Sukovitá vrba (11.10. - 16.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    u nás asi zatím prodávám jen já, protože cena tolik neleze, ale slušných 30 mega už je připsáno na mé krejcarové konto xD ... já bych RT za tu nažku jilmu ani moc nezatracovala :p
     
  2. larelay

    larelay Analytik fóra

    Ale vždyť to jde i bez jilmu...
    Každopádně tímto děkuji mé nejúžasnější sousedce, která mne při posledním OaD (a díky RT, že to tak zpackalo s královnou a dalo OaD) naprosto dostala do kolen a v té neskutečné nadílce mi poslala dokonce 2 jilmy, neměla jsem ani jeden. Kdybych je neměla, svět se nezboří, ale ty vztahy díky farmě, a že mohou být velmi intenzivní :), to je úžasná přidaná hodnota.
    Akce vypadá na pohodu a odměny pěkné, za mne zatím spokojenost.
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ale fuj...
    Ty nemáš vůbec žádné sociální cítění!
    Do rohu, klečet a na hodinu.
    :D:D:D
    A klidně Ti pak řeknu krásnou básničku...​
     
  4. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    taky nemám ani jeden jilm,ale do akce půjdu...mám prosbu...nedaly by se informace dát trochu do leva? Nevidím celé odměny v pravé liště,teda dodej, odměny vidím,ale třetí sloupec už není celý, nebo je chyba u mne?
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. burds

    burds Titán fóra

    Tak jilmu mám cca jako bezejmenný.Nevím jestli něco prodám možná ano.
     
  6. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak už jsem si nažku ulovila na trhu,ale že to bylo jak při nedávné akci.
     
    maribeja, danielka0000 a burds tohle ocenili.
  7. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ono by se to i bez nažky dalo dáti,
    no tak bude o pár rama mincí méně :D
    ale abych nebyla za chytráka,
    stromček nemám a na trhu nakoupila 60 plodu za 2,4 milionu :D :D how….
    to je mi ale vzácná to komodita :D :D
     
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    [​IMG][​IMG] Ve správném čase jsem byla na trhu, přišly zrovna 4 nabídky po 20 ks na nažku jilmu, všechny se mně je podařilo koupit, takže ano, do akce jdu s tím, že jí budu moci udělat celou. Za nažky jsem tedy dala víc jak 1,5 mega, ale co by člověk pro akci neudělal......
     
  9. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    No co, žít se dá i bez jilmu. Akce se dá plnit i bez jilmu. Tak proč šílet? Přece nemusím mít všechno. ;)
     
  10. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Tak jilm taky nemám, trh AG zeje prázdnotou. Uvidím, jestli se mi podaří během akce něco ulovit. Pokud ne, je to naštěstí jenom doprovodný úkol, akce jde plnit i bez něj.
     
    maribeja, arget31 a danielka0000 tohle ocenili.
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hele, lidi, víte vy vůbec jaký je nádherně barevný a slunečný podzim?
    Právě jsem se vrátil z kolmé projížďky (tj. na kole). Kam se na ni hrabe nějaká akce.
    Zahoďte starosti o jilm a upalujte do přírody. Já jdu odpoledne pouštět draka.
    :D
    Nejvyšší cenu všech dob měla na mém trhu ambroňové kulička.
    Myslím, že nažka jilmu ji nepřekoná.
     
  12. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hmmmm tak to se ti to píše, počkej medvánku až ti to někdo vrátí takovou medvědí službu jakou teď děláš nám :p,ale já naštěstí mám nahamouníno 120 kousků, tak třem sousedům nabídnu,ale za minimální cenu ....tak si je nech :p :p :p.

    Sousedi poděleni sice jsme si museli přivstat ale povedlo se za 0,10 ,ještě že většina farmářů v brzkých ranních hodinách spinká :) Náš trh nažky 1 kus: 200 000 až 229 000 tak to je mazec.
     
    Naposledy upraveno: 11/10/18
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak lehka akce? Vzdyt chteji kytky vic nez pri minuly akci, ta nebyla lehka... a chteji neco co spousta lidi nema, tak jak lehka?
    A kdo si mysli ze se bez jilmu da hrat, ze jen par minci? Ale o ty nejde, ale o zcela nedosazitelny upgrade tovarny - kde jinde se asi da vzit nez v akcich?
    Takze at RT uvadi realny udaje, tato akce je "pro vybrane" a pro "klikare" v obou vyznamech slova... ja v O+D nemel nic za co by jilm nekdo nabizel, takze smula...
    Co se z akce udela, to bude, ale fakt takovy styl hrace neprilaka, zvyseni nakupu TS to taky nevyvola a akorat nastve ty co vidi ze ze stovek TS proste nic nepada (i nekterych XXL mam fakt na celou plochu, jinych zakladnich nic)...
     
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem na tom stejně, jako mnozí tady zde, ať to RT přehodnotí a dá raději něco, co už má většina lidí a ne novinku,která není ani na trhu, protože ji má opravdu málo lidí.
     
  15. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    A je tu opět pěstovačka, tedy bude. Asi dva dny mám na plochách zvířata a stromy - potřeba doplnit zásoba ve stodole. Ve stodole mám jilmu asi 16 ks, ale to se dá dopěstovat...pohnojit a bude to. Tak to mě netrápí. U mě na trhu můžu 1 ks jilmu prodat za max . 88 968,88 kr. Ale nabídka je nulová.
    Sluníčku zdar.:)
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jak jsi nepoužila interpunkci a jak blbě vidím, četl jsem nejprve: Mne pobavila úroveň lebka...8)
    Bylo by to alespoň tak trochu stylové...:D
     
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    V žádné případě nedoporučuji RT něco měnit. Trvalo mě 3/4 hodiny než jsem odchytil 4x10 kusů. Čert vem 4 mega,ale TĚCH Kliků !!!
    Musel sem i baterky v myši vyměnit.
    :cry:

    EDIT: jásenatovyprdnu,sotva mám splněno, na trhu je xy nabídek..a hned po 40ks.
    Co na tom,že mé stály 125 000 a tyhle jsou po 127...mohlo to být bez práce.
    >:(
     
    Naposledy upraveno: 10/10/18
    maribeja, Mísankov a burds tohle ocenili.
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Baro, stastlivce, ja nevidim jeste ZADNOU nabidku...

    PS: tak dekuji reckemu pestiteli ale jeste 4 kousky :)
     
    Naposledy upraveno: 10/10/18
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Nikita-cv

    Nikita-cv Pisálek fóra

    Ahoj lidičky. Musím remcat. To to s tou nažkou jilmu RT vážně myslí vážně? Je to hodně vzácné a ze sazeniček prostě nechce a nechce vypadnout. A vymetený trh mě vůbec nepřekvapuje.. Mám se rozčilovat? Ne, je mi smutno. Pohár už je téměř plný a blíží se mé rozhodnutí přestat hrát Farmu..
     
    matička3 a maribeja tohle ocenili.
  20. petapec

    petapec Rádoby autor

    taky bych ráda odchytla 19 kousků nažky jilmu, ale trh AH zeje prázdnotou už více jak 30 minut ... xD
     
    maribeja, modro.ocko22 a burds tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.