Strombola / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak jako ostatní chybí mi Tisovec a vtip dne Citronovník jako Neobvyklý strom? No tak nic.
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Katule008: ale určitě se najdou novější hráči, kteří zrovna citronovník nemají, nemají k dispozici dekoraci nebo řádek, co dává bedny, ze kterých citrony padají, sousedi stromek neposlali... někde někdo určitě dělá statistiku, co se nakupuje na trhu a podle toho ten podomní prodavač, beztak s koupeným titulem doktor, vozí nabídky ;)
     
  3. zbynda70

    zbynda70 Pisálek fóra

    taky nezájem,měli by se nabízet opravdu jiné ,zajímavější stromy
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslel jsem,že Marigold už dneska vystřízlivěl a ono nic.o_O
    Když už nabízí tyhlety vykopávky,mohl by přinést občas i nějakej produktovej strom!To by asi nováčci ocenili více.:p
    Jen tak ze zvědavosti za utržených 50 Fl sem získal: 4x Rolinie,3xSantalovník,1x Tiki,1x Citlivka a 1x Buk XL
    Jen doufám,že takových zvědavců nebude více,protože by si RT mohl myslet,že se nám akce líbí.o_OxD
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11: základní produktové stromy jsou ve stromě na mýtině za hvězdy... za statečnost xD Proč je dávat do akce, když se utrácí v těchto výprodejích za zisk věcí, co nejsou na farmě na skladě nebo na trhu; aby každý měl svůj strom, svou stáj, svou výrobnu...
    A odvážlivců bude... krom těch, kteří jako anickamalirka rozumně použijí darované (vydřené) floreny na ušetření místa a dokoupí s doplněným kontem další velkokapaciťák ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/2/19
    Sovinka tohle ocenil(a).
  6. 3eXtreme3

    3eXtreme3 Rádoby autor

    no v každém případě bych nechtěla teď začínat Farmeramu, docela jde ustát za ty roky postupné rozšiřování druhů stromů a zvířátek, ale pokud by se tohle množství druhů na mě sesypalo v začátku, tak hru zase zavřu a uteču :)))
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Až bude O+D ráda začínajícím nějaký strom daruji. Klidně pak napište holoubka.
     
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak pro mě citronovník je taky relativně vzácný strom, koukala jsem schválně do stodoly, je jich tam 5, stejně jako meruňka a zejména broskvoň v základu (kdyby tam šoupli aspoň tu, už bych jistě měla nějaké vzorky koupené) jsou to pro mě stromky, které vyhlížím, když je podobná "retro" nabídka, já je ve hře už nestihla a většinu jsem sehnala ve vzducholodi výměnou.
    Ale ať se RT nezlobí, když už takový přece jen dávný stromek, tak xl varianta? Možná jiní hráči to neřeší, já xl stromky nemám ráda, prostě nemám, tudíž platit za náhodnou možnost vyhrát xl stromek, byť citroník - to by tam musela být nejmíň k tomu ta meruňka a broskvoň v možnostech. Když už takto staré stromky, mohly být klidně alespoň všechny xxl, RT by nezchudlo a někteří hráči by možná některé tyto xxl stromky zkusili.
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sovinka: v nějaké vedlejší diskusi jsem napsala, že toho, kdo píše kód (tedy plánuje, co dostaneme, nebo spíš nedostaneme), bych chtěla vidět hrát... :D
     
    Sovinka tohle ocenil(a).
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem mrkla do lišty na Sovinkou zmíněné stromky, citroníků mám 5, broskvoně 3 a meruňku jednu jedinou... No, asi vím co si seženu při OaD... aspoň 2-3 meruňky. :oops:
     
    Honzulka05 a Sovinka tohle ocenili.
  11. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    3eXtreme3: To chce klid. Začal jsem v září a stromů mám, že nevím, co s nimi. Třeba pouštních růží mám 6, tak co.
     
    Sovinka a Y_n_O tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A máš jinan, kaštan, zlatý listnáč, zmíněnou broskvoň, citronovník, mirabelku a další stromy, co byly jen v dávnověku v tajemných nebo je máš koupené z lišty nebo balíčků z akcí za florenky...? 8)
     
    Naposledy upraveno: 19/2/19
    Sovinka tohle ocenil(a).
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No, některé stromy může mít z KŠ, třeba je tam hodně ten jinan... jich takhle mám už 15... :p
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, to byl jen příklad, co mi přišel náhodně do buněk... já už na KŠ hledám jen bonusy, nové dekorace a zbytek je mi tak nějak šumák... za zelené i modré lístky 8)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    U nás je KŠ naší slečny... každé ráno projede všechny zelené, co mám. :D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Y_n_o Většinou píšu do OaD ať si nováčci napíšou, že nezištně daruju čeho mám hodně a myslíš, že se někdo někdy ozval? Ne. A když je řeč speciálně o Citronovníku tak těch mám v liště 21 základních + minimálně 2 na ploše. Takže začátečníci až bude OaD napište si ráda věnuju čeho je hodně.
     
  17. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Možná napíšu, ale zatím mi toho přibývá a přibývá...
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Katule008: a jsme u toho: noví hráči neumí hledat a číst... v nedávné diskusi mi někdo napsal, že hrál/a tři roky bez toho, že by věděl/a o fóru. A to někdo z původních. Nemám co dodat...
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  19. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Nolin mám 25, mirabelek 37 obyč, 16 XXL a to sazenice nekupuju, je to jen to, co mi napadalo v kole a z vyhraných sazenic... něco mi říká, že do téhle akce fakt nepůjdu.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  20. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Tahle nabídka vzácných stromů je pro většinu z nás co hrajou dýl směšná. No zase jsem nucen syslit floreny :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).