Sukovitá vrba (11.10. - 16.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ten co si myslí že se bude dobře prodávat sazenice...
    Už mám jednu!
    :D:D:D
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Myslim ze chteji dve veci - jednak donutit k nakupum TS a druhak jeste vic zatizit servery klikanim na trhu :)
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám 2 tie bresty ktoré som získal cez O-D vo vzducholodi.Ale nemám s neho veľa plodov,lebo som robil úlohu v hale.Tak im musím navliekať ponožky a dávať vrtuľky;);).
     
  4. agoros

    agoros Perspektivní autor

    tak som dal na plochu vsetky svoje TS, v počte 327 ks a možno padne aspon jeden brest :D
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p že bych si přivydělala? nažky jilmu mám víc jak 3000 ks xD
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Co Ti vyroste je jasné (stromy) Které? Tak to si netipnu.
    Navíc záleží s které akce sazenice jsou...
    Ale nic nezkazím když Ti budu držet palce!
    :);):)
     
    Naposledy upraveno: 10/10/18
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Medvánek:
    Tak to hráči na trhu AR mají aspoň nějakou šanci získat těch 40 nažek jilmu... já to se svými 82 nažkami na trhu AA nezachráním...
     
  8. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Ha, akce se mi libi, myslela jsem, ze po minulem hojnem dokupovani si trosku zahojim krejcarove konto, haha, uz jsem zase o dost lehci, ale mam dokoupeno, krome nazky jilmu, ale ta se taky urcite sezene ;) Akce bude celkem na pohodu, zadne premysleni

    Anvan (doufam, ze jsem neskomolila nick, pokud ano, moc se omlouvam) - vsimni si u kostene kralovny, kolik to chce minci na první odmeny, ale po tusim 9 uz je postup co par minci, takze ten konec se nam sesype, ani nebudeme vedet jak ;)
     
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    jilm nemám ale akci zkusím ;)
     
  10. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Mne pobavila uroven lehka. Lehkou uroven bych chapala jako tu, kterou splni i hraci, kteri obycejne maji vetsi uspech v psani prispevku sem na forum nez v samotne hre a jeji strategii. Ovsemze je to "jen" pestovacka, ale 19 tisic kousku na trech plochach? Asi mam jina kriteria obtiznosti.
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Uvidíme. Nevypadá to složitě a pokud jsem si stačil všimnout správně, tak by mi nemělo nic chybět.

    Stonek je zase jen tupé BZ a "%" + bedny, kterých dokážu za týden nasbírat asi 800. Nechtějí to přejmenovat na zoobednarama ?

    Kdo je Hlásná trouba ?
     
  12. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Jsem zvědavá,jestli někdo hodí na trh tu nažku,u nás stále vymetýno:eek::cry:
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už sem hodil 3x jeden kousek a navýšil tak cenu zhruba na 50.000 kr kus.Myslím ,že to půjde přes 100.000 kus až bude akce.
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ale to víš že ano...
    A bude se hamounit!
    :D:D:D
    Vše pro hráče kteří utrácejí reálné peníze, urá,urá,urá!
     
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    ahoj, tak jsem vysadila ty moje TS Jeníček, kde by se teda předpokládal stromek Jilm. Z 6 ks vypadly 2 sladký kaštany, tak zase nic. No v pátek začíná strombola, jestli dají tento stromek do stromboly, to teda budou RT mít vývar.

    Apachie1, dávám palec nahoru, snad to RT přehodnotí a sníží i počet akční
     
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Akce "lehká" - cca 12 sklizní na 560 pidi políčkách s MJS.
    Dodávka - 40 nažek jilmu?!? Na trhu 0. Vždyť je to jedna z novinek!

    Žádám RT, aby dodávku 40 nažek jilmu přehodnotilo, protože spousta hráčů bude otrávená!

    Edit: A jak dodal Jonsdorf - hodí na akci bobek!xDxDxD
     
  17. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Od patku ma byt Strombola, tak bych si tipla, ze tam jilm bude. Vzhledem k tomu, ze je to vetsi sance nez ze sazenic, uplne bych nezoufala (kdo teda ma nejake floreny k dispozici). Ja jeden strom mam, ale vtipne jsem dnes vsechny plody hodila do ukolu :D, Tak taky zuzim a ponozkuju, prebytky kdyz tak na trh hodim, ale u nas je k dostani vcelku bezne, za hodne desitek tisic krejcaru. Vyhodim i jenicky, nejakych par uz mi proklete bedny darovaly.
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Já ne...
    Já na akci hodím jeden ušetřený bobek.
    Vyřešeno...
    :D:D:D
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Nažka jilmu ?? no só na palicu ?
    Vždyť jilm je novinka navíc chcó hned 40 kusů... a prej lehký úkol.
    :wuerg:
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nóó tak ceny na trhu asi brzo budou na historickém maximu. Takovejch peněz za plod stromku snad nepamatuju za celou dobu hraní.
    [​IMG]
    A ještě to určitě vleze, protože stačí kliknou za 30 vteřin a 30 nabídek je pryč.
    Tak ani jsem nestačil pomalu odeslat post, a cena už je na 70 000.

    ještě že mám dost svých nasyslených zásob
    [​IMG]
     
    Honzulka05, kiki2305 a bursuk59 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.