Strombola (4.11. - 6.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. grifinhd48

    grifinhd48 Pisálek fóra

    Díky, díky, lepší než tajemné,vše, co jsem chtěla, mám alespoň jednou. Super
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno :) sem zase vlezla do lišty a utratila přes stovku fl ... padly obě novinky, tak mám po dvou kusech :p Lištu zatáhla a už se jí budu vyhýbat. Ostatním držím palce ;)
     
  3. dencice

    dencice Stálice fóra

    Dobré ránko, u mě veliká převeliká spokojenost, z 10 pokusů mi padlo vše, co jsem chtěla, mám 2x štědřenec, akébie 1x, dračinec 1x a diospyros také 1x, víc už zkoušet štěstí nebudu, všem přeji hodně úspěchů:)
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak když jsem včera měla takové štěstí, řekla jsem si, že to zkusím ještě jednou - a zase klika, tentokrát padla bugenvilea. :DMimochodem, nepřipadá vám zvláštní, že se dává na farmu a ne na Bahamu?o_O Tohle je přece skutečně tropická rostlina. Já vím,že na farmě máme takových už víc, ale tohle mi připadá takové nejvíc nápadné.:)
     
  5. hansicek

    hansicek Expert fóra

    Ahoj Pajda361,
    víš co se mi strašně líbí, že po akejkolvek kritike prace moderatorov, ci uz opravnenej alebo nie, nasleduje utocny prispevok. Priznam sa, ze od BA som ocakaval trosku inu formu komunikacie.
    No ale k veci. Moj prispevok nekritizoval to, ze nie je kompletne slovenske FAQ, takisto mi nevadi ze ofi info k akciam vychadza iba v cestine, ale vadi mi to, ze ked su v ofi spomenute nazvy plodin stromov, tak by mali byt uvedene v oboch jazykovych verziach (ak su rozdielne). A na to specialne slovenskeho moderatora nepotrebujete, staci si vytvorit cesko-slovensky slovnik plodin stromov a zvierat na farme. Pre sikovneho moderatora je to praca na max. 1 hod.
    Pripadne, ak je to tak velmi zlozite a namahave dopisat v OFI oznameni (ktore ma byt plnohodnotne aj pre slovensku hracsku komunitu) za cesky nazov jeho slovensku verziu, tak by stacilo vzdy na konci ofi dat link na ten slovnik, co pri pouziti CTRL+C a CTRL+V zaberie 1 sekundu vasho drahocenneho casu.
    A aby sa nepovedalo, ze len kritizujem tu je slovnik, ktory som si vyrobil pre svoju potrebu, obsahuje sice iba specialne stromy (a aj to asi nie vsetky) ale ako zaklad to staci:
    český názovslovenský názovumiestnenie
    Akébie pětičetnáČokoládový viničBahamarama
    AlbízieAlbíziaFarma
    AmherstieAmherstiaBahamarama
    Anjou hrušeňStrom red anjouFarma
    BaobabBaobabBahamarama
    BroskvoňBroskyňaFarma
    Buddhova ruka-stromBudhova ruka-stromBahamarama
    BugenvileaBugénvileaFarma
    BukBukFarma
    CitronovníkCitrónovníkFarma
    Clausena - stromStrom wampiBahamarama
    Cukrový stromSladký stromFarma
    Delonix královskáOhňový stromBahamarama
    DiospyrosDivoký kávovníkFarma
    DračinecDracéna šarlátováBahamarama
    DrmekVitex jahňacíFarma
    DřínDrieň obyčajnýFarma
    Dub korkovýKorkový dubFarma
    DurianDurianBahamarama
    GarciniaAchachaBahamarama
    GranátovníkGranátovníkBahamarama
    Grapefruitový stromGrapefruitovníkBahamarama
    HlohHloh obyčajnýFarma
    Hvězdný stromHviezdny stromBahamarama
    Jalovec skalníBorievka skalnáFarma
    Javor japonskýJavor japonskýFarma
    Jeřáb břekJarabina brekyňováFarma
    Jeřáb oskerušeOskorušaFarma
    Jeřáb ptačíJarabinaFarma
    Jinan dvoulaločnýGinko dvojlaločnéFarma
    Juvie ztepiláPara orechBahamarama
    Kamenná piniePíniaFarma
    KaštanGaštan ???Farma
    KowhaiKowhaiFarma
    Ledvinovník západníKešu stromBahamarama
    LípaLipaFarma
    LokvátLokvátFarma
    MagnólieMagnólia ???Farma
    MangostanStrom mangostanaBahamarama
    Medový stromMedový stromFarma
    Meruňka obecnáMarhuľaFarma
    MišpuleMišpuľaFarma
    Nektarinkový stromStrom nektarinkyBahamarama
    NolinaStrom slonia nohaBahamarama
    Papouščí stromPapagájový stromBahamarama
    Pichlavý drátový stromStrom kvetinového drôtuFarma
    PistáciovníkPistáciovníkBahamarama
    Planika obecnáJahodový stromFarma
    RakytníkRakytník rešetliakovitýFarma
    Rohovník obecnýRohovník obyčajnýBahamarama
    RolinieStrom biribáBahamarama
    SakuraSakura stomFarma
    Slaný stromSlaný stromFarma
    Slivoň mirabelkaMirabelka-stromFarma
    Slivoň trnitá - stromTrnka-stromFarma
    Strom s kozím mlékemStrom s kozím mliekomFarma
    Strom s kravským mlékemMliečny stromFarma
    ŠtědřenecZlatý dážďFarma
    Tamarindový stromTamarindový stromBahamarama
    TamaryšekTamarišekFarma
    Vajíčkový stromVajíčkový stromFarma
    Vánoční stromek 2011Vianočný stromček 2011Farma
    VistárieVistériaFarma
    Vonící stromVoňavý stromFarma
    Vrba černáČierna vŕbaFarma
    Zlatý listnáčZlatý listnáčFarma
    Žluté lapachoŽltý trúbkovecFarma
     
  6. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    hansicek - výborná práca, tiež sa strácam v tých prekladoch a neviem, čo vlastne mám a čo nie.
    Nakoniec som predsa len do stromboly práskla fl a pribudli na plochu obidve novinky po 2 kúskoch a aj zlatý dážď a dracéna, takže investícia stála za to.
     
  7. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Strombola se mi zdá výhodnější než tajemnice, tak jsem se rozšoupla. Také proto, že na prodeji plodů ze štědřenců a dračinců jsem doteď dost vydělávala (a to jsem je měla jen po 2 kusech). 315 FL jsem měla a 2x koupila balíček po 300 FL. A výsledek? Jsem spokojená... [​IMG]

    Ze 195 pokusů:
    • 8x mišpule, 10x pinie, 24x bugenvilea, 22x lapacho, 26x břek, 25x dřín, 8x rohovník, 1x buddha, 26x rolinie, 1x hvězdný
    • 2x bugenvilea XL, 1x rolinie XL, 16x štědřenec, 13x dračinec
    • 1x bugenvilea XXL, 2x rolinie XXL, 5x AKÉBIE, 4x DIOSPYROS

    Když to zprůměruji, tak mi vyšla jedna novinka na šestnáct pokusů- to ujde...
    Hodně štěstí všem ostatním... ;)
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Hansicek,

    věc se má tak. Ze strany Slovenských hráčů tu podobné stížnosti čtu opakovaně a dlouhodobě, ale když jsou osloveni, aby se stali moderátory, tak to končí tím že se jim nechce. Česko-slovenský slovník (jen pro zajímavost) jsem se tu svého času pokoušel vytvořil, ale opět to skončilo na tom, že není kdo by jej udržoval, takže šel do archívu. Nebyl aktuální a nebyl nikdo, kdo by jej aktualizoval. A to co píšeš o našem drahocenném času je sice hezké, ale ty sám jsi na svojí odpověď na můj příspěvek potřeboval, víc jak 30 hodin a prosím nepiš, že jsi ji četl až dnes ráno.
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak 150 FL ve vzduchu, tedy u Marigolda a novinka ani jedna.... tak snad časem při OaD... ode mne půjdou do výměn dračinec a štědřenec, nechávám si 2exempláře pro případ potřeby, zbytek vyměním :)
     
  10. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak ke mne byla strombola tentokrat pomerne skoupa, kdyz jsem chtela trikrat obe novinky, tak se me florenove konto zmensilo tak, ze jsem se nestacila divit - ale pripadala jsem si jak na automatu, vubec jsem ho nesledovala, jen jsem klikala na tlacitko a sledovala, co mi vypadne - a to jsem nakupovala po vice stromkach, proste zavislak. Ale ani tak jsem na strombolu nezanevrela :¤) jen doufam, ze stedrenec a dracinec pujdou menit pri OaD... protoze jich mam najednou v liste mraky :¤)
    s cenou na trhu uz se dost hyblo, ve ctvrtek jsem prodavala dracinec za 30tis plod, momentalne je na 11 :¤)))
     
  11. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Já hlásím, že novinky mám 5 na Baha a 4 na farmu. Ale žádný zázrak:sleepy: Až bude někdo chtít darovat obě minulé novinky , pište;););););););) mám jich dost
     
  12. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj monsaf,
    odmaž si prosím zbytečné volné řádky v podpisu.
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    50 FL = bugenvilea, břek 4*, lapacho 2*, dřín, rolinie 2* = jen ze zakladni nabidky = zas priste, mozna...
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    u Marigolda som už od včera nebola, zatiaľ odolávam, i keď občas mrkem, či nedali výpredaj fl :music:
    čokoládové hrozno malo prvú úrodu [​IMG]


    Čo sa týka prekladu do slovenčiny, s Pajdom súhlasím, snaží sa hľadať ľudí, ale keď nie je záujem, bohužiaľ, musíme si to prekladať sami, dokonca, keď sme boli samostatné fóra, moderovali na Slovenskom Česi - po česky - iste mnohí pamätáte. Len aby sme si to nemuseli prekladať z nemčiny, myslím, že aj také by sa nám mohlo prihodiť:sleepy:.
    Keď potrebujem, farmu si prepnem [​IMG], kvôli susedom [​IMG], obrázky máme rovnaké a furt sa nejak dohovorím;).
    A od mojej maličkosti jedna veľká pochvala dvojjazyčnému FAQ;);).

    I utekám ja na trh, nestíham vykladať plody do nových úloch, grajciare sa len tak sypú:p, musím od farmárov povyberať čo to dáxD;)
     
  15. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Padlo na to 80 FL, ale zase je tu mnohem větší šance na něco užitečného než ze sazeniček. Sice mi každý třetí pokus padl dřín,ale ve zbytku všechno, co mi chybělo a dalo se sehnat. Škoda, že v nabídce není víc stromů. Taková hruška anjou není žádná žhavá novinka a nějak ji pořád nemůžu sehnat.
     
  16. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Jééééé všem, co jim padly novinky za přiměřeně investované floreny - gratuluji! Já, protože jsem nepoučitelná, koupila jsem 300 florenů, a k tomu jsem 150 měla - padly úplně všechny :cry:. Takže mě novinky po jednom kuse stály 450 florenů :cry::cry::cry::cry:. Závidím všem, co tomu dokáží odolat -.-.
     
  17. arnoblani

    arnoblani Pisálek fóra

    taky tiše závidím - utratila jsem přes 200 florenů a novinka ani jedna. :cry:
     
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Takže kúpených 10 stromčekov a maximálna spokojnosť. :) Tu sú výsledky:

    Divoký kávovník 1x - novinka :)
    Drieň obyčajný 2x - moje prvé
    Zlatý dážď 3x - mal som jeden
    Žltý trúbkovec 1x - môj prvý
    Jarabina brekyňová 1x - môj prvý
    Dracéna šarlátová 1x - mal som jeden
    Čokoládový vinič 1x - novinka :)

    Efektívne využité florény, aj nabudúce určite kupujem. :)
     
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak mi to nedalo a ještě jsem zkusila 8x koupit a konečně vyšly obě dvě novinky, tak jsem moc spokojená a už to nebudu pokoušet, zkusím štěstí zase příště! Hodně štěstí při nákupech a pěkný zbytek víkendu!!!;););)
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Přece jenom, někdy se vyplatí v nejlepším nepřestat, dala jsem 12 pokusů a 2x dračinec,1x štědřenec znovu obě novinky.Jen aby ta "vlnka" vydržela i do koček, ale mám obavu, aby zase nebyla doba odlivu:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.