Strombola / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak zajímavý je pouze jilm a pouštní růže... sice mám oba, ale jilm 1x a růži 2x. Zkusím a uvidím.
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Byt ve strombole tisovec, tak na chvili zavaham, ale takto ne-e. TS po jednom mi staci (stejne je ve vicero exemplarich nemam kam davat) = vynechavam.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem na tom stejně jako matlafousová, i když po jednom, tak mi stačí, úkoly v družstvu hotové a teď už jedou stromky jen do stodoly, škoda že není teď před Vánoci nějaká novinka :p
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) stromky všechny mám, úkoly v družstvu splněné a pokud trh za ně nabízí hodně krejcárků, tak prodávám, pak už jen pěstování do zásob :p tak strombola jde mimo mě.
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Všetky stromy mám,tie novšie po 2 ks.Úlohy v hale mám tiež hotové,takže nič kupovať nebudem a ušetrím floreny:D;);).
     
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, všechny stromky kromě tisovce mám, ten v nabídce není, tudíž opět nic. :(
     
    Xenie6161, Honzulka05 a tomaskomiska tohle ocenili.
  8. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    PAY2WIN je farmerama čím dál víc :D jen za floreny, spravedlnost nadevše (ne že bych neměl prachy ale je to na nic a podporovat to fakt nebudu, kde je stará farmerama 2012 kde akce byly normálně obtížné a každý hráč měl dostupné všechno, včetně narozeninových dárků zdarma, ted nám tvůrci dají jen jednou v roce na vánoce pár blbůstek po kterých chtějí další floreny když se ten den nestavíme. Svatá farma 2010-2013(14)
     
    tomaskomiska tohle ocenil(a).
  9. burds

    burds Titán fóra

    Vzhledem k tomu že mi chyběl jidášův strom tak jsem to zkusila a mám 2.Jsem spokojena na 100%.
     
    ღSisinkaღ, Jonsdorf a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pabuk jižní, tak zase nic ,-)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Skoro všichni touží po tisovci Mont., ale oni ho do Stromboly nedají, kdepak.
    Tomu říkám strategie.
    :D
     
    Honzulka05, fujtajblinka a dannger11 tohle ocenili.
  12. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Samé vykopávky nic pořádnéhoo_Ovynechávám:p:D
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tisovec jsem hledala marně, tož též ušetřím. Sice mám jeden (byli 3, 2 jsem vyměnila), tak by se ještě jeden hodil.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Takový šepletě, jak někdo napsal - vykopávky a to chtějí vydělávat? to je naivita nebo ..... už to vydělávání BP vzdal a nechá nás v klidu?xD
     
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak tentokrát opravdu nechápu - není tu ani jeden strom coby lákadlo. Absolutně mizerná nabídka - a ty xl stromky snad nikdo už ani neřeší. Tahle akce je naprosto zbytečná, vynechávám. A to mám floreny na stromky nachystané!!! Bohužel, takto je ode mne RT nevytáhne.
     
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já bych teda byla naštvaná, kdyby sem RT nabídl Tisovec (cyprus), protože v sousední akci z něj udělali téměř nedostižnou bludičku, na kterou je, pokud chceme pokořit, nutno použít nejen výkon, ale hlavně hafo prémiových prvků - kdyby se tuna dal získat za pár fl. a ještě v libovolném množství, tak bych už tuhle hru vážně vůbec nechápala.
    Ale tahle strombola je snad nejhorší, co kdy byla. Jedině pro úplné začátečníky, možná v nějakých lokacích mají příval čerstvých hráčů... jinak vážně nevím.
     
  17. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    No fuj, takový brak ... jdu blejt velebnosti .... o_O
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    chvalabohu, žiadny ďalší nový strom, a asi nie je vhodné napísať, aby nováčikovia vydržali do OaD, takých sa nájde u starších hráčov;)
     
    Honzulka05, -Kuteno- a evainfo tohle ocenili.
  19. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Jako vtip dobry. Vic k tomu nemam.
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Si dělají srandu, ni? Nebo že by se potřebovali zbavit té šepletě, co jsme nandali do expresu? Viz xl varianty...A dát xl varianty jako vzácné - mám slova jen taková, jež se nedají v tuto chvíli zde napsat. Nu nic, zase ušetřím.