Sváteční banket (22.12.2020 - 5.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    V klientovy se nedalo umlýt,v unity taký né a když jsem se konečně mohl dostat do flashe tak jsem zjistil že bud klient anebo unity mi sežralo všech pět svíček ..... a ted abych čekal dalších pět hodin......... teda opravdu se IT vyznamenáva !!!! Asi je štve že i z mých peněz jde na jejích platy !!!
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, akční ani nebudou, musíš si je semlít ve mlýně. Za darovanou lžíci otevřít část menu atd. vše je v návodu i přímo info u minihry.

    Mám zaseto v měsíč.světě, kytka se občas točí, ale hraju. Blevajz ten mozek na talíři.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  3. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    v flash jsem semlela a nasela , pak mě to vykoplo, unity jde ryhleji a dosklidila zbytek
     
  4. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    Musíš si aktivovat ve hře vosky pomocí lžice pak umlejt ve mlýně a budeš mít prvních 5 plodin na sazení ....... ale jestli budeš mít smulu jako já tak ti to sežere svíčky a budeš taky čekat ....... asi ale jenom na zázrak !!
     
    moncicak7070 a jan.svatek tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, nepošle xDxDxDani mě ne a já se těším na Vánoce a nebudu si je kazit, to mi za to nestojí. Na této akci mne docela mrzí, že nejde vše pěstovat najednou, bo mám bonusy, 100% a +1 na šest hodin, večer by byla akce hotová a mohla jsem si pěstovat co chtěla, no možná děsivka že by mi trvala 2 dny, ale na tu je času dost. Takto zase budu muset pouštět kaštanový řádek znovu a na třetí plochu mi to nevyjde, nebo že bych počkala týden? uvidím jak to půjde
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  6. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Kde najdu tu lžíci?Díky.
     
  7. Holubka64

    Holubka64 Pisálek fóra

    tak nejde ani flas ani unity bezva když začaladěsivka už půl hodiny sklízím a pořád mi to vypadává ach jo
     
    Čonkin tohle ocenil(a).
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Přímo v minihře, klikni na poklop (kterou část chceš hrát dřív) a dostaneš co? Vosk. ....máte myšku, tak si proklikejte co jde, zelené šup, můžete hrát. A hupsky do mlýna, podle barvy umelete akční svíčku a zasadíte.

    A já mizím do čtvrté místnosti, až ji najdu :p
     
    Naposledy upraveno: 22/12/20
  9. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Jsme tu psavci. Trochu nám to pomůže, když si tu vylijeme vztek. Ale daleko více je hráčů, které Fórum nezajímá. Ti jednoduše hru zaklapnou a jdou se bavit jinam.
    A nikomu to asi nevadí. Jinak by se s tím už něco dělo.
     
    moncicak7070, Mikeš a Čonkin tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Tak jestli me fakt tentokrat neco nenapadlo, tak to, ze zrale svicky budou fakt takhle paradne svitit.... boziii :inlove:
    evoku57 To mi povidej, co mi dalo tentokrat usili z KS vyrazit aspon 100% do stodoly, jenze kdyz mi doslo, ze od zitra je nova dekorka a ze z nej tudiz potom uz nic nevytlucu, nedalo se nic delat... lepsi nez dratem do voka a ze jsem jim dneska dostala nepocitane.... Ale placat Jacka nebudu, toz si to trochu protahnem s heslem: "Vselijake kvaltovani a vody piti toliko pro hovada dobre jest" xD
     
  11. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Tak nejdřív se Unity dlouho přihlašovala, pak nešlo vstoupit na žádnou plochu - jen načítací květina uběhla 100 % a zůstala jsem na mapě.
    Přepnula jsem na flash. Podařilo se mi sklidit většinu farmy, semlýt žlutou svíci. Pak mě to vykoplo.
    Zapnula jsem klienta a zvádla zasadit, ale už jsem nestihla sklidit vodopády(poslední nesklizené plocha). Zasekl se klient. Přešla jsem na Unity a to mě hned několikrát vyhodilo.
    Teď se mi povedlo sklidit ty vodopády ve flashi, ale už jsem zase vykopnutá.
    Nevztekám se, jen je to zdlouhavé. Navíc když se pokouším přihlásit, tak se mi sekne i fórum a nemůžu tu psát.

    P.S.: Někdo tu napsal, že je času dost. Pro dlouholeté hráče jako já je času dost, ale když jsou tu nováčci nebo lidé,kteří nemají tisíce SH, tak opravdu není. Já používám SH jen na rozpěstování a akce dělám do posledního dne. Ale vím že mám tu možnost si se SH pomoci. To opravdu někteří nemají. Jestli se jim to seká jako mě, tak se nedivím, že jsou naštvaní.
     
    Čonkin a bačkora85 tohle ocenili.
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Měl jsem podobný problém, který jsem vyřešil koupí Malého akčního koše za 33 Kč (po semletí se mi objevilo 20+5 semínek akční zelené plodiny, tj. včetně těch ztracených semen)...
    Vím, je to drbání levou rukou za pravým uchem, ale kdybych čekal (Na co? Na smilování?), tak bych prostě hrát nemohl...
    Jak už jsem psal - problém vyřešen, pachuť z odfláknuté přípravy ze strany RT zůstává...
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak,na desivke napestované,ideme ďalej .... ááále niééé!:D Aj keby bolo,tak to sem nenapíšem,pár hráčov by sa asi zavzdušnilo! Dostal som sa sem pozdejšie,a ako čítam,o nič som neprišiel!;):p
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, taky jsem točila jen trošku a šetřím lístky na zítřek, snad to bude zítra taky padat;), když tak ráno pustím Jackovo dárky, jsou tři a ono nějak bude, jako vždy a po 14 hod. snad nějaký bonusek také padne. Už se na novou dekorku moc těším, to zas bude BZ přibývat, dám je do parku, vždy sklidím ručně a pak následně ostatní dekorky. Škoda, že nejdou k mazlíkům to by nebylo co řešit
    :music:xD
     
    matlafous123 a zejdy66 tohle ocenili.
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Peto121 a ešte aj bonusový kódik dostaneme:p;) (teda, tak to býva zvykom)
    už mi hra ide jak hodinky:D, rozopestovávam z 1, ďalších 9 čaká v mlyne, chcem vypustiť Jackov Darčekov, tak nech to má nejaký efekt8)
     
  16. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    no po mě to chce 10 nezdobenych svíček na jedno umletí místo 1 svíčky
     
  17. majami1

    majami1 Pisálek fóra

    ahojte, mne tiež kazí radosť z hry neustále refresh a skúšanie cez čo sa mi hra podarí spustiť - momentálne mi to ide cez flash, ale chcem sa opýtať, na bahamarame mi okrem tých žltých sviečok neponúka sadiť žiadne iné rastliny, máte tiež ten problém? Čo s tým?
     
  18. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    když pujdeš do plnění akce tam ji najdeš a vybereš si který vosk chceš .......
     
  19. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Po pátý za sebou mě to vykoplo. Na tohle nervy nemám...
     
  20. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    "Užij si chvilku klidu, než se farmerama načte."
    xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.