Sváteční banket (22.12.2020 - 5.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ciri13 Tenhle tip si jen tak neprisvojis :D, taky jsem se na farme prepocitala o hodinu a pul s jutou a tu teda trhat me ani nehlo ;)
     
    DANKA722, sovicka64 a Ciri13 tohle ocenili.
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    matlafous123, já ti nevím s tím prvenstvím. Už se mi to stalo poprvé (střídání děsivé plochy a Baha a teď Baha a farma). Taky jsem ani jednou netrhala. Teď jsem to evidentně potřebovala vyzkoušet, zda to funguje. xD
     
    DANKA722, matlafous123 a sovicka64 tohle ocenili.
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak a jde se na poslední plochu času je dosti:p
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja si idem svojim tempom ,obcas sa zadari na Ks :) Uz len 4000 akcnej a mam hotovo o))) Pohodova akcicka a este som si stihla uzivat aj vianoce ;)
     
  5. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Akci jsem dokončila a zůstala mi jedna lžička.Nevíte k čemu?
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka, ber když dávají ;).

    Po skončení každé části dostaneme 1ks polévkové lžíce, tedy i té poslední. Také mám jednu navíc. :)

    upload_2020-12-28_17-9-52.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    k.vitek, sovicka64 a ninkaja1979 tohle ocenili.
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Děsivá hotová, baha bude ráno, tak už jen farma. Nespěchám, není kam.
     
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nějak jsem si maloval, že s akcí budu ještě letos 8), ale nechal jsem si na konec tu sedmihodinovku na baha, takže sklízím jen třikrát denně - a chybí mi ještě 6672 kytek :music:xD. Venku se dělá hezky, půjdu zkontrolovat Matku přírodu :D a hotovo budu mít až na Nový rok večer. A houby se stane...
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já to mám opačně, na konec jsem si nechala zelené svíčky na Farmě a zatímco Baha krásně odsejpala, na Farmě mi to připadá nekonečné. Asi je to tím, že ty poslední žluté svíčky šly rychle (poslední políčko jich chtělo, tuším, jen 800) a tady jsou ta poslední políčka objemná -.-;).
    Zuzi ani SH samozřejmě neplýtvám, jedu jen s vodou a hnojem, času dost.
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak poslední kytka na farmě roste, dnes asi bude k obědu pizza a kebab, bo nikdo nic nevymyslel a řízek nebo rýži fakt nee. To jsme teď měli.
     
    maminka78, sovicka64 a smoulinek123 tohle ocenili.
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak, purpurová na Bubu hotová, žlutá na Baha se blížím k cíli (poslední otočka), a pak už jen napěstovat 8.000 ks zelené na Farmě... to bych mohla do 5. 1. stihnout, když to vypadá, že kvůlivá čerstvě 18letému synovi máme od včerejšího včera karanténu... (A to jsem synky vzala na antigenní testy, abychom odjeli za babičkou a dědečkem zdraví... No nic, od nás se babička nenakazí. Zvládla to v bytě s nemocným dědou bez toho, aby se nakazila, tak mi ji "to" přes půl republiky nepřivezem)

    OPRAVA! Ať nemystifikuju. To bylo omylem. Zelených kvítí je potřeba 8.000 ks! Ne 6.000 ks... Pardon :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 29/12/20
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. raddre

    raddre Baron fóra

    po hodně dlouhém hledání dekorek, můžu s klidem hlásit "akce úspěšně dokončena", byla i přes počátečném problému s hrou, celkem hratelná i bez bonusu a plýtvání SH či ZSH, dalo se sklízet dle potřeby, na zbytku ploch pěstovat a chovat dle vlastní potřeby a to mi naprosto vyhovovalo

    [​IMG]
     
    sovicka64 a k.vitek tohle ocenili.
  13. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Za pár hodin končím jednu z nejpohodovějších akcí, která se dala hrát bez zbytečných křečí. Taky dojedu Sezónu a dám voraz.
    Proto nekupuju ani kombajn na další měsíc. Ostatně jsem to tak plánoval delší dobu.
    Je ale pravda, že poslední dění s Unity mě taky příliš nenadchlo a přispělo k odchodu. Asi nebudu sám, což je škoda, páč je to jinak prima hra.
    Občas ale nakouknu a uvidím.
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak už mám víc jak čtvrtinu a méně než polovinu poslední osmitisícovky zelených svíček. Abych umořila prostoje, tak si vypomáhám mletím zeleného vosku a nezdobených svíček, které naskakují co pět hodin. Je to vejvar, co vám mám povídat. :D Každopádně, pokud to zítra ráno nezvořu (což by u této akce nebylo nic divného), tak budu mít ještě letos hotovo. Všem šnekům, lenochodům v pěstování zdar.
     
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ha! Na Baha není potřeba 8000 kytek, ale jen 5330 o_O. Tak to budu ještě letos :D:music::D. Šest sklizní a pro tenhle rok bude s akcemi vymalováno...
     
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Právě jsem zasela první 5 semínek poslední Zelené na Farmě. Takže rozpěstovávám poslední část hry.
    A právě jsem to znovu sčítla... potřebuju napěstovat 8.000 zelených kvítek...

    Časomíra do konce hry 164:39 hod.
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  17. modrýměsíc

    modrýměsíc Rádoby autor

    Úkol jsem doplnila a chybí dvě dekorky na stonek.. Sváteční banket a Vytříbené palačinkové smysly.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  19. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Hotovo, podařilo se +1 a 100% do stodoly, takže zítra se můžu připravovat na Silvestra.
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 3500 zelených svíček, to bych mohla zítra dodělat ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.