Strombola / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    jo,kdyby tam byl tis Montezuma,nebo tulipánovník - to by se utrácelo,takhle není zač utrácet,papa
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Zlatonka

    Zlatonka Pisálek fóra

    No.. floreny syslím a proto jich pár utratit nepřipadá v úvahu. Ale stále přemýšlím jestli to jen tak zkusit, možná se přece přemůžu na ztrátu pár florenů. :)
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zase žádná novinka, tak je to jasné, ušetřím jako obvykle :p
     
    babička-květa, -Kuteno- a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Nič nové pod slnkom všetko staré vykopávky.Ďalšia strombola z ktorej mi nič nechýba a tak ušetrím floreniky;);).
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Píšete to, jako byste ty další novinky chtěli.
    :D:D:DxD
    Já rozhodně nechci a jsem rád, že novinky nejsou.
    Těm, co jim něco z této nabídky chybí, přeji úspěšný lov.
     
    anvan a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mikeš, tak já jsem moc ráda, že novinky nejsou, ušetřím a ještě nepřibude něco nového, už takto toho je, že je v tom zmatek. Ale kdyby novinka byla, tak bych neodolala, musím mít vše, pokud to jde
    ;)
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  7. archiewolf

    archiewolf Pisálek fóra

    Nepsal jsem sem snad půl roku,ale strombola je čím dál víc k ničemu a současná,to je totál nula.Vistárie,XXL lokvát nebo hloh,to není ani k smíchu-to je výsměch.Jestli byl původní záměr umožnit získat stromy z akcí,které člověk nestihl (aspoň já to tak chápal),tak se tady někdo pořádně sekl.
     
    Honzulka05 a jana151049 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    archiewolf - jsou tu také noví hráči, kteří třeba tuto nabídku uvítají. A kdo všechno má, tak ji prostě nevyužije. Není to povinné :)
     
    babička-květa a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    No,já ji už nevyužívám pěkně dlouho,aspoň ušetřím.nevím proč by nešlo od určitého LV dát jiné nabídky stromů,odměn v kole štěstí taj.sazenic apod.Pořád musíme čekat a motivace žádná.

    LV 209
     
    Naposledy upraveno: 26/4/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    V nabídce pro mne opět nic nového, strombola pro vyšší levely není a pro hráče v nízkých levelech se taky moc nevyplatí,při OD takové stromky posílám zadara.
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Chtěla jsem xxl zlatý déšť, ledovou jedli, hloh. Tak mám všechny jednou.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taky jsem si pořídila ty tři XXLka :)
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Tak keď už ja poviem, že do toho nejdem, tak je naozaj ponuka slabučká. Každý strom mám aspoň 1x.
    Santal XXL by sa hodil, ale je to malá pravdepodobnosť, tak radšej budem spokojná s tým, čo mám.
    Kto do toho ide, nech má veľa šťastíčka ;)
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  14. barca279

    barca279 Vážený autor

    ono to vyzerá ,že už nejaký ten piatok je strombola len pre nových.miňat floreny za take nicky je uplný nezmysel.keby aspon nejake stromy z desivky tam dali strašidelnu vrbu alebo praveku jedlu,možno mahagonový alebo plavúň,ale pozitivum je ,že som nič nečakal tak niesom sklamaný;)
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Za 20 FL mám rolinii XXL, super :) co jsem chtěla, to mám, no stres.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já jsem taky spokojená, bo přistály nějaké rolinie XXL, 4 krvavé duby, nějaké vlnovce, pabuky a korkové duby. Za mě dobrý :D
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak tentokrát jdu pro sladký mombín - snad se zadaří :p
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Noo, tak jsem si početla, zaujala Svíce XL, leč bližší info není, jestli bude dávat 6 plodů nebo se čas zkrátí o 1/3.... počkáme na FAQ... tam zatím nic není. A novinku sladký mombín zkusím štěstí, snad se zadaří.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek - ahoj, na kratší dobu výroby to nevidím (XXL trvá také 350 hod - jako základní). Uvidíme ;)
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Skali: Děkuji .... třeba mile překvapí....