Sváteční mariachi (1.9. - 7.9.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kamienka na šanci na vypadnutí padátek má vliv pouze čas růstu. Takže čím déle strom roste, tím je větší šance, že z něj něco vypadne. To samé platí pro rostliny a zvířata. ;)
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam 12 totemov a makam dalej,este je casu dost ;) U mna je to naopak ,pajdatka mam no akcna dako nerastie alebo skor mam prestoje a Ks na mna kasle tentokrat :wuerg: Zajtra ho skusim este pretocit a ak nic neda tak ku koncu pomozem zelenymi kvapkami a vrtulkami xD Inak mam na baha 2 plochy zmesky a na plantazi stromy :) Idem kuk este bosorku a potom pekne do hajan. Dobru noc Vam prajem a nieze budete ponocovat :music:


    Tak ja som skusila rano stastie a ono bolo trosku unavene a tak sadlo aj na mna;):pxDxDxD dalo mi 1x 100% tak s tou akcnou trosku pohnem :music:
    Prajem Vam krasnu nedelu :)
     
    Naposledy upraveno: 4/9/22
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Včera jsem se vrátila z dovolené, tak se samozřejmě do akce zapojím. Co stihnu to bude. Zásoby nějaké mám, tak to půjde v pohodě. Přeji pěknou neděli všem nadšencům pro farmeramu.
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Ráno ve 2:22 dílo dokončeno [​IMG]
     
  5. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásné ráno
    Mám hotovo 12 totemů. Včera jsem dala na poho. pole a ty pokropila kapičkami tak to docela přibylo, zatím to vypadá, že bych akci mohla dokončit celou s padátkama je to bída, ale zatím je času dost. Přeji ať se daří a hezkou hru.
     
  6. 14087

    14087 Veterán fóra

    Jde to hodně pomalu normálním tempem, jak to že vy hotový máte takové štěstí na bonusy? Mě je kolo ani nenabízí, utratila jsem 200 fl za výměny cen a nic :/
    [​IMG]
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky, hlásím také hotovo. KŠ mi nic nedalo, musela jsem vytáhnout bonusy z lišty. Napěstováno bylo co by dup, ale ta oranžová padátka byla docela fuška. Dost pomohlo i šlechtění.

    16.png
    Času je ještě stále dost ;)
     
  8. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahojky, před začátkem akce jsem psala, že se mi do ní moc nechce, ale nakonec jsem si řekla, že alespoň pro dekoraci, která umožňuje možné vypadnutí více padátek jsem do toho šla ;). KŠ se opět otočilo zády, žádný bonus, ale jak to tak tady pročítám, nejsem jediná. Jsou ty bonusy snad přiškrcené kvůli nové kočičí dekoraci? Asi jo ;). I když oni nepadaly ani před tím :D. Ale nevadí. Celou dobu sázím akční na poho polích, voda + hnůj+ SH + vrtulky. A docela to jde. Před malou chvílí jsem získala vytouženou dekoraci, takže bych mohla i skončit. Ale do konce času dosti, tak budu pokračovat ve stejném stylu a třeba ještě vyberu ty dvě piccolky :D. Takže mi zbývají dva totemy ;). Jinak padátka z bahamaramy opravdu adrenalín :(. Také jsem si hodně pomohla šlechtěním, tak tím jsem jich získala docela dost ;). Všem, kdo máte hotovou komplet akci moc gratuluji a nám, kdo pomalu frčíme do finále přeji hodně farmářských úspěchů. Hezký zbytek víkendu a ahoj :)
     
  9. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také mám hotovo.Vzala jsem picolky a hnojivo.Ty padátka na Baha byla tedy katastrofální.Jinak pohoda.Vše jsem měla ve stodole.
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, padátka na baha jsou vždy zapeklitá, zvlášť když se podcení příprava a máš všude saguaro. Rychlosběr zvěře taky nepřicházel v úvahu, protože postřikovačů jsem měla na ploše pouze tři. Takže nakonec padlo větší množství SK. Ale trochu jsem zapomněla na stromy, ze kterých tenokrát taky padátka byla. Při dvou pařezech, ponožkách a ampuli růstu byla otočka xxl něco přes tři hodinky. Pokud je taková akce a nezapomenu, tak nechám přes noc obyčejné stromy a pak třeba 2x otočím xxl. :)
     
  11. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj ,tak konečně se mohu taky přihlásit mezi hotovce ,padátka na Baha pomohlo šlechtění ,na farmě jich dost napadalo ze začátku z laskavce ,kolo mi dalo za asi 150 Pl lístků jednou na 6 hodin plus jedna ,čili na jednu sklizeň ,jinak už jak dlouho se ke mně točí zády ,asi je na mé farmě rozbité,použila jsem bonus 100% na rostliny,jinak bych to asi nedala a také zelené kapičky a zuzanku,tajemno jsem také už usadila,tak uvidím o půlnoci zda to bude lišta a nebo něco hezkého a u pikolek to samé ,zda to bude něco lepšího.Všem kdo ještě hrají přeji úspěch a také krásný večer.
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja hlasim ze mam tiez HOTOVO :) Keby mo kolo nedalo 1 x 100% tak sa este trapim ako bosorka,tej skusim este zajtra pretocit dake Pl,no este je casu dost ;) Ja som tentokrat nemala vobec problem s padatkami a to som teraz skoncila a este mi ostalo 541 paliet 166 oranzovych papierovych kvetin.

    Z 1 pikolky kvetinova melodia a druha bude rano aj tajemno tak som zvedava....
    2 pikolka trhac travy ;) a z moli sa vyklul 8 mroz a 8 dikobraz,inak nic nove :) Za mna spokojnost.
     
    Naposledy upraveno: 5/9/22
  13. maribeja

    maribeja Stará škola

    tak odtajněno tajemno ,vše skončilo v liště ,z pikolek tečkovaný deštník a medvědí kámoši
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Měla jsem ze začátku skluz a přes víkend sklízela sporadicky, takže mám dost zpoždění a asi to nestihnu. Jsem na 10. totemu. Ale stejně jsem se do akce původně pustit moc nechtěla, takže mě to ani tolik nemrzí.
    Oranžové kytky ze stromů jsou katastrofa, ale šlechtící akce to spravila, takže zatím dostačující. Palety taky žádná sláva, ale největší problém zatím mám s akční, to zdržení je zkrátka znát. Času je zatím dost, tak uvidím, kam tím šnečím tempem dolezu.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, vehikl stavkuje, jak je tam nova dekorace, bonusy nejsou... Na farmě už mám pajdatka o víc než stovku navíc, na Baha chybí cca 100. Ale koaly vzorně spolupracují, to bude cajk. Vaznu na akčním plevelu, presadila jsem na pohopole, snad to stihnu, dnes mám volno, tak můžu sklízet pravidelně.
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Konečně hotovo.Z první pikolky plácni červa co vyleze z druhé uvidím.Zatím nic moc
     
  17. babina51

    babina51 Baron fóra

    Dnes ráno hotovo.Tajemné samý brak,Pikolky multitasking a plácni červa-také žádná sláva.
     
  18. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, tak já, už mám taky hotovo. Padátka padaly vcelku šikovně, dokonce i na Baha. Tajemnice dám až někdy, uvidíme potom co se z nich vyklube. :)
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Z tajemnic - i když nevím z které akce- 2 okurkové stromy a mrož. Zajímavé, že z 8 skoromůr se vylíhlo 5 kohoutích kukaček - zač jsem si je jenom zasloužila?? a určitě bobr a páv v oranžovém provedení.
    Určitě jsem spokojená. Přeji všem krásný den a Piccolo čekají na Vánoce, zatím jich je 56.
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak doděláno.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.