Sváteční banket (22.12.2020 - 5.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    K hratelnosti Unity a Klienta už jsem uvedl dost. Teď z jiného soudku.
    Do souběžné Sezóny by odtud měly konečně plynout nějaké ty kýžené body sezónních odměn.
    Fajn.
    Sezóna končí 3. 1. ve 14.00. Banket končí o dva dny později. Problém nastane, když si někdo protáhne Banket až na závěr po 14. hodině 3. 1., protože když sklidí například 15. cenu - 1x bedna slavnostní večeře IX (poslední, pak už jsou jen 4 ceny za sirky), jejíž součástí jsou i 1 512x body sezónních odměn, tak si je může tak leda nabouchat do svého hráčského čenichu, páč Sezóna už skončila.
    Body jsou i v ostatních bednách před tou 15. cenou.
    To je úmysl, nebo chyba?
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    No tenisto budˇrád.Také bych nerada končila.Ovšem čekám jak bude vypadat program v MAC OS jinak mám smůlu a těch 9 let hraní vyhodím oknem.
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Do 11.1. v klidu hraju ve Flashi, pak prepnu na samostatneho Unity klienta (to uz by mohla byt vetsina drobnosti dovychytana), ktery mi slape v 32 bit jak po masle a jsem fakt rada, ze nemusim krmit notas 64 bit verzi voken. Akce uz tu byla, nic extra sloziteho na ni neni,... TV nevlastnime, na pohadky u nas nikdo neni, cukrovim se tezko muzu cpat cele svatky, kdyz sladke nemam uplne v lasce a prece nevypnu kvuli vanocum uplne mozek, takze samozrejme jako vzdy jedu v mezicase lenochodich aktivit (a ze se na ne po maratornu pred zaverem roku uz fakt tesim) ;)
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nerikam ze je to nejak slozitejsi nez v jine akce, ale jdu se pripravit na pristi rok - tedy zadne akce, jen trvale ukoly, ktere jsem doted nedelal... tim se resi jak Unity, tak to ze nebudu mit pres den cas tak jako letos, no a proc delat neco napul...
    Uvidime, jak mi to dlouho vydrzi :)
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ako Vas tu tak citam tak so zistila ze som slepa ako patron :D Pisete ze frcite na flesi a ja videla len unity ,uz som sa chcela spytat no este som sa raz pozrela a co nevidim Fles sa schovava predomnou v pravo dole a este pekne malym pismom sakra.....
    No samo,ze do akcie idem a snad to zmaknem ked som uz nasla FLES :D No a co sa tyka rozpravok a vyzieranie ci obzieranie sa to zmaknem pri hre :) Pekny vecer prajem a snad sa unity polepsi v Novom roku,nechce sa mi koncit po 8 rokoch ....
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Vánoce,nevánoce ,do akce jdu ...manžel,děti i vnuk už jsou zvyklí na to,jakej " bláznivej poklad " v rodině mají ... na prvním místě kocourek,následuje farma a pak vše ostatní :D
    V pohádkách už jsem si trhla ostudu,nemám co dohánět, při vaření,obstarání tchýně,vyvenčení v přírodě,si najdu čas i na farmaření ;)
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Zatím hraju ve fleši,protože Unity mi tedy nejde.Ale stáhla a vyzkoušela jsem klienta.Ten je dobrý,jen se občas sekne a musím ho dát znova.A tak doufám že ho ještě poopraví.Do akce jdu.Neni složitá.Cukroví nejím,ale nadělám si malé řízečky a s těmi absolvuji pohádky.Moc se na ně těším.Všem přeju hezké klidné a laskavé Vánoce.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak já taky váhám že akcičku vynechám, sice jsem o vánocích doma, ale jinak budu stále v práci. Na mobilu to nejede a večer toho už moc nedoženu, když to chvilku šlape dobře a potom sek, či kytičky .. prostě to nadšení už tím nějak dochází :p
    Určitě farmičku neopustím a jen doufám, že to bude lepší a lepší i když to bude asi trvat déle, než očekáváme :p
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj, víme o tom. Zatím další informace jak bude řešeno nemáme.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud bedny získáš po ukončení sezóny, tak dostaneš veškerý obsah kromě Bodů sezónních odměn a Sezónních žetonů. Tudíž se vyplatí je získat ještě před ukončením sezóny.
     
  11. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Já začnu nejdřív asi s Farmou. Dozraje mi Motýlí kukla a Velikonoční zajíc, na děsivce využiji řádek Probuzení na třpytivé stromy (+1 ks), Polterdýni a možná i Booster úplňkové sklizně. Mám totiž všude stromy a stáje. A pak se uvidí xD
     
  12. Tanyny1973

    Tanyny1973 Zelenáč fóra

    Mám to taky tak....škoda
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    No ... pokud správně chápu, dokud neudělám jednu sekci, nemůžu se dostat do dalších dvou? Tak to není důvod se vzrušovat :D Vánoce si chci užít jinak, než sezením u PC, takže v kombinaci s nutností rozpěstovávání apod to asi nebude akce pro mne :)
     
    herda21 a tenista99 tohle ocenili.
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Od minula si akci nepamatuji. A teď jsem jen přečetla letmo a váhám u dvou věcí - [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    - zápalky jsou třeba až na 16, 17, 18 a 19 pole, takže vlastně na závěr akce, takže žádná velká příprava být nemusí, můžu si v klidu dopěstovat to co tam mám a nemusím si blokovat některé plochy hned teď až do 14-té hodiny, když tam něco mám a nechci to vyrvat. Je to tak?

    - a pak mně není jasná ta nezdobená svíčka - tu jako hned použiju tak jak jí dostanu ve mlýně na výrobu 5 zelených svíček (tedy když za lžíci dostanu těch xxx vosků). A pak už budu klasicky rozpěstovávat a mezitím (teoreticky na další barvu svíčky) dostanu do 5ti hodin dalši nezdobené svíčky. Je to tak? Takže krom krkolomného začátku je to klasická pěstovačka?

    Jestli to tak je, tak do akce půjdu, času dost a možná ho bude ještě víc.... Ale zatím to jde ve flash, takže otázka chvíle sklidit i při návštěvě nebo při televizi, v tom nějaký problém nevidím.

    Díky za ujištění, že to tak je nebo vyvrácení a pak ponaučení, co je jinak. Díky moc.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem ako vždy pomaličky poľahučky:D:D.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lyzarka - ahoj, dostaneš 5/10 nezdobené svíčky, za lžíci získáš vosk, semeleš to na akční a dáš si rozpěstovat... Do pěti hodin - pokud nezdobené svíčky semeleš, dostaneš znovu do počtu pěti kusů. Klasicky pěstuješ tu jednu akční. Až splníš celou tu jednu část, získáš další lžíci, za ní další barevný vosk, zase semeleš akční na rozpěstování....a plníš druhou část...

    Minule jsem to řešila tak, že jsem si dávala získané nezdobené svíčky "jako" semlít - až na konec fronty, čímž se mi zase doplnil do pěti hodin počet nezdobených svíček (se to tedy jmenovalo asi jinak). Po doplnění stavu po pěti hodinách jsem to ve frontě zrušila... a dala tam zase větší množství až někam nakonec....tak pořád dokola.

    PS: není to z mé hlavy - nechci ubírat zásluhy jiným ;)
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Do akce jdu. Přepočet :5330xžlutá svíce, 8000xzelená svíce, 8000xpurpurová svíce, na stonek 280xzápalka a na dekorace 1200xzápalka.
    Snad jsem počítala dodře o_O
     
  18. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Do akce nejdu. Složité a od pohádek odbíhat nebudu. Přemýšlím i o tom, že skončím úplně. Unity je neštěstí. Chodí to pomalu. Zvlášť vykydání stájí.O otvírání beden ani nemluvím. Po sklizení jedné bedny, musím zase hledat další, protože se nabídka vrátí do původního stavu. Plnění zvěřince se dá obejít, ale jinak je to k zblití.xD
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zajic08 - zdravím, co se trochu krotit ve výrazech ? Budou Vánoce -.-
     
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Skali, díky. Tak nějak jsem si myslela, že to asi bude a za to fiktivní semletí díky, dobrý nápad. Díky za to, že ses podělila o docela dobrý fígl...:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.