Strombola (4.11. - 6.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak já jsem získala od každého stromku, který se neměla, minimálně jeden, takže jsem celkem spokojená. Raději však nepočítám, kolik jsem do toho dala florenů, pravděpodobně by mě trefilo. Zvlášť po tom, co jsem si řekla, že tentokrát se budu s utrácením za stromky držet při zemi.

    Počty získaných stromků (z 2. a 3. kategorie)
    3x štědřenec, 7x dračinec, 1x diospyros, 2x akébie pětičetná
    A samozřejmě celá hromada stromků z první kategorie. :p (Na začátku mi chyběly čtyři stromy, další tři jsem měla pouze jednou. Zbývající stromy jsem vlastnila po dvou nebo třech kusech, až na buddhovu ruku a tamarindový strom, kterých mám o něco víc.) Nyní mám každý strom (s výjimkou mišpule, od které vlastním pouze dva exempláře) minimálně čtyřikrát. Myslím, že pro udělání základní představy to stačí.
    Snad k nám teď doktor Marigold nějakou dobu nezavítá, přivedl mě totiž na mizinu. :oops: ;)
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Sice jsem utratila 150 fl.-jenom jsem klikala po dvou až jsem byla na 20- ale mám dračinec,štědřenec,bongvelii, rolínii a obě novinky tu modrou cosi dokonce dvakrát;):)Takže mi chybí jenom ta hruška
     
  3. hansicek

    hansicek Expert fóra

    pajda361:
    - ad. posledna veta: vytvorenie slovnika zabralo cca 45 min, jediny problem bol u mna najst si na to tu tristvrte hodinu
    - za moderatora sa neprihlasim (aj tak by ste asi nechceli;)), pretoze na to nemam dostatok volneho casu(mam dve zamestnania, 10r. dieta a dom pred kolaudaciou), dovody ostatnych hracov nepoznam
    - A k ostatnemu staci iba prislovie: Kto chce hlada sposob ako , kto nechce hlada dovod preco

    PS:
    Moje prispevky neber ako nejake znevazovanie vasej prace, myslim ze odvadzate dobru pracu a aj nad ramec toho co musite (napr. tie suhrny potrebnych surovin do akcii su skvele), ale ako snahu o to aby to tu na fore bolo lepsie a viac hracom napomocne
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    hansicek: vždyť Ti ale přece nic nebrání, abys jako hráč vždycky, když vyjde nějaké OFI, těch pár názvů přeložil a dal do příspěvku. Na to nemusíš být hned moderátor (jako třeba BigClick a jiní dělají takové ty nejvýhodnější cesty)
     
  5. hansicek

    hansicek Expert fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    ale ja na fore nesedim 24 hod. denne a neciham ci nahodou nieco nevyjde aby bol moj prispevok hned pod ofi oznamenim, lebo ak niekto hlada info o novej akcii tak si prebehne ofi a bezi hned na trh a nebude citat dalsich par stran diskusie, ci tam nahodou niekto nieco neprelozil. Tebe by sa tiez nepacilo ak by si tu v popise akcii mala nemecke nazvy stromov a plodin a musela patrat po tom co vlastne po tebe chcu.
    Ked sa tu uz vsade sklonuje ferovost a spravodlivost, tak mne nepripada ako fer to ze cast hracov nema plnohodnotne informacie aj napriek tomu ze citujem: "Ze strany Slovenských hráčů tu podobné stížnosti čtu opakovaně a dlouhodobě..."
    A viac už k tomu nema vyznam pisat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/11/16
  6. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    zadařilo se - tahle akce se povedla obě novinky už rostou na farmičce
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kiki2305 vykašli se na to...někdo má forum především jako místo, kam chodí remcat - třeba doma nemůže, tak chodí sem ;)

    K akci: mám od každé novinky po jedné a stačí....
     
  8. jatelina

    jatelina Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Tak to je boží akce!!! :inlove: Teď jsem si začala šetřit floreny a teď se mi to hodí! :D A hned na první pokus vzácný strom:inlove::music:

    No takže teď rolinie XXL! Už po druhé nebo po třetí vzácný strom.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/11/16
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Samozřejmě jsem to nevydržela a utratila POSLEDNÍCH 20 fl. Lišta, nejsem já tydýtko? Kdo chce moc, nemá nic-já-:cry:xD
     
  10. abc23

    abc23 Komisař fóra

    jatelina, radost velkou chápeme, ale raději sluč ty dva příspěvky, co máš pod sebou
    (původní zprávu můžeš upravit a dopsat tak další výhru v podobě vzácného stromu)

    Ke mě bohužel cestu nenašla novinka z baha, mám akorát 1 kousek na farmu.. musí stačit holt ale florenů jsem utopila dost teda,
    přes 200 určitě :cry::sleepy:
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Á tady duní salvy! Navrhuji latinské názvy a hledat budou všichni! Aspoň se něco přiučíme, že! Akébie se konečně odvážila přistoupit na mou nabídku a od této chvíle jsme v jedné symbiose. Já ponožku a vrtulku a ona plody. to je fér ujednání...
     
  12. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Akcička skvělá !!!Štědřenec 13 kousků, 4,diospyros 2,Akébie 2x a dračinec 4 .Tak spokojenost veliká :)
     
  13. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak jak to tady ctu, tak se novinky celkem darily
    ja teda stesti nikdy nemam, utratila jsem 100 florenu a novinka zadna
     
  14. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Já utratila ještě jednu smsku (celkem dvě). A krom novinek, bugenvilí, štědřenců...jsem se konečně dočkala i druhého dračince.
    Končím s akcí.

    Edit: vzhledem k možnostem v prvním kole...to by tam klidně mohla být ta bezinka.
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    martina19751 ono je lepší nezkoušet to po jedné, ale zadat alespoň 3, lépe 5 poptávek v jednom pokusu - jestliže jsi na to plánovala vydat 100 florenů, tak by to neměl být problém - příště to tak zkus udělat;)
     
  16. bobaja1976

    bobaja1976 Pisálek fóra

    mam vše co jsem chtěla za mne spokojenost.
     
  17. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,tak jsem to zkusila také(poprvé Strombolu)a výsledek mě hodně překvapil.Získala jsem vše, co jsem si přála a to:Bugenvilea,Diospyros,Akébie pětičetná,Štědřenec a Dračinec.Mám velkou radost,málokdy se mi něco takhle dobře zadaří a to jsem se toho hodně bála,když jsem tu četla,že se moc nedaří.:)Přeji,ať se všem zadaří;)
     
  18. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    čarodějka007

    no ja zadavala po 4, takze mi to vyslo na 5 varek
    a stejne nic
    ale ja jsem spokojena stejne, protoze jsem ziskala dracince a stedrence, ktere jsem nemela a rolinie a bugenvileu, ktere jsem mela po jedne
    jen je mi to tentokrat trochu lito, protoze podle meho jsem obetovala dost, normalne tolik florenu nikdy nenasetrim :D
     
    Naposledy upraveno: 6/11/16
  19. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    U mne taky spokojenost.Mám 6x Štědřenec,2x Diospyros, 2xAkebie a 2xxDDračinec.Bugenvileu aRolinii má povícero :)
     
  20. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak asi patnáct pokusů, ale oba nové stromy mám. Už mi chybí jen durián a mám všechno co je možné, kromě stromů na které ještě nemám level... Spokojenost.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.