Strombola (4.11. - 6.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ANRYfox

    ANRYfox Rádoby autor

    Mám jinou zkušenost.
     
  2. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahojky, tak jsem narvala do stromboly přes 300fl, a ten poslední strom, ani si honem nevzpomenu jak se jmenuje, se mi vyhnul. Chyběl mi dračinec, štědřenec, tak ty mi vyšly, ale ten jeden, neřád, ne a ne padnout. Diospyros- co to, sakra je, tak ten byl naprosto zakletý. Co nadělám, snad příště.
    Mějte se krásně, LF
    A zkoušela jsem to po jednom, po 3 i po 10,.nic nezabralo
     
  3. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Vyjímečně s čarodějkou nesouhlasím. Při zadání více pokusů najednou to byl většinou propadák. Nyní zkouším po 1 a to 2x. Když to stojí za prd, vrátím se třeba za hodinu a udělám znovu to samé. Když se objeví žádané, udělám po 1 více pokusů.....Mám pocit, že chvílemi to dává ty správné věcičky. Ale tohle není návod->jsou to možná pouze mé náhody.
     
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Moje zkušenost je zase stejná s tím, co píše čarodějka - koupím po 15ks a jedna novinka v nich je. Udělala jsem to dvakrát a měla jsem obě. Nerada bych to zakřikla, ale tohle mi vyšlo vždy. A když dávám po jedné, nemám nic.
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    šebejda já to také nepsala jako absolutní pravdu, někde to funguje, někde ne - je potřeba to prostě zkusit. Když to vyjde, fajn...když ne, je potřeba zkusit jiný postup. U mého souseda například funguje dávat tajemničky (stromy i chlívy) na konkretní místo na farmě a téměř pokaždé tam má novinku ....na mé farmě to nefunguje ani omylem a už jsem zkusila snad všechna místečka a nic....
     
  6. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Jak tu někdo možná mezi řádky poznamenal, asi jde jak u kterého stromu. Ten dračinec v balíku být nechtěl. Asi si myslí, že je něco výjimečného, protože ten padl v balíku o jednom kusu. Jinak bych samozřejmě souhlasila s větším balíkem, ale protože mi přijde, že dřín je jako bezinka...tak nemohu, žel. Ale hlavně, že jsou obě novinky, štědrý dráček taktéž a stodola bude spokojena i bez bezinky.

    A žili, žijí a budou žít než někdo vezme vrtačku, takže bacha žádnou neposílat. (Díky za neexistenci této věci ale po mně nikdo chtít nemůže, dvě smsky musí stačit)

    :)
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Mně se osvědčilo po čtyřech, a ob novinky padly, na první a třetí, nebo druhý čtvrtý. Na poslední várku jsem dala 4-3 a za se to vyšlo. Příště vyzkouším 4-1:)kouzelné místo jsem také měla, ale už to pominulo, na farmě dole je pár kamínků a tam se často dařilo novinkám. Stejně tak jsem kdysi šlechtila jen na farmě, protože z louky nic kloudného nevypadlo. Tam zase vypadává víc "vypadávátek" než na farmě, tak se v tom vyznej:)
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    milamokaa - Jaký bezinky pořád nemáš ? Vždyť jsou volně k prodeji o_O
    [​IMG]
     
  9. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    skalara...jak si může ryba sedět na vedení? Vysvětlíš?
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Vysvětlím - nějak tě většinou nemůžu pobrat, to bude asi ten problém. Ty mluvit trochu jiná řeč xD (příliš filozofie na jednu rybu)...
    Píšeš (nebo je milamokaaa tvá jednovaječná sestra ?) ...dřín je jako bezinka o_O......a stodola bude spokojená i bez bezinky......o_O
    - zejména z té druhé věty jsem nabyla dojmu (zřejmě mylného), že nemáš bezinku, bo ve strombole nebyla k mání :)
     
    Naposledy upraveno: 9/11/16
  11. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Pajda361
    *** Odstraněna zbytečná citace ***

    Ježiš, proč mě tu navádíš k rozbití akvárka jedním kopem? Připrav se na kočičky radši. :)
    Mě se nechce umazat stůl ani připravovat večeři pro ptáky...srozumitelnější?
     
  12. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    skalarko: No tak už to chápeš ?!!! :-D

    Ke strombole - Povedly se mi štědřence, tak jsem ráda že konečně splním úkol.
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmmm, teď už chápu xD
    Štěndřenců mám díky strombole asi 14. Mrzuté je, že klesla cena na trhu a zbohatlík ze mě asi hned tak nebude :(
    Asi půjdu zpeněžit nějaké ty kočky:p Anebo bezinky ;)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    milamokaa: Ahoj, odkud jsi přistála, moc rozumět ti není, Děd Vševěd ještě Farmeramu hrát nezačal aby nám prozradil to skryté v příspěvku, snad jedině ten kozel zahradník by vnesl do příspěvků jasno...
    Ty dvě zelené, malým písmem zobrazené pod čarou jsou podle všeho tvoje klony...

    Strombola byla fajn.
     
    Naposledy upraveno: 9/11/16
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    strobola nezklamala, mám obě novinky po 3 ks, to stačí, ty stromky stejně budou časem přibývat a bude jich pak až moc ... xD
    diskuse výše vedená je velmi zvláštní, cítím z ní tóny zbytečné agresivity :oops:
     
    lenkaborna, karbar a dana9494 tohle ocenili.
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, když jsem to tu četl, tak jsem nabyl dojmu, že Sněhurce utekl trpaslík Rejpal a ještě se stačil naklonovat. To jsou tedy pády na tom světě...přímo na ... dosaďte dle svého
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    skalaro, takový je farmářský osud stromů, doslouží a nastoupí nová generace durianů, vistárii a za chvili po nich diospyros a akébie.Naštěstí nám RT dodá novou sadbu, které s láskou oblékáme do ponožek, pozuzíme ...:)
    K diskuzi výše, většinou nemám problém porozumět psanému textu, i když písemná diskuze je poněkud ošemetná, kdo píše "předpokládá" že čtenář je naladěn na stejnou vlnu a naopak. Vícekrát to dopadne já o voze, ty o koze a zbytek se baví:)
    Snažila jsem se zapřemýšlet nad nesrozumitelným příspěvkem,co v něm najdu srozumitelného, ale to už není o koze a o voze, kdy je to alespoň k tématu, to je dort pejska a kočičky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.