Sukovitá vrba (11.10. - 16.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Jediným čím by většině RT udělalo radost by bylo, kdyby se jim něco v akci pokakalo.
    Já bych byl pro, myslím že to RT umí...
    :D:D:D
     
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Baroland,tak to máš dobré,já to chytám po jedné,nechápu ty dotyčné co prodávají po jednom kuse,ideálně u hnoje:p:p:p:cry:
     
    Honzulka05 a -Jiřulka- tohle ocenili.
  3. burds

    burds Titán fóra

    Nažky jilmu jsem prodala.Jednu nažku za 46000.Stovka nažek je pryč a víc prodávat nebudu.40 je do úkolu a pár si chci nechat.To prodávání po 1 ks nesnáším absolutně u všeho.Mimo šlechtěnců.Nejvíc mne ovšem dostává 1ks hnojiva to absolutně nikomu nemůže pomoct.
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ještě jedna taková akce a budu bankrotovat, podařilo se mi na trhu AA ulapit 40 nažek jilmu za neuvěřitelnou cenu. Musím přibrzdit:p;)
     
  5. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Jilm nevlastním,protože se mi novinky poslední dobou obloukem vyhýbají a na trhu vymeteno.To je zase kulišárna.:sleepy:
     
  6. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    akce ještě nezačala a už mě stála 12mega :D náhodou jsem odchytla 100 jilmu, přebytečné kusy zase hodím na trh
     
  7. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Pěkně děkuji prodávajícím, právě jsem ulovila 45. ks nažky což znamená, že do akce jdu .
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Buďte rádi,že nejste na trhu AQ....Oba dva mí spoluhráči už snad skončili. xD
    Ze začátku jsem si dosti lebedil,většinou tam byli zápaďáci,prodávali po tisících a ceny byly zajímave.Pak asi přestali taky hrát.V posledních letech je buď prázdno,nebo jen pár kusů za ceny rozpočtu HDP nějaké banánové republiky.Když je ve hře novinka,je trh tak dlouho prázdný,dokud cena nepřevýší vzdálenost Země-Slunce.
    A prodávat po jednom kuse je taktika, jak rychle vyšroubovat cenu nahoru.
    Jó to je ten volatilní trh.Zlaté pevné ceny....
     
    maribeja a kutílek1929 tohle ocenili.
  9. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Prodavanim po 1 ks se navysuje prubezne cena. Kdo tedy stoji o to, aby mohl prodavat za vic a vic, obcas, idealne co ctvrt hodiny, na trh hodi jeden kousek. Co ctvrt hodiny se totiz prepocitavaji na trhu ceny a u vsech komodit se v pripade, ze se s nimi zrovna v tech uplynulych 15 minutach obchodovalo, zmeni min. a max. cena, za kterou se da prodat. Takto treba u nas vzrostla max. cena o 4 tisice za 1,5 hodiny. Na jinych trzich to muze byt mnohem vic. Az se ten nekdo, kdo ma nahamouneno, rozhodne, ze cena uz je akorat, hodi toho na trh mnohem vic. V praxi je tato strategie ovlivnena mnoha neznamymi, predevsim tim, kolik takovych spekulantu se u vas na trhu vyskytuje a kdy nekomu uz rupnou nervy a zasoby vyhaze na trh. Pak nasleduje vetsinou blazniva reakce vsech ostatnich spekulantu a cena je vetsinou razem tam, kde byla pred par hodinami, nez se zacalo s umelym navysovanim ceny. Anebo ne, v pripade, ze se te komodity na trhu vyskytuje fakt malo a poptavajici kupuji i za nehorazne ceny.

    edit - nez se vykecam, Baroland jednou vetou shrne vse, co ja na pul strance :).
     
    maribeja, Honzulka05 a -Kuteno- tohle ocenili.
  10. .Eldorado.

    .Eldorado. Rádoby autor

    Nedalo by sa aspoň v popise akcií písať názvy rastlín a plodov aj v slovenčine?
     
  11. alisek1984

    alisek1984 Pisálek fóra

    děkuji neznámému na trh AG za 40ks jilmu :D nebylo to ani drahé :) takže já akci splním snad celou pokud to bude padat a bude se stíhat pěstovat :)
     
  12. dominik1961

    dominik1961 Pisálek fóra

    neumíš česky ?
     
  13. .Eldorado.

    .Eldorado. Rádoby autor

    Viem, ale že nažka jilmu je ovocie brestu ma ani vo sne nenapadlo :)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Sladký kaštan - Sladký gaštanovník
    Modřínová šiška - Šiška smrekovca opadavého
    Šiška blahočetu ztepilého - Šiška z izbového smrečku
    Pekanový ořech - Pekanový orech
    Nažka jilmu - Ovocie brestu

    Lasička - Lasica
    Bizon - Bizón
    Bažant - Bažant
    Sokol - Sokol
    Červenka - Červienka
     
  15. dominik1961

    dominik1961 Pisálek fóra

    Lasica a Satinský;)
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    .Eldorado. Proc se, smarja, holka ospravedlnujes pred nekym, kdo si tu leci vlastne co?
    Co si dominiku1961 lecis svymi radoby chytrymi dotazy co kdo umi nebo neumi!?
     
  17. larelay

    larelay Analytik fóra

    dominik1961: to je vošklivý :( Já osobně bych asi ani ten jilm v přírodě nepoznala, a že se slovensky řekne brest, to teda taky nevím, a že mám i slovenské klienty a myslím, že jim rozumím dobře :)
    Ještě nám tam mohli dát 40 morčat, to by bylo vtipnější :)

    trooperkk: to je napadne i beze mne :) Jen co bude potřeba na vánoční prémie :)
     
    Naposledy upraveno: 10/10/18
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dominik1961 - přetaň tu spamovat, prosím, nebo se ti dostane náležitého ocenění v podobě trestních bodů.
    Děkuji
     
  19. dominik1961

    dominik1961 Pisálek fóra

    byl to vtip a nebylo to myšleno zle, pokud to brala vážně, tak se omlouvám
     
  20. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Moc děkuji farmářům na trhu AG (jména jsem v té rychlosti klikání nestihla). Díky, díky, mám požadovaný počet.

    larelay pšššššt, někdo tě uslyší a vezme nápad za svůj. A pak si pořiď odchovnu :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.