Strombola / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Já to nemyslela ani tak s tím, že jsou blázni ti, kdo to kupují, ale že když jde RT o zisk, kdyby do každé Stromboly zavedl nějaký zajímavý, nový nebo neobvyklý strom (já třeba hraju tolik let a mám jen jednu lípu, dva jižní pabuky, těch stromů, které jsou vyjímečné, je víc....), spousta starých hráčů by taky pustila chlup.
     
  2. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý večer,omlouvám se,ale chtěla jsem si koupit balíček za 33kč s florenovým stromem a dalšími věcmi, ale nevím kde to mám hledat,známý to v nabídce má,já ne.Proč,děkuji.
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kulina1940, jedná se o individuální nabídku. Možná ji budeš moci zakoupit někdy v budoucnu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    akci nevyužiju nechápu že strombola a nářadí je každou chvíli a tombola s bednama už pár měsíců nebyla kterou potřebuj ua na kterou opravdu čekám a na kterou mám cca 1200 FL :(
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    tenista99 jsem na tom stejně, není novinky, nebude žádný Fl a bedny bych také ráda ;)
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  6. barca279

    barca279 Vážený autor

    :Dzase ušutrim,keby som asiminu a mahagonovnik vyhadzovala von balkonom cely den stale by mi v lište nejake ostali,chcete chechtaky????dajte tombolu na dekorky a tombolu na bedne
     
    Peto121 a tenista99 tohle ocenili.
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) a zas nic nedokupim
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Proč tam dávají samé stoleté stromy, takto zase ušetříme ;) a nováčci kupujte
     
    kytka50 a goldedawn tohle ocenili.
  9. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    A opět ušetříme ;):)
     
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    A je zase tato blbost. Prosím modíci nějak přetlumočte RT ať si strombolu strčí za klobouk je to už trapný dávat jí 2x měsíčně je tu xxx hráčů kteří čekají ne tombolu s bednama a tam teprve hodně florenových kont bude trpět čekáme na ní už snad půl roku? A stále nic a nebo mini akci s piccollo bednama to bych taky bral :p
     
    berda27 tohle ocenil(a).
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Zase výběhovka, nabídka na prd. Potřeboval bych mombín sladký, dal bych za něj třeba 20 Fl rovnou. Tohle si může Marigold vetknout do úsměvu.
     
    tony13257, kytka50 a tenista99 tohle ocenili.
  12. medulinka

    medulinka Pisálek fóra

    Brala bych mombín sladký. Vše prakticky mám. Škoda, že není v nabídce. Na něj asi už nedosáhnu.
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    tak som vyskúšal strombolu ale iba za 5 florénov a vypadlo presne to čo som chcel zlatý déžď takže koniec akcie :D :)
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ďakujem pekne za ponuku,ale to čo ponúkate nemusím takých vykopávok mám dosť v lište.
     
    kytka50 a matlafous123 tohle ocenili.
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Ta strombola , to je zase pecka. Aspoň mně to neláká utrácet. Milé RT. Chyba, moc velká chyba.
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) pevně věřím, že někdo je z té akce nadšený nebo aspoň spokojený ... já ušetřím (i když cca před 100 levly jsem také kupovala, byly tam kousky, které mě lákaly xD)
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    a zas nic nove,usetrim ;)
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nic, co by mne oslovilo a stále samá tombola ale s bednami se jim někam ztratila a nemají klíč :sleepy:
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. barca279

    barca279 Vážený autor

    strombola je jedna z najhoršich akcii vôbec,na tombolu s dekaraciami čakam už asi rok
     
  20. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Akcia nefunguje, po kliknutí sa nič nezobrazí...