Sváteční přípravy (13.12. - 19.12.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, včera jsme to večer řešili tady v diskuzi, stačí víc číst ;) str.3
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Díky Skali, už včera jsem nějaké údaje objevil a dnes upřesnil. Divím se, kolik lidí si stěžuje na pomalou hru a když mají pro to něco udělat, ticho po pěšině až na výjímky.
    Rozumím tomu jak koza petrželi, ale snad jsem nějaké parametry trefil :D.
    Medvědy jsem odehnal a přivítal tučňáky.
     
  4. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    Nepíši často, omlouvám se za nedostatky. Musím se ale přidat k dalším hráčům, kteří si stěžují na rychlost načítání a sekání hry. Jak to mohou mít ti rychlíci hotovo, nechápu. Vím, že mají ta svá "urychlovátka". ale to už není ta hra v počátcích, které jsem tu zažila. Působila radost, nutila hráče k uvažování atd. Zprvu jsem se bránila, když mi tuto hru vnucovala moje dcera - prý opravdu nebudu jezdit s náklaďáčkem do kopce a budu si pěstovat a chovat dle svého. A ejhle - najednou jsem se s hrůzou dočkala toho, že bez různých "miniher" nezískám žádnou odměnu. Souhlasím s mnoha hráči, kteří si stěžují na odměny, jsou stále více ubožejší. Vždyť získat při točení PL mlékárnu XL (mám 385), nebo oslí stáj oranž (645), nebo XL javor, (699) to není žádné terno. K tomu tuny nepotřebných surovin, naprosto nevyužívaných řemeslných produktů a v neposlední řadě ukrádání PL za nicotné hvězdičky a podobné nepotřebnosti. Je to zkrátka špatně, když se z beden na bonusy noří jen na ty BZ, nanejvýš 100 % na výrobny, když je jich hafo. Dalo by se psát ještě více, nemám už na to sílu. Snažím se ze všech sil. abych tuto hru ukončila, ač mi v těch počátečních letech působila tolik radosti.
     
  5. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Anoj na farmě ani baharamě se mě neobjevují postavy tučňáčice a Elfa.Má někdo tento problém?Umleto mám,ale ještě jsem nedarovala ani kus.Díky za radu
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stibovam - ahoj, stačí je zapnout ;)
    zapnout.png

    Vše je popsáno ve FAQ k akci
     
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera večer jsem si pěkně naběhla. Pustila jsem si na kole štěstí Auto key presser, abych rychle vytočila zelené lístky. Vtom někdo zvonil u dveří, tak jsem šla otevřít - sousedka mi donesla dva balíky, které u ní nechal ráno pošťák. Donesla jsem je do obýváku, rozbalila a začala se kochat dárečky pro Ježíška. Na farmu jsem si vzpomněla až po dost dlouhé době. Byly vytočeny nejen všechny zelené lístky, ale také přes pět set modrých. No byla jsem "nadšením" bez sebe. Sice jsem měla 5x 100% a 2x +1, ale v nevhodnou dobu, neb jsem dnes nebyla až do tří hodin na příjmu. Aspoň jsem večer dopěstovala všechnu akční a dala dlouhodobky na padátka. Dnes po návratu domů jsem otáčela laskavec, abych bonusy aspoň trochu využila. Mám základ na příští dožínky. S padátky na farmě tudíž nebyl problém, na baha mi chybí dodat ještě 2x lízátko a jedno jablko. Větev na stonku už je aktivní. Ráno bude hotovo.
    Příště točení určitě vypnu:music:.

    [​IMG]
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mňo, tak medvěd je odfajfkován, zbývá nadělit Pavle 14 tyček a skřetovi 9 kousků. A víc se tím nemíním zabývat , na tučňáky se rád podívám v nějakém tom filmíku z Antarktidy, ale jejich promenáda ve chvíli, kdy jsem honil medvědici s jablkem v ruce... a nikde ani jedna! A pořád klikat F5 v pracprocesu fakt nemohu. Taktak jsem v těch 15 minutách stihl sklidit své tři záhumenky. Na odpolední máme 2 přestávky po 15 minutkách, ty letí, jak blesk. :wuerg::oops:
    Gratulka všem, kdož už tu zvěř a skřety obdarovali a těší se z výsledku své "dřiny".;)
    PS: Ašado, co je to ten auto key presser? To by se mi šiklo, nesnáším zelené lupeny... ale fakt-.-:wuerg:
     
  9. stibovam

    stibovam Pilný autor

  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stibovam - za málo, ať se daří :)
    Dobrou noc
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    To je prográmek, který dal k dispozici ke stažení pezt, ale už si nepamatuji ve kterém vláknu.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jsem rád,že se RT zabývá přemnoženou havětí!:wuerg::cry:
    [​IMG] 8)
    Stejná situace panuje ve skleníku.Zadám šlechtění urychlím za SH,někdy se podaří poprvé sklidit,opět urychlím za SH a po návratu mně čeká prázdná obrazovka.I zde pomáhá restart,či návštěva Alp!:wuerg: Achjoooooooooó
    Sem zvědavej,jak to bude odpoledne s expresem!V žádné vylepšení nedoufám,bude stačit,když půjde vyzvednout náklad bez nutnosti restartu!o_O
    Jen tak na okraj.....opravdu je nutné 6x potvrzovat získanou odměnu ?!?
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ešte musím napestovať na Bahame treba mi ešte dokončiť tučniačku.Chýbajú mi prázdne fľaše.Dal som na plochu tie tajnáše z 3 ako že céder mi vyliezli XXL 2 x uhorkové stromy a 1 XL a zo stajní ako že muflón tak 3 x oranž.korytnačky.Odmeny ako hrom.Nebudem ďalej pokračovať.
     
    radyn.m, -Jara05- a Richards76 tohle ocenili.
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odoledne. Akce "skoro" hotová, Ještě mi chybí 4x nakrmit Pavlu a je to. Za 2 hod. sbírám dlouhodobky, tak snad se o trochu pohnu.

    ašada01- hlavně, že jsi měla z dárečků radost ;):) . Určitě ti KŠ udělalo velikááánskou radost :(, ale zase jsi provětrala lupeny. ;):) Program, o kterém jsi psala neznám a nic mi to ani neříká, já používám Esc. To mi vyhovuje a je to taky rychlý. :)
     
  15. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Pěkné odpoledne všem vespolek,
    akce po půlnoci ukončena , ale nedá mi to, aby jsem ještě dále "nekrmila" ty skákající potvory
    a tak je ještě obrala o pár dárečků :D
    Velká gratulace všem rychlíků. :inlove:
     
  16. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Čauky , stav na farmě: skřeti dostali 13 kusů, medvědice vše a ta mrška, co dlabe sladké jako divá, zatím 6. Ta se táhne, jak asfalt v červenci...:oops:
    Gratulka všem, co už si nemusí lámat hlavu s tím, co kde a jak mlít, o pěstování nemluvě.:D
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG] [​IMG]

    Ahoj, tak akce komplet hotová ;).
    Mám docela dost přepěstováno, tak postavičky krmím dál, ať ještě získám nějakou tu odměnu, která se vždy hodí :).
    Všem hotovsonům posílám gratulaci a těm, co plní, přeji úspěšné dokončení ... času je ještě spousta ;).
    Všem hezký pátek a ahoj :)
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    KŠ sice nic nedalo, ale i já se už blížím ke zdárnému konci akce. Zbývá vyrobit ještě 3 vánoční lízátka.
    S krmením postaviček jsem neměla žádný problém za chvilku byly všechny "saladkosti" pryč.
    Přeji krásný víkend.
    :);):)
     
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tak jo 2x nakrmím pavlu a jeto komplet to snad stihnu do koncexD
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Zítra akci dodělám, za mne naprosto pohodová. Rychlíkům gratuluji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.