Strombola / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Strombolu nehrám,pretože väčšinou nemám dosť florénov,aby sa to oplatilo.Dnes,neviem prečo som si dva krát vybral a....dostal som náhrobnú sviečku a uhlíkový buk!Buk som ešte nemal,tak aspoň niečo pozitívne.
     
    Tomi120, Trepifajksl a MatysekKamilek tohle ocenili.
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Skali já to tak dělám a kde najdu položku co se mi nezobrazila?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - myslíš, co jsi získala ? Nu to bys měla mít v inventáři - pokud si ovšem pamatuješ, kolik čeho jsi tam měla (já bych určitě nevěla) . Pomoct by mohla asi jedině herní podpora (odkaz v mém podpisu). Floreny za nákup se strhly ?
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    3xČierna vŕba, 2xDivoký Kávovník, 1xLokvát, 1xOrechovník pekanový, 2xSekvoja, 5xJabloň temnej kráľovnej, 3xUhlíkový buk, 2xKaktus s náhrobnými sviečkami, 1xStrašideľná vŕba, 2xVlnovec päťmužný, 2xBaobab, 3xAgát, 2xČokoládový vinič, 1xStrom mangostana a 3xDracéna šarlátová.

    Za mňa totálna spokojnosť

    Síce nevrážam do hry veľa (za 6 rokov celkom 20E) ale keď bude možnosť kúpy sadeníc ktoré ponúkajú Brest a Eugéniu tak si ich kúpim 300ks od každého druhu. Už ma nudí ako tu všetci spomínajú ten Brest.

    Potom len čakať na OaD a hurá predávať ten Váš slavný Brest :D
     
    evainfo, danielka0000 a simca67 tohle ocenili.
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Skali peníze se strhly,co se mi připsalo nemohu zjistit,mám toho hafo a k vůli tomu psát na podporu?Nebudu je otravovat,stromeček bude překvápko;)
     
    Honzulka05, Skali a evainfo tohle ocenili.
  6. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Žádný nový strom tak to ušetřím;)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Vím, že se tady o tom už diskutovalo. Ale rozum mi to pořád nepobírá. RT spustí strombolu bez čehokoli zajímavého. A penízky se jim určitě nesypou. Následně vidí, co se děje okolo jilmu. A strombolu neopraví a jilm do nabídky nedá. Najednou o finance nestojí, nebo něco bere a je momentálně mimo ??? Fakt to nechápu.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    šebejda - podívej se na to z jiného úhlu - ne každý má všechno. Jsou tu i novější hráči. A uhlíkový buk, kaktusová svíce, vlnovec, strašidelná vrba nebo ořechovec pekanový mohou být pro leckoho velké lákadlo. Ona i ta broskev v základu je super - mám hafo upnutí, ale základy se shání těžko. Občas v O/D. V obchodě je podstatně dražší (40 fl). Akébie a diospyros jsou také dost žádané stromky....
     
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skusil jsem jeden strom a vyšla jabloň temné královny svíce nic
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem na stromečky vždy natěšená, koupila jsem 4 sazeničky při šanci získat broskvoň, buk, meruňku v základu. Hraju 2,5 roku a tyto stromky jsem získala jen díky darům hodných hráčů nebo výjimečně výměnou ve vzducholodi, mám jich jak šafránu a potřebnost do krmiv i jinde se ukazuje býti pravidelnou. Získat druhý ořechovec pekanový by se mi rovněž nepříčilo.
    Nicméně jsem získala opět jen stromky, které jsem musela označit "do počtu", protože ten byznysmen je šejdíř a dělá mi to naschvál. -.-xD
     
    evainfo, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Z nabídky jsem neměl jen dvojitou bubuvrbu a tak jsem si dal jeden pokus. Bylo mi jasné, že z toho bude něco s xl botou... Ale světe div se : padla vrba xxl. Tím jsem skončil a i když by se nějaká ta broskvoň ještě hodila, floreny budou potřeba třeba ještě jindy, až bude mít něco, co skutečně nemám - a že těch stromků je...
     
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Já bych bral hrušeň nebo i třešeň či višeň.
    Udíme a jiné dřevo co je zde se prý vůbec nehodí.
    Snad meruňka a broskvoň, no to nemáme odzkoušené...
    Snad příště bude lepší výběr stromů.
    Za tyto nedám ani zlámanou grešli.
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Já jsem po dlouhé době zkusila 2x a světe, div se:
    [​IMG] Uhlík, ten jsem neměla, a diospyros. Takže dobrý ;)
     
  14. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    po pauze v hraní mi chyběl ten uhlík a vlnovec. Zkusila jsem 4 pokusy a mám 2 uhlíky, vlnovec a jabloň královny. Takže pro mě splněno s malou investicí. děkuji :inlove:
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno všem :) jsem pozdě večer hledala jednu dekorku, po cestě nakoukla i sem a zkusila jeden pokus [​IMG] xD
     
  16. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Pěkné nedělní ráno. Říkala jsem, že kupovat nebudu, ale. Včera jsem zkusila 1 pokus a vykukla bubuvrba XXL. :eek:o_OxD
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Doprčic,nepřečetl jsem si zde,že tam nic nového není a jelikož si všechny staré stromy nepamatuji,šel jsem po vlnovci.Jaká byla radost když ze tří pokusu jeden přišel... a jaké zklamání, když se ukázalo kolik (6) jich už mám.
    :cry:Co sem ten ňouma leze s takovým museem!

    PS - Pruhovaná,vše co jmenuješ se dá sehnat v OD,neb toť stromy fousaté. ...
     
    evainfo, Janina0971 a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Baroušku - tak dá se, ale musíš mít něco na výměnu, což mláďata většinou nemají. A za jabloň XL jim to asi nikdo nevymění ;)
    PS: - vlnovec je hezký stromek. A co ty víš, kdy se ti bude hodit :) A vůbec - můžeš jím obdarovat zrovna nějaké to mládě a způsobit mu radost :D
     
  19. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    [​IMG]
    Prišiel som o 7 stromov.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mirdo777 - nerozumím - jak přišel ?