Sváteční banket (22.12.2020 - 5.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    A co jako mám zasít ?
     
  2. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    sekne se to na 55 procentech a nic nejde :cry::cry::cry:
     
  3. modrýměsíc

    modrýměsíc Rádoby autor

    Akce je zase plná nedostatků, seká se a po čtvrté vyhazuji celou farmu, přišla jsem o bonusy.
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    problémy s přihlášením a zpomalením hry jsou nahlášeny a vývojáři pracují na opravě.

    Prosíme o trpělivost.
     
    Learka a matlafous123 tohle ocenili.
  5. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Kdyby to chtělo odradit všechny! Nic jiného už jim ani nepřeji. Rok zpátky se avizuje, že bude změna a konec Flashe a slovy nejmenovaného, ti čučkaři dokázali za tu dobu stvořit tenhle věčně nefunkční hnus! Už toho mám taky plný zuby.
     
  6. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Co se to zase děje? Odstraním na děsivce stromy,a než stihnu dát pole,jsou stromy zpět.To je už opravdu na palici !!!
     
  7. venndab

    venndab Pisálek fóra

    Krásné pomalé prožití vánočních svátků nám přeje Farmerama. Zkoušel jsem dát svojí jídelní lžíci od oběda do počítače a stejně se mi na farmě neobjevila.
     
  8. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Neboj, jako odškodnění dostaneme dva lístky do kola neštěstí. A to se za zbytečný odpoledne vyplatí. Hlavně že lidi nakoupí koše, to je na prvním místě.
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Navic jsem měla dole v liště napsáno , že soubor farmerama exe může poškodit počítač,tak teď babo raď
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  10. stavra

    stavra Rádoby autor

    Taková hra,jak se to teď načítá,je na nic,končím.
     
    fany2020, drahulína a malanek70 tohle ocenili.
  11. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    To je všechno hezké, ale k čemu pak ty dva dny navíc jsou, když už musím mít stejně dohráno.
     
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Pro libakos:Tím poškozením bylo možná myšleno že tu bednu nějaký vztekloun vyhodí oknem i s monitorem,ani bych se mu nedivil,kdyby to bylo jednou za čas,ale tohle se táhne už měsícxDxDxD
     
  13. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Mlýn nemele, farma nereaguje, nikam se nedá dostat... Úplně ideál.
     
    evainfo, jana563 a fany2020 tohle ocenili.
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Mě už tohle nebaví, jen začne akce a zase se nejde dostat do hry, vypadá to že stím brzo seknu a budu končit, tohle mě nebaví :mad:kdo stihl zasadit tak gratuluji :)
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem semlel vosk na 5 semínek zelené akční plodiny (viz obrázek), leč zdá se, že mlýn to semlel a nevydal...:cry:
    [​IMG]
    Přitom Kristýnka podobný problém nehlásí a má normálně oseto (viz obrázek)...
    [​IMG]
    Jak mám asi plnit akci, když hned zkraje jsem přišel takříkajíc o vše? Možná existuje nějaký fígl, ale já ho neznám. Tento typ akce tu již byl, tehdy jsem žádný problém neměl. Proč dělat relativně složité akce v přechodném období (v době kdy hra funguje pod dvěma systémy)?

    A to nemluvím o tom, že celá hra se musí neustále restartovat...

    Děkuji RT za předčasný dárek k vánocům.

    *Předčasný dárek = naznačení, že už bych toho asi vážně měl nechat... (a já přitom nechci)...

    EDIT: Napsal jsem pochopitelně na podporu - jsem zvědav, jak to hodlají řešit.

    EDIT2: Problém jsem vyřešil nucenou koupí malého akčního balíčku s 20 nezdobenými svícemi za 33 Kč. Po semletí místo 20 ks semínek akční zelené plodiny se mi objevilo 25 ks (včetně těch 5 ztracených semen). Proč musí hráč kvůli nějakému šlendriánu hledat nestandardní řešení?
     
    Naposledy upraveno: 22/12/20
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    tak nevím Unita se mi nenačte a na Flashi se mi točí kytička
     
    jana563 tohle ocenil(a).
  17. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    žlutých kytek nadbytek.
     
  18. zdenina81

    zdenina81 Rádoby autor

    tak mě se farma ještě ani nenačetla a to je 14.40h. Taky už mě to přestává bavit, řikala jsem si , že počkám až skončí flash jak to bude a zatim to vypadá, že konec přijde mnohem dřív, protože tohle je o nervy :cry::mad:
     
    drahulína, modrýměsíc a malanek70 tohle ocenili.
  19. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Katastrofa, tak oni udělají akci a stávající plodiny nejdou ani sklidit. Furt se točí kytka. A to ještě jedu ve Flashi. Jaké to bude, až bude pouze Unity?? Hlavně, že se mají kupovat zase balíčky, tak to tedy já, ani náhodou, takovouhle akci asi brzo skončím. Kdo má čas sedět a čekat, kdy se přestane kytka točit...
     
    zdenina81 a modrýměsíc tohle ocenili.
  20. riska71

    riska71 Pisálek fóra

    Čaute, vy ste aspoň mohli niečo namlieť, ja som nedostala ani tú lyžicu:cry:
     
    modrýměsíc tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.