Sváteční mariachi (24.2. - 2.3.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Ahojte, ako prosím efektívne získavate oranžové kvetiny (vypadávatká)? Mám na bahe stromy, zvieratá a nokyho citróna ale oproti paletám je to veľký nepomer. Viete poradiť? Ďakujem :)
     
    ivetakuc a Trilian55 tohle ocenili.
  2. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.Jedna piccollo bedna mi dala kouzelný strom.U mne spokojenost.
     
  3. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    nekonecna akcia toto... vsetko musim pestovat, alebo kupovat. uz padlo 10 mega :( zvierata vsetky musim chovat. oranzove kvety mi nepadaju skoro ziadne, potrebujem ich este 288 aby som mala aspon stonku. akcnu burinu budem mat asi v pondelok vecer, alebo v utorok rano, to je fajn. palety mi dopadali dnes, uz mam aj viac ako porebujem. ani tulidomcek som moc nepotrapila, lebo nemam zver a uz ani SK... nevidim to ruzovo. do stredy este casu dost, no tie oranzove kvety su zlo... predpokladam neuspech, pre mna velmi tazka akcia.

    edit : mam 10 totemov. cakam na padatka, bez nich sa nepohnem
     
    Naposledy upraveno: 27/2/22
    Richards76 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK


    kamienka
    - ahoj - k těm stromům - čím delší doba růstu, tím větší šance na padátka. U stromů můžeš případně zkrátit dobu růstu:[​IMG]
    Na baha lze použít i Loď pirát papagáj
    Ampule růstu/nápoj rastu...
    Padátka lze popohnat i šlechtěním zvířat.
     
  5. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Ahoj vespolek, dnes akci dodělám. Ale kdo neměl v zásobě zvířata a běžné rostliny, tak má co dělat. Přeji všem úspěšné dokončení.
     
    Naposledy upraveno: 1/3/22
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nakonec jsem si ani nemusela pomáhat tulidomkem, oranžkytky napadaly za dva dny ve více než dostatečném množství.
    Za stříbrňáky jsem pořídila piccolky, SH, SK, ponožky, vrtulky, žeton a několik podivuhodností.
    S věcmi ze stodoly nebyl žádný problém, snažím se udržovat rostliny na min 15.000ks a zvěř na 1.000ks.
    Je pravda, že zcela vyjímečně plním úkoly v družstvu.

    [​IMG]
     
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásné ráno, akci jsem úspěšně dodělala, šlo to v pohodě až na oranžovou papírovou květinu u té jsem si pomohla šlechtěním.
    Farmářům kteří mají hotovo gratuluji, ostatní nezoufejte ještě je čas. ;) Krásnou hru. :)
     
  8. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Akce splněna do posledního puntíku. Za mě pěkná akce, i když jedna z těch těžších. Díky šlechtění o víkendu jsem si pomohla k oranžovkám, tak to bylo v pohodě. Všem,co mají hotovo gratuluji, kdo ještě plní držím palečky.
    Všem přeji krásný den ;)
     
  9. 14087

    14087 Dozorce fóra

    Řádek řádkuje a je čas i pěstovat do 16 abych mohla vybrat ještě více z obchodu, mám obě piccolky a nějaký podivuhodnosti ;)

    [​IMG]
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem taky udělala jen 14 úkolů a dál nepokračuji, musím dopěstovat ty plodiny, které jsem dodávala do této akce, velká gratulace všem, kdo má hotovo, a ostatní to snad taky zvládnou.
     
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    14087,
    děkuju za upozornění, že ještě můžu pokračovat poslední 2 odevzdávání a získat tak ještě 125 mincí x 2.
    Jsem po přečtení info, že jste odtajnili 2 ks piccolo bedny... jsem se vyděsila, že jsem si koupila jednu. Vůbec jsem si nevšimla, že tam je v nabídce 2x :eek:
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím a mám to za sebou.
    [​IMG]
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No, ono to ani dál nejde :p
    Edit: viz další příspěvek
     
    Naposledy upraveno: 28/2/22
    -Jara05-, INČUČUNA1959 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    No, ono to ešte ide ďalej ;)
     
    -Jara05-, Pitrýsek47 a sovicka64 tohle ocenili.
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Veru tak ide to dalej :music: Uz mam hotovo ale casu je dost a tak pokracujem ;) padatka mam dostatok len ta akcna sa dako vlecie :cry: Ks na mna kasle :mad: No mala by som to stihnut :music:Posielam gratulku co maju hotovo a ostatnym drzim palce :)
     
    -Jara05-, smoulinek123 a Richards76 tohle ocenili.
  16. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Přes počáteční výpadky mozkové kapacity už stonek stonkuje. Do posledních dvou totemů ještě něco dodám, ale do konce to asi nestihnu, chtějí tam toho nějak hodně.
    :music:
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jj, Pitrýsku, ještě dva totemy se dají postavit. A dostaneš za ně dobrý hvězdný prašule do kvelbu xD Já už na ně smolím, protože na druhou picolku už mám a zbytek je mi šumák, co vyjde, koupím kapky a vrtulky. Tajemnice nepotřebuju, všechno mám. Sice ne úplně doma, ale na dárkových farmách, tak jen přepošlu, až to půjde, abych měla sbírku komplet. Potřebuji poslední sklizeň, ať pomelu tu druhou lebku a bude vytesáno, řádek může začít řádit :)
     
    Naposledy upraveno: 28/2/22
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobrý večer, chybí mi 600 kousků na poslední totem a bude hotovo. Sklidím zítra ráno. Vybrala jsem piccolo bedny, kdybych náhodou v rozespalosti zapomněla vybírat odměny za hvězdičkové mince, tak ať mám to nejdůležitější. Totemy jsou krásné, zvířátka hrající na různé nástroje jsou velmi roztomilá.
    Farmu zítra šoupnu do běžného režimu.
     
  19. 14087

    14087 Dozorce fóra

    k.vitek - není vlastně ani zač :D ale myslím, že už to tady zmiňovalo vícero farmářů :)
     
    -Jara05-, INČUČUNA1959 a Y_n_O tohle ocenili.
  20. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Ahojky,tak jsem z toho jelen.Dokončila jsem vše včetně stonku a chybí mi jedna dekorka na jeho doplnění.Dekorky jsou 4 a obláčků na stonku 5.Čučím na to jako :p trdlo.:cry:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.