Sváteční mariachi (24.2. - 2.3.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ivca1111 pozeras na ten spravny 8) dodavaju sa lubovolne ;)
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ivca1111 -- ahoj
    upload_2022-2-28_21-55-44.png
     
    Ciri13, -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jojo, já vím mám je dávno hotové a obchod vybraný i jsem odpovídal na příspěvek dasa1143, jen mě u fany zmátlo č.14 (tím končí stonek), jak na ta čísla moc nekoukám tak jsem si neuvědomil, že to není číslo konce akce, tak se omlouvám za nepřesnost.
    Kapela vyhrává.
     
    Naposledy upraveno: 28/2/22
    Y_n_O, -Jara05- a ivetakuc tohle ocenili.
  4. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Zdravím, můžete mi prosím poradit, jak mám postavit ještě další 2 totemy, chybí mi 10 mincí na Piccolo a jak to udělat. Děkuji moc. Ať se daří
    Tak jsem asi v pytli, ukazuje mi to, že mám odehráno 16 her...
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    panda1183674, asi jsi utratila mince za nějaké jiné nabídky. Já jsem vytesala jen 14 totemů, piccolky mám obě a ještě jsem doplnila stav SH, ZSH a SK....
     
  6. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    já počítala, že to vyjde, no nevadí, poučení pro příště - vytočila jsem si do stodoly 200 procent, tak mám přepěstováno...
    Děkuji moc
     
    sovicka64, -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  7. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    hlasim 14 totemov :) podarilo sa. zachranili ma zvery :) vysmarila som vsetky biedne stromy a dala som na plochy vsetky zvierata, co sa vosli a zacali padatka padat :D mozno mi napada este na jeden totem, no nejdem to hrotit. jak bude, tak bude. stonka stonkuje, tak som spokojna :)
     
    Trepifajksl a -Jara05- tohle ocenili.
  8. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Ahoj, mám vše hotovo, na stonku: Řada na mag.stonku č.1 komplet hotovo
    Řada na migickém stonku "párty lístek" mi chybí - elegantní obsluha
    Řada na magistém stonku " obarvená šed" mi chybí t - tajemný chameleon

    Prosím co s tím.......????
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zkroftova - ahoj, dekorace elegantní obsluha je k dispozici jako výhra na kole štěstí - takže si ji tam musíš vytočit.
    Viz tato akce: Nový jackpot na farmářském kole! (25.2. - 28.2.2022)

    Dekorace tajemný chameleon - odměna v druhé části akce Obarvená šeď I - III . Splnila jsi tento dočasný úkol v družstvu ?
    Pokud ano, nedala sis dekoraci někam na plochu nebo jsi ji neumístila do jiného stonku, než kam patří ? Ještě pohledej. V krajním případě můžeš požádat o pomoc herní podporu.
     
    micek1969 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Ttie oranžové kvetiny mi nie nie padať. Dala som na dve polia dlhorastúce rastliny so superhnojivom a z nich 0 kvetín. Je to vôbec normálne? Aspoň zo šľachtenia mi niečo padá aj to tak tretina z osadených domčekov a stále mi chýba na poslednú lebku do stonky 34 kvetín.

    ***odstraněna žádost o padátka - sem nepatří.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/3/22
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minutka10 - ahoj, jestli to nebude tím, že z rostlin toto padátko vůbec nepadá. Pouze při sklizni stromů a stájí (a jen na Baharamě). A při šlechtění zvířat ;)

    upload_2022-3-2_11-13-49.png

    Edit: na žádost o padátka máme k tomu určené vlákno - Zasílání a výměna dárků - takže si napiš, prosím, do tohoto vlákna. Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 2/3/22
  12. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Ty oranž. květiny padají ze stromú a stájí
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  13. Aria56

    Aria56 Zelenáč fóra

    ani mne nie a nie padat chyba mi este 15 kvetin ale to uz asi nedam a mam stromy a stajne
     
  14. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    tak to bolo chybne v hre, lebo keď som klikla na kvetinu v mlyne, tam bolo uvedené že padá z rastlín, FAQ som nečítala
     
    Skali tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    minutka10: A to byla chyba, že si nečítala a ani tady ve vláknu, protože se tu problém ve slovenštině řešil hned na začátku. Důvěřuj, ale prověřuj ;). Příště zareaguj dřív a ne poslední den....
     
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minutka10 - ahoj, to je mi líto, ale bohužel u SK lokace bylo ve hře chybně uvedeno vypadávání. Pokud budeš mít příště nějaké pochybnosti, mrkni do FAQ k akci nebo neváhej a zeptej se třeba v diskuzi, ju :)

    Hezký večer
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.