Sváteční banket (22.12.2020 - 5.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - ahoj, žádná záludnost v tom není. Zkus se odhlásit, zavři prohlížeč a pak se znovu naloguj. Pokud se dekorka neobjeví, kontaktuj herní podporu
    (PS: nedala jsi ji třeba na hřbitov nebo do jiného stonku ?)
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Skali díky, mám pocit, že jsem prohledala kdeco....ale nenašla a hledám ji už od včera, takže přihlášení a odhlášení proběhlo už několikrát. Než budu otravovat podporu tak zkusím ještě prohledat všechno znova. Jen se chci ujistit, že kdyby byla náhodou v jiném řádku tak po zadání do řádku s lupou by mi ji to našlo?
    EDIT tak už ji mám a jen se mi potvrdilo, že po zadání na stonku do lupy ji to nenašlo, vzala jsem to řádek po řádku a byla až v 53.
     
    Naposledy upraveno: 1/1/21
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - tak hlavně, že jsi našla.
    Vyhledávátko ve stonku najde jen stonky, konkrétní dekorky hledat neumí ;)
     
  4. babina9

    babina9 Pisálek fóra

    Skali
    ***
    Prosím poradí někdo stůl mám dodělaný a píšou tam že ta lžíce odemkne další oblast nějak nevím jak a kde děkuji

    ***odstraněna citace
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/1/21
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babina9 - zdravím, pokud máš akci kompletně dodělanou, jedna lžíce ti zbyde. Dál už nic není ;)

    Prosím, nepoužívej u příspěvku volbu odpovědět, bo odpovíš i se zbytečnou citací příspěvku. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (v tomto případě mě) jen oslov. Odpověď s citací se používá třeba když reaguješ na nějaký starší příspěvek.
    Děkuji a hezký den
     
  6. babina9

    babina9 Pisálek fóra

    Omlouvám se vůbec nevím kam to psát,jsem tu poprvé,moc děkuji za odpověd a přeji hezký večer.
    Prosím můžeš mi ještě jednou napsat zda to je takto v pořádku děkuji ahoj
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babina9 - ano, takto je to v pořádku. Šikulka ;)
    Hezkou sobotu
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Slimejsi hlasi vcera hotovo, jen jeste nebyl cas na hodnoceni (jako ve skole): 2
    + akce na trech plochach umoznujici v pohode pestovani ostatnich plodin podle potreby
    + padatka naprosto bez problemu snad tentokrat zvladal uplne kazdy
    + dostatek casu na dokonceni v prubehu svatku, kdy se ne kazdy chtel venovat naplno farmareni
    + slusne odmeny a radek na stonku
    - hur vyuzitelne bonusy z KS
    - rozvleklost
     
  9. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Ahoj něco se pokazilo v akci, dodělala jsem žlutou část dostala jsem lžíci, která mi následně nešla dodat do úkolů a když jsem obnovila stránku neměla jsem ani lžíci ani otevřenou poslední část:(
    po druhé aktualizaci v pořádku
     
  10. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Nevím, zda to na fóru už někdo zmiňoval (v ofiku to uvedeno není). V akci je možné získat i tři nálepky, a to (zřejmě) za dodání 1 070x žlutá svíčka, 1 600x zelená svíčka a 1 600x purpurová svíčka.

    [​IMG]
     
  11. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Hotovo jsem měla včera, přes Vánoce jsem to ale opravdu flákala, takže za mě pohodová akce akorát tak na svátky. Akce s dlouhou děsivkou mám ráda, chybí mi napěstovat ještě hodně do úkolů, tak s tím vždy pohnu. Alespoň otevřené už mám všechno včetně zvěřinců a arboret. Zápalek mi zbylo přes 3.600 a ještě přibydou, takže s padátky problém opravdu nebyl :D
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo na Silvestra večer ...
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj misspacman008, nálepky jsou uvedeny jako obsah beden. Chybějící obrázky jsou již doplněny ve FAQ k akci. Děkujeme za info.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Nechtělo se mi přemýšlet, kterak akci nejlépe splnit, protože mi jaksi dochází motivace k tomu vůbec hrát. Nevím jak ostatní, ale pořád se potýkám s nějakými nedostatky ve hře, které mě odrazují. Co se týká této akce, když už o ní píšu, nechápu, proč mi nejdou uplatnit zápalky, kterých mám habakuk, to opravdu musím splnit všechny úkoly okolo, abych mohla dodat pár zápalek a získat aspoň nějakou dekorku??? Ale jak říkám, nemotivuje mě to k tomu, abych přemýšlela nad tím, jak v akci pokračovat. Proto jednou denně spíše ze setrvačnosti sklidím a zaseju...
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pavcape - zdravím, pro zisk dekorek nestačí jen chtít dodat zápalky, ale bylo nutno také pěstovat akční. Tak je akce nastavena :)
    Hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.