), to mě baví.
    Druhá otočka na Baha, svítím.
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ako sa tak pozeram,tak ste na mna nepockali :cry:xD No uz makam ;):p i ked som mala v plane zacatna desivke tak som to pototo a zacala som na hlavnej :mad: Napadalo mi 699 praskov a keby som nezabudla na citron tak by mozno bolo viac ,no co uz v liste mu je dobre xDxDxD:cry:No co skusim zajtra najst dake miestecko kde chytim internet a ked budem mat stastie tak to otocim aj v robote :music: No nastastie mi pikola dala Jacka a skusim aj Ks,mozno pust daky chlup xDxDxD nech sa Vam dari a dojdete tam kam chcete ,no najlepsie do ciela ;)
    Nieje to az taky gulas ako sa to zda,ked sa zacne tak uz v tom bordel nieje ;):)
     
  16. michnaj

    michnaj Pilný autor

    tak krokus napěstovaný a dál se nehnu, už víc jak hodinu čekám až mi systém dá další elixír abych mohla rozpěstovat další akční, škoda zbytečně mi utíká bonus:cry:
     
  17. kája53

    kája53 Expert fóra

    michnaj - mám to stejně :cry:
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Přece stačilo semlít 3-4ks osiva a jeto!! Dělám to tak pokaždý!8)
     
  19. 14087

    14087 Veterán fóra

    [​IMG]
    Tak to bylo opravdu terno.. vyskočily dvě bedny a v nich jezírko pro havýše a to druhé ani nevím :sleepy:-.- škoda 70* ani piccolo bedna tam nebyla :oops:
     
  20. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Padátek 917, zasazen byl lablab, hortenzie a hrůzný lilek + pár JC
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.