Sváteční banket (22.12.2020 - 5.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  ..:: Sváteční banket ::..

  [​IMG]

  Začátek akce: 22.12.2020 ve 14:00 hod
  Konec akce: 5.1.2021 ve 14:00 hod
  Minimální level: 14
  Další požadavky: Bahamarama, Měsíční svět
  Obtížnost akce:
  • střední / těžká
  Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
  Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

  Tak pojďme na to.........
   
 2. maurehata

  maurehata Osvícený autor

  No nevím. Bojuju s hraním Unity a odhodlám se přihlásit tak dvakrát denně. Zřejmě se pokusím dokončit, ale ztratila jsem veškerou chuť farmu hrát. Tak možná moje poslední akce.
   
 3. petaM2001

  petaM2001 Titán fóra

  hm nemohli dát klasickou pěstovačku kdo má furt myslet dopředu no jestli bude otevřen měsíční svět tak radši pojedu [​IMG] totok
   
 4. pivrnec

  pivrnec Pisálek fóra

  no mě to taky přestava bavit je to hrozné zbiraní asi taky skončím
   
 5. stěby

  stěby Velvyslanec fóra

  Na Vánoce zbytečně složité. Kdo má hloubat nad dodávkami mezi odbíháním od pohádek a pojídáním cukroví -.-:music::p? Přednost bude mít finalizace úkolů v Měsíčním světě.
   
 6. fany2020

  fany2020 Hrabě fóra

  Ahojky, taky mi to docela vadí, o vánocích je jiná lepší zábava, než sedět pořád u počítače, jinak, kdo do akce jde, přeji hodně úspěchu.
   
 7. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Je to dobrý,jako vždy to nechápu,takže počkám na 14 hodinu.
  Příprava: na baha Pobyška,na farmě Laskavec.
  Pěkná jednoduchá akce,vhodná na Vánoční svátky!8)
   
 8. Learka

  Learka Vycházející hvězda fóra

  Při minulé obdobné akci jsem to taky nechápala a nepochopila ani po 14hod ani po celou dobu akce.Dělala jsem jí ale nedodělala bo jsem jí nepochopila a proto mně taky vůbec nebavila.Toto bude stejný,ale tu nálepku chci nebo nechci???o_O
   
 9. klaboš

  klaboš Zelenáč fóra

  Nic nového, akce co už tu byla jen převlečená do Vánočního kabátu. Nicméně nejspíš pojedu dokud jede farma přes flash, mám sice staženého i samostatného klienta, zkoušela jsem i Unity, ale obě jsou katastrofa, většina věcí tam nefunguje, všechno je hrozně pomalé a jsem z toho dost otrávená. Farmě mě už netěší a přestává bavit. Takže hodně zvažuji, jestli to neukončím. Roky tomu člověk věnuje a teď se to tak pokazí. Nejspíš tomu dám chvíli šanci a pak se rozhodnu. Snad tu spoustu chyb postupně odstraní, zatím je to téměř nehratelné ve fázi v jaké to je nyní.
  Všem farmářům přeji krásné Vánoce, plné pohody a klidu.
   
 10. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Do akce jdu a to i s chutí, už jsem se nudila a v Unity se to taky musí zvládnout, i když bude hotová ještě ve Flash :). Jsou tam body sezonních odměn, tak je o co hrát, jen mi trochu vadí, že má každá rostlina jiný čas, snad to pochytám. S čím začnete? Počítám, že asi z farmou, ale co je nejvýhodnější. Tak šup, šup, nemusíme být o svátcích krásný, holínky na nohu, vidle do ruky a jde se na to, vždyť jsme šikovní farmaříci a akce bude dřív hotová než za 14 dní.
   
 11. libakos

  libakos Polobůh fóra

  Zatím uvažuji o vynechání, sezonu dodělám i bez bodů, z tajemna je na 99% lišta . Budu raději koukat na pohádky a potěším se s pravnučkou, noťásek potřebuje také dovčuxD
   
 12. Trepifajksl

  Trepifajksl Polobůh fóra

  Účastním se. Minule jsem uspěl na všech třech farmách, takže gut. Co se týče Unity - mám klienta, mám čas od času i hru v prohlížeči tak i tak. N sklízení je lepší samo flash. Ale s kombajnem je to v klientovi rychlé, ale ručně... 8):(:cry:. No, když má člověk tu kosu v ruce, tak by ji rád použil i jinak.>:(:p
   
 13. coneznam

  coneznam Osvícený autor

  Též se přidávám k názoru, že pojedu akce v měsíčním světě, akci nevím nevím. Rozhodně unity ani samostatný klient rozhodně nesplnily očekávání. Je to hrozně pomalé, na mobilu to hrát nelze, sklizeň cca na půl hodiny, prostě to nefrčí. Na ntb jakž takž, na starším stolním pc též sklizeň na půl hodiny, a to jen za dobrých podmínek. Je to hrůza. Ale za děsivku jsem ráda. Pravdou je, že jestli s tím něco neudělají, též asi farmu po 11 letech skončím
   
 14. burds

  burds Polobůh fóra

  nevím.Hraje se čím dál tím hůř.Hraní je dost problematické.Uvidím jak půjde hrát.Pokud se budu muset ke každé sklizni přihlašovat asi tak nejméně 3x tak ne.Pokud se to zlepší tak ano.
   
 15. jan.svatek

  jan.svatek Titán fóra

  Do akce pochopitelně půjdu (na plantáži zaseju v 18:48 pobyšku, co zvolím na Farmě, ještě nevím, ale bude to něco časově od pohanky výše, na děsivce mám všehochuť).
  Protože mám děsivé úkoly kompletně splněné (kdyby tomu tak bylo i u těch ostatních), možná začnu tam (děsí mě ovšem nemožnost použití pohodlných polí).
   
 16. bačkora85

  bačkora85 Vévoda fóra

  Ahojky, do akce také pochopitelně půjdu, těším se ;). V předešlých akcích na tři farmy jsem uspěla, tak to zkusím i teď. Hra v Unity mi docela frčí ( až na nepatrné malicherné mouchy ), nemám si na co stěžovat. Jak zde pročítám, že ostatní hráči mají problémy s hraním na farmě, což mě mrzí ( a doufejte, že bude zase vše o.k. a hratelné i pro vás ), tak já si mohu pískat. Všem, kdo se do akce pustí přeji mnoho hráčského štěstí ;). Pěkný den všem :):)
   
 17. Ciri13

  Ciri13 Hrabě fóra

  Do akce půjdu. Asi začnu v měsíčním světle, ať mám prostor pro pěstování rostlinek a chov děsivých zvířat pro otevření komplet Houbového lesa...
  Každopádně zase budu syslit nezdobené svíčky ve mlýně.

  EDIT:
  Dělala jsem výpočty a nějak mi to na týden nevycházelo. Tak zase koukám a akce je zase delší. Takže bude v pohodě i přes vánoční svátky. No, musím se lépe dívat.
  Jde o typ akce, který na první pohled vypadá složitě, ale je úplně jednoduchý.
   
  Naposledy upraveno: 21/12/20
 18. tenista99

  tenista99 Hrabě fóra

  Tak akce do jdu samozřejmě nevím proč ostatním přijde složitá na vánoce mě teda přijde ok část na baha, farmě a děsivce úplná pohodička notebook mám u televize na klíně a cukroví papám až na štědrý den takže žádný problém nemám.
  Dokud to jde hraju ve flash playeru ale unity nám na noťasu taky šlape dobře kromě chyb co mají všichni ale žádný problém nevidím a rozhodně ne že bych skončil s farmou kvůli tomu nezahodím jen tak 11 let hraní :)
   
 19. goldedawn

  goldedawn Vážený autor

  Tak do této akce nejdu,chci si v klidu pěstovat děsivku,když je tak dlouhá a mezitím se věnovat rodině,pohádkám a vánoční žranici.;)xDxDxD
   
 20. -Jara05-

  -Jara05- Hvězda fóra

  Do akce určitě jdu, vzhledem k době trvání se snad v pohodě bude plnit. Určitě začnu na měsíčním poli, abych potom měla dost času doplňovat děsivé zásoby, úkoly jsou už pomalu splněné a děsivka tak dlouhá.
  Krásný večer přeji!!!
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.