Sukovitá vrba (11.10. - 16.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Kdyby tak nekdo srouboval cenu i po 1 kuse, bych bych rad, na trhu jsem jednou chytil nakup ale jeste 4 kusy staci... takze po jednom je to idealni, presne to potrebuju :)
    Fakt nikdo v RT nevi kolik je mezi hraci stromu a kolik plodu?
    Nebo spis to vi, ze?
     
    Honzulka05 a matlafous123 tohle ocenili.
  2. .Eldorado.

    .Eldorado. Rádoby autor

    Dík za preklady, starých rodičov som mal v čechách, takže väčšina výrazov nie je problém, ale nájdu sa aj také ...
     
  3. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Nažka jilmu - 80 110...
     
    maribeja, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  4. burds

    burds Titán fóra

    No Tassandr nevím jak by se ti líbilo kdyby jsi měl dvě stránky zboží ke koupi po 1 ks.Na mém trhu je toto obvyklé.Já někdy rovnou překlikávám na stránku 3.Je to totiž rychlejší.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    Skali
    ďakujem za preklad, hlavne stromov ( tam, kde sú iné názvy, by ich mohli preložiť :) ) všetko mám okrem brestu, ten strom ani nemám a na trhu ani jeden
     
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    takže jako ostatní,nebude nic neboť také nemám nažku,asi nás chtějí zase vytočit!!!!!!!už mlčím,asi všem věnovali jilm i mě vyskočil z jeníčka..:D
     
    Naposledy upraveno: 10/10/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Ale no tak! Však není žádná křeč! Také už mi pár UP továrny uteklo - kvůli padátkům. A co? Je to hra, tak si neubližuji rozčilováním. My v rodině máme slabé srdce a uznejte: dostat infarkt z tak triviální příčiny? Vždyť bych byl celému kongresu srdcařů pro srandu...:)
    :p Těch nažek mám 34, strom nemám - kupoval jsem do úkolu. Pak už se mi zdály moc drahé a chtěl jsem si počkat... No jo, no. A teď je tam pusto, jak v noci na hřbitově...
    Ale se tam budu muset někde uvelebit a doufat, že nějaký ten duch nechá moje srdce na pokoji.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :)akce se mi líbí a určitě jdu na to. V liště jsem našla zapomenutého TS honzíka, ale jilm navíc se nevyklubal. Mám jich tak akorát do úkolu, protože průběžně dodávám na trh, jako všechny novinky. Vodních kaštanů i špízů je docela hodně, pět dní zase docela málo a družstvo můžu opět zamknout o_O no jó ... odměny jsou docela fajn - hlavně stoneček a těch prokletých mincí mohli klidně přidat :p
     
  9. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, opět starý známý typ akce:" Napěstuj, nechej napadat, udělej si vítr ve stodole, dodej a vyhraj." Jak jednoduché, napěstovat půjde myslím bez problémů, když se udělá na začátku dobrý základ, tak by ani pajdátka nemusela být problém, vítr je v této akci spíše vánkem, většinu věcí mám a tak jen počkám na 40 nažek jilmu a když je nebudu mít, tak se vlastně vůbec nic nestane - budu mít méně RAMA mincí, příjdu o jeden upgrade továrny ( nevadí, zatím mám všechny a kvůli jednomu mi nebesa na hlavu nespadnou). Dodat půjde snadno a pak už jen ono populární:"Veni, vidi, vici." Z akce bude 5 proklatých mincí - budou se hodit a tak tedy s chutí do toho a půl je hotovo a pak ven do lesů, polí a zahrad vychutnat si krásy tereziánského babího léta ( a ne, že se na nás budete, baby, škaredit, abychom zůstali doma a věnovali se farmaření). ;):)xDxD
     
  10. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    • SPAM - citace bez vlastního obsahu. Skali
    :)
     
  11. _monas_

    _monas_ Zelenáč fóra

    Ahoj, co je odměna v 13 úkolu 75000 TEP. Děkuji za odpověď.
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    _monas_ - ahoj, to jsou TBZ. Již se pracuje na opravě ;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    19.000 ks akční 5hodinové kytky v pracovní dny?!? Bez komentáře.
     
  14. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak tentokrát akce typu tupá pěstovačka - je pravda, že nemohou dávat pořád akce s dvěma či třemi různými typy padátek. Co se týče jilmu tak patřím mezi šťastlivce - vypadl z Jeníčka, který jsem dostal odměnou. Doufám, že cena na našem trhu vyleze alespoň na 90 tis, aby byl nějaký zisk. Už delší dobu si myslím, že hra by se spíše měla jmenovat shoprama, protože jedním z nejdůležitějších míst je obchod (možná nejdůležitější). Takže večer zasadit dlouhodobky a počkat na zítra.
     
  15. Milik62

    Milik62 Rádoby autor

    U nás na trhu je nažka jilmu už přes 90 tis. Za 4 ks bych to i dala, ale za 40 ks?????
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Adamos00 - příspěvek bez vlastního obsahu je považován za SPAM. Dále, prosím, necituj příspěvek bezprostředně nad tvým - to je zase Zbytečná citace - obojí proti pravidlům fóra.

    A ještě bych se tě ráda zeptala - proč uvádíš ve svém podpisu level farmy 198 ? Pokud vím, jsi level 79.

    [​IMG]

    [​IMG] Screen z faremní pošty

    A tady sám uvádíš, že ti chybí pár stovek tisíc do 80. levelu

    [​IMG]
    To je zase screen ze Zlepšovacích návrhů - zde, prosím.
    Nechceš nám už přestat věšet bulíky na nos ?! Že jsi se spletl, ti asi nikdo neslupne :eek:

     
  17. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj. Tak jilm také nemám, ale akce jde dělat i bez toho. ;)
    Když nedodám poslední levou dodávku budu muset oželet 30 ks rama mincí a 1 upgrade továrny - no to snad přežiju. :p
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Protože jsem včera naprosto nečekaně dokončil předchozí akci sakumprásk celou, udělal jsem si (a prodejci) teď radost a koupil 40 nažek jilmu bratru po 95 000 Kr za kus. Takže kdyby náhodou RT vyslyšelo naříkající hráče a tuto komoditu změnilo, tak to teda nula 8)! To bych pak hnedle požadoval kompenzaci nejmíň 1000 prokletých mincí a 500 upgradů továrny a čarobaráku, abych se zahojil na strašlivé újmě, kterou bych tím zakusil :D:D:D:D:D:p. Nehledě na to, že by mi asi prdla cévka. Nebo dvě...:cry:xDxD
     
  19. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    teď mne Janina nějak nahlodala - jaké budou počty RM a SK - při splnění všech dodávek vlevo bude A=7 nebo A=19?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Fakt? Ja hodiny nevidim ZADNOU nabidku na tu nazku, o te mluvim, dat 20 nabidek po 1 kusu na AZ trh, tak to pomuze spouste lidi co jim chybi par kusu... dat 100 kusu najednou je pro prekupnika co pocka na konec akce...
    Takze prekliknuti na 3. stranku beru jen jako vtip...
     
    kiki2305 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.