Sukovitá vrba (11.10. - 16.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To jsem teda zvědavej o kolik se příjde BZ, přemístěním továrny z parku na hřiště.Ručně to v žádném případě klikat nebudu.o_O
    Namátkově koukám na náš trh a není problém s naklikáním požadovaného množství Nažek.Cena momentáně vyšplhala na 82.000 kus.
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Ze sazeniček za prokleté mince mám chlebovník, ale jilm se někde toulá. Jediný strom, co mi chybí. (Jestli se nepletu, hihi.) Tak nebude upgrade, se nezblázním. Stejně nemám všechny. Jestli si někdo myslí, že budu kupovat tajemno, tak to ne. Nátlak nesnáším a tento je do očí bijcí. Jedeme na víkend pryč, uvidím, jestli vůbec napěstuju kytku.
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    KONECNE 4 nabidky a chytil jsem je, takze mam nazky - to byla doba!
    No sice za priserny ceny, ale to k tomu patri... no tak ted uz jen aby se vsechno rozjelo spravne a jde se na to...
    Jen 5 dni akce, to je hodne kratka, chteji vic petihodinovek nez minule v akci na 7 dni... asi bude nutny trochu zredukovat i nektere chlivky na mytine... za celou dobu minule akce se nezdarilo zadne +1 na pole...
     
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Já jsem chudej farmář a můj trh taky-ani jedna nažka :oops::oops:
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jak tak provádím přípravy na zítřejší akci, podívám se do stonku, abych aktivoval urychlení pro stáje a výrobny a taky kombajnem sklidil "oblíbené řádky"... Koukám, že mám 15 položek ke sklizení, stisknu tlačítko kombajnu a rázem vidím, že veškeré plány na zítřejší využití Kaštánkové řady vyletěly komínem...
    Je zajímavé, že tato chyba se mi stala už několikrát (vím na 100%, že jsem měl zvolený výběr "oblíbené řádky", ve kterých Kaštánková řada není) standardně tehdy, kdy se blíží rozpěstování do akce... Když jsem následně vylezl ze stonku a zpět, najednou bylo 75 oblíbených řádků ke sklizení (a 0 řádků rostlinných).
     
    Naposledy upraveno: 10/10/18
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, vznesla jsem dotaz. Vydrž, ozvu se ;)
     
    bursuk59 a maribeja tohle ocenili.
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak ja som tiež toho názoru,že 19000 ks nie je úroveň ľahká,pokiaľ človek vstáva ráno do práce,večer sa vracia skoro potme,to stíham max dve otočky denne.No a potom hraj!
    Ovocie brestu,alebo nažku jilmu tiež nemám,ale vôbec to neriešim,aj ambrovník bol pred troma-štyrmi mesiacmi na mojom trhu po 85000.- a zrazu mám 4 aj s upgr!Ani náhodou nedám 90000.- za nejaký jeden plod.No a upgr tovarne?Veď ten bude všade,tak raz ho budem mať aj ja dostatok.

    Pre dominik1961 - češtinu rozumiem veľmi dobre(horšie by bolo hovoriť),pretože som vyrastal a žil už v ČSSR,ale tiež som mal problém,čo je to nažka jilmu.Rád by som vidieť Tvoju tvár,keby bolo celé FAQ na mesiac v slovenčine!Tvoja poznámka bola nemiestna a ospravedlniť sa až po upozornení moderátorom je také......!
     
    Naposledy upraveno: 10/10/18
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nažka jilmu, u nás na trhu, právě překonala 100 000. Nabídek je 12.
    Asi začnu prodávat.

    jan.svatek : mě se celá farma úplně zbláznila a pomohly až 3 restarty + pořád i teď mám celou hru jakoby zpomalenou. Takže se asi něco přeskupilo, protože mi pořád v družstvu neúnavně svítí 22 úkolů.
    Dělaly nějaké opravy, tak to asi spravovaly kladivem.
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím že dostanem 7 mincí a 4 SK.Už to tu bylo několikrát!:eek:
     
    bursuk59 a maribeja tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak na našem trhu je po jilmu taky pusto a prodejní cena docela nízká ... bych těch pár kouskú taky pustila :p xD
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - myslím si to taky, ale znáš to - mysleti znamená houby věděti ;)
     
    radyn.m, bursuk59 a maribeja tohle ocenili.
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    4 místnost se hledala asi na 50 stranách, takže (prozatím) pár dotazů, beru jako že moc lidí snad nečte ani přízpěvky na dané stránce, natož aby namáhavě klikaly ještě jinam. Těchto dotazů se zřejmě nikdy nezbavíme.
    Chce to prostě počkat až to celé začne a nebudou spekulace.
    Modíci to nemají lehké :)
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akce skvělá určitě zkusím ale nevím jak na tom jsem Jilm mám 20 ks penkavý ořech 48 ks vypadá to že ještě musím něco dokoupit mimochodem stonek je velice dobrý a ty tajemničky jsou taky krásné
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak už vím, jak je to: A=7, B=4 (bohužel)
    Takže když splníme i jilm a červenky, tak ke každé hlavní dodávce dostaneme 7 rama mincí a 4 SK
    - tzn za celou hlavní dodávku můžeme získat 15x7 RM a 15x4 SK
    ;)
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Vzhledem k tomu, že jilm nevlastním a na trhu AG ke koupi není (zřejmě všechny volné nažky vykoupili trooperk a larelay ;)), tak mi reálně hrozí, že RM získám maximálně 75 místo 105. To mě uvrhlo do zoufalství (v současnosti jich mám jen 5768 ;)).
    EDIT: Pardon, nikoliv larelay, ale alisek :p
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Padajhí mi z polí neznámá padátka, ale nezobrazujíé se v inventáři. Něvo jsem přehlédla, přeslěchla čo cp?
     
    bursuk59 a maribeja tohle ocenili.
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Skali a čo bude v tej debničke?Zase to bude náhoda?Čo dostanem bude?Mám už na stonke toľko tých debničiek už ma omrzelo ich otvárať keď som videl čo z nich vylovím.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl- zase ňáká protekce, že jo :D ;)
    Nic ji neprokaučovala, zřejmě nějaký šotek u tebe něco rozhazuje po polích. Zkus zrestartovat hru. U mě se nic takového neděje ;)
    Edit: Náhodou název z prostřední výsuvné lišty asi nevíš ?

    -Kuteno- tak není to zlá debnička - kuk
    Na zkoušku jsem 4 debničky otevřela:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/10/18
  19. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    tak si zasa zamakáme ,19000je dosť veľa a padátka ani nehovorím
     
    bursuk59, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Skali super odmena za toľké sadenie.To jeden kvietok,1 zvieratko alebo1 produkt ma nevytrhne z biedy.BS už nenaháňam,koľko urobím toľko bude.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.