Strombola / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Chápu tvé rozhořčení, máš-li v úmyslu v podružné akci s vypětím
    všech sil pokořit kvůli tisovci všechny překážky a napáchat si materiální škody.
    :D
    Ale na druhé straně je jen otázka času, kdy se ta "vzácnost" objeví v odměnách u jiné akce.
    V lepším případě bys mohla mít ty tisovce dva.
    :D
     
    Honzulka05, Helena1313 a Sovinka tohle ocenili.
  2. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Díky za akci, kterou vynechám, díky že ušetřím a díky za čas strávený mimo farmu. Co více k tomu dodat...?
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vypadá to,že Marigold krapet požil a vytáhnul na akci jinej pytel se stromy!xD
     
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Kaolín, bať, tady asi mnoho jiného než požít nešlo xDxD.
    To by se mě týkat nemohlo. Z tajemnic za poslední rok nevylezlo snad nic, co jsem potřebovala. Naposled jsem potřebovala pouštní růži, vše ostatní pro mě byla jen cena za tu růži - a mnohokrát jsem ji zaplatila, ovšem bez zisku růže... Jasně, jednou se v cenách objeví a třeba už příště, ale souběžně s tou tahanicí vedle by se jim na to přece každý vybodnul, to by nedávalo smysl vůbec žádný - leda by ty desky chtěl někdo z vášně k rudé sbírat na obložení vlastní haciendy. ;)
     
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Sovinka - a třeba nevybodnul, protože akce se už stejně chýlí ke konci, spousta hráčů na tisovec nedosáhne a jeden
    je pro někoho stejně málo. A za ním je přece ještě truhlička s pokladem.
    Podobně jsem divočel v Narozeninovém poprasku kvůli zebře. Vydal jsem ze sebe a stodoly všechno a získal jsem
    ji. Hned na to vypadla druhá z nějakého tajemna a bylo po radosti z dobře vykonané "práce".
    :D
    Jinak jsem moc rád, že do Stromboly nenarvali žádný nový strom. To by už totiž po nedávném
    podivuhodnu byla přeháňka.
    :)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Dohledala jsem si nabídku na 19.2. ...To jako vážně?
    S klidným svědomím vynechám. Pro jistotu nakouknu, jestli nezměnili nabídku, ale jinak děkuji.
     
    Honzulka05 a Helena1313 tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, za to asi zase můžu já, jak sem poslala do centrály svého pekelníka, asi spálil i Marigoldovi školku... on když se rozjede, tak to bere z jedné vody načisto ;)
     
    Helena1313 a Sovinka tohle ocenili.
  8. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer,
    no ja pozerám, aj kukám... Tá ponuka je akási divná. Nechcem obviňovať našich milých modíkov, ale neodkopčili ste FAQ s pred niekoľkých mesiacov, ba dokonca rokov? Po slivke mirabelke som túžila už hrozne dávno,z citrónovníka som sa tešila pred mnohými rokmi, keď mi ho , tuším v prvom ODaD, darovali vtedy pre mňa úplne neznámi ľudia - nicky, len tak - nezištne ( doteraz na to z láskou spomínam a naučilo ma to , že v tejto hre nejde len o prospech samého seba, ale aj o pomoc pre priateľov, známych i tých neznámych a to ma pri nej aj dodnes drží). Chápem, že niektoré stromy dnes už pre tých "mladších farmárov" nie sú k mání , ale RT mohol nájsť aj iný nástroj na to, aby si ich mohli zaobstarať ( koniec-koncov, pomáha aj ODaD). To, čo dnes ponúka Strombola je pre starších farmárov nepochopiteľné. A neviem, či tí mladí budú ochotní vrážať do toho svoje peniažky. Toť môj názor.
     
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Y_n_O, jsi si jistá, že ten tvůj Pekelník spíš s Marigoldem nepožil? :music:
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sovinka: nee, to je Svatý Zabiják... ;)

    EDIT: Lubinko, ale proč by bylo O&D, kde RT na těch darovacích nebo výměnných kuponech moc netrhne? Raději zbytečnou akci, však on se zase najde někdo, kdo koupí... stejně jako u nářadí...
     
  11. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ivi, zlatino, pokiaľ farmári sú na fóre a dokážu ho čítať, nemôžu mať problém.
    Mimochodom - máš krásny nový podpisík, ale neviem si naň zvyknúť - zatiaľ...
     
    Honzulka05, Helena1313 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lubinko, umíme číst, naši i zahraniční moderátoři reportují, ale mají nás... na háku? V zádeli...? Tak nějak :cry:
    Podpis je dočasný, mám vztek, už jsem frajera poslala do Hamburku dvakrát... až se uklidním, budu střídat milovaného nedobrého Orochimara s hodným Yodou :) A Zabijáka vytáhnu, když zas bude zle... :mad:
     
    k.vitek a fujtajblinka tohle ocenili.
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Chybí mi v v "exkluzivní" třetí sakura, těch mám tolik že už je na farmě nechci vidět stejně jako kdysi katalpu. Je sice XXL ve dvojce ale do trojkového složení by se hodila ;). Mě osobně by nadzvedlo koupit si výběhy balík za nehoráznou cenu a pak vidět novinku v následující akci po víkendu s tajemnem. Teda kdybych byla nepřejícná a ještě chlívky kupovala. Pro zebru jsem dělala skoro nemožné, pro tyhle retro stromky nehnu ani myškou. Kdysi jsem si bez novinek neuměla představit farmu to prostě nešlo, dnes vynechávám hry kam vrznou floreny. Opravdu nepochopím a to nemyslím nějak zle ale opravdu nepochopím kde berete ti co jedete jednu akci za druhou náladu na rozpěstování, sklízení pořád dokola. Když dám dvě akce po sobě jsem ke konci vycucaná a farmu nechci ani vidět. RT v poslední době dává do akcí docela často floreny takže asi něco podle nich není tak úplně ok když už sáhnou tak hluboko ;) ale ani floren mě nemotivuje, jedině kdyby jich dali víc aby si člověk mohl koupit pomocníky na delší dobu a samozřejmě bych musela mít jistotu že se k florenům vyškrábu. Akce u prodejce jsem občas zkoušela a většinou vyšly pokud nabízel novinky ale staré haraburdí si můžu vytáhnout z lišty kdybych nebyla tak líná ho hledat. Dělám puntík za neúčast, nejedu ani skládačky ani rama mince hraju ještě vůbec????
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  14. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja par pokusu zkusim, chybi mi santalovnik, treba se zadari
    a citlivku mam taky jen jednu
     
    Sovinka a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    martina1975: při o&d se ozvi pošlu ti santalovník;) a třeba i xxl:p- zadarmo samozřejmě:D
     
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Akci vynechávám,vše mám.Pokud budu mít tak při OD pošlu.

    LV 190
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak to já se vlastně můžu radovat do alelujá, jsem ráda, že je mi konečně jasné, proč novinky z tajemna moc často nemívám...
    Pro zebru jsem taky makala a měla jsem z ní radost a zatím žádný tajemný chlívek, koupený ani vyhraný, k ní kámošku nedonesl. Teď už by mi to radost určitě udělalo, ale můžu být ráda, že jsem se k chlívku tehdy dostala. Stejně tak věřím budu dlouho ráda, že jsem se porvala o tisovec. Floreny v odměnách mě nechci říct nelákají, ale nejsou pro mě motivační. A budou ještě méně, jestli strombola bude častěji v tomto duchu - i když jsem pro tentokrát taky ráda, že není v této nabídce zamíchaná nějaká novinka. To by byl teda gól.
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    o_O To jako myslí RT vážně, říkat tomuto výprodeji ležáků vzácné stromy? Není tam jediný stromek, který bych neměl, tak mohu klidně spát ;).
     
    Honzulka05 a jana151049 tohle ocenili.
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem zkontrolovala nabídku Marigolda, jestli RT něco nezměnilo a UF, nezměnilo. Tudíž jsem naprosto v klidu. Mám vše a vesele si jedu akci na farmě... Kytek asi dost, tak jen zkusím dohnat padátka. Pokusů mám tuším ještě 9, prkna chybí. Cíl mám teď plachtu na továrnu č. 3. To by mohlo dopadnout teď večer.
     
    Naposledy upraveno: 19/2/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Berme to pozitivně - ušetříme ne ? :D