Surfařská sezóna (21.7. - 20.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Taky jsem na to koukala, že krátí všechno co se dá :( i bedýnky s bonusy jsou vesměs bez bonusů, ale jdu hlavně pro up tak vezmu ještě medúzu a kapličku po cestě a další točení opět nebude :p spíš potápějící se sezóna ...
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zřejmě maj pocit,žebychom v tom LV 300 byli moc brzy!:wuerg:xD
     
    -Jara05-, Bokonon a evainfo tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes jsem udělala 39ku, vyzvedla strom a tím pro mne sezona končí, už tam naskáčou jen body z akce :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. jana.b27

    jana.b27 Pisálek fóra

    Ahoj, nevím,kdo sestavuje SEZONU ale nějak to nedomysleli.Když bych chtěla koupit bonus +1 ke sklizni,tak je na to potřeba 10 žetonu.Když dodělám celou akci,tak získám jen 8 žetonu ze hry.Je to prostě nedomyšlené.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jana.b27 jsem v 39 lvl sezony a mám 10 žetonů, tak si ty žetony prošvihla v akci, tam je bylo možné získat ;) a s tím RT počítá
     
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak nevím, jsem 38 lvl sezony mám 11 žetonů, hraji pouze akce a body sezónních odměn za Rama mince jsem nevyzvedávala.
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) sezóna celá, žetony v ní jsem vybrala po dvou a teď po akcích mám navíc jen jeden [​IMG]

    takže někde mám chybu :p


     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Evi, také jsem vybrala žetony a teď mám jeden, ten asi bude na nic, pokud se ještě nějaký neobjeví :p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Já budu mít s 38 lvl žetonů 12. Možná jste nevybrali žeton na hrací desce ve Dnech rekreace.
    Do teď jsem si nevšimla, že zdražili 150% BZ na dva žetony, až jsem pátrala, proč je vám jeden na nic.
    Taky je v této sezoně těch žetonů hodně málo, to žádný pořádný skok v levelu nebude:sleepy:.
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
    -Jara05-, Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  10. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj všem. Taky jich mám 12 :p
     
    -Jara05-, kaolín11 a evainfo tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tři žetony byly i v deskové akci! Tak jestli je hráči nezapoměli vyzvednout!
    Jináč mám taky 12 kousků!:)

    edit
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
    -Jara05-, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nezapomeňte vyhodit Surfařský suvenýr, od zítřka platí a dává SK a +1 z výroben ;)
     
  13. modra-vila

    modra-vila Pisálek fóra

    zdravím, a aktivovat ho mám před sklízením výroben?a bude to fungovat jen na tý hlavný farmě kde mám výrobny?
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Před sklizní a určitě to bude fungovat na všechny plochy ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.