Strombola (4.11. - 6.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    12 pokusů a novinka žádná. asi mě trefí.... Kdybych měl alespoň štěstí v lásce.....
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak ze 4 pokusů 1x granátovník, 1x dřín (sice už je mám, ale žádné aleje) a 1x DRAČINEC a 1x ŠTĚDŘENEC :D To je víc než dobrý výsledek :)
     
  3. xanda1975

    xanda1975 Pisálek fóra

    jupi z každé novinky mám jeden já jsem spokojena;)
     
  4. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, z úkolu To je psí život mi vyšel samý plevel...nic,co by mě potěšilo, guáno, oranž.orel, oranž.panda, 2xptačí jeřáb, ledňáček, želva...a ze Stromboly ze 4 stromů - 2 pinie,rolinie a AKÉBIE...maličko radosti...za to mojí mamince padnul 2x hroch a štědřenec a rolinie...zkrátka má štěstí víc než já....tolik radosti jste neviděli, prý se mi to bála i přiznat;), ale i přesto ji mám rádaxDa přeju jí to:p Mami, kdo si počká, ten se dočká!:inlove:
     
  5. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, nedalo mi to a párkrát jsem zkusila štěstí a zadařilo se :D - obě novinky, 1x bugenvilea a 1x dračinec - ty jsem neměla.
    Pak 3x rolinie a 1x lapacho.
     
  6. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Ahojky, zase nový strom. Děs. Ještě k tomu hned úkoly v družstvu. Hromada plodů z Baha a v odměnách zase ani banán. Můj mozek to fakt nějak nebere. Přeji všem hezkou hru a hodně štěstí při nákupu!!!!!!
     
    ojfp., babina51 a dana9494 tohle ocenili.
  7. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Dobrý večer,
    tomu nebudete věřit. 6 pokusů 6x dřín? Je to možný? Asi ne, to mám halucinace z přefarmaření (dřín je jediný z těch novějších, co už jsem měl).
    deMentos
     
  8. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Ja som vedela , že po dvoch otočkách toho mám nechať. Jasné že k dvom som pridala ešte ďalšie štyri, pevne dúfajúc že už konečne príde vytúžený strom a nemusí to byť ani horúca novinka , ale tak mi treba . Dostala som viac násobne žltý trubkovec ( lapacho) a brekyňu.
    Ako veľké pozitívum beriem, že sa mi neušla budhova ruka :D
     
    Naposledy upraveno: 4/11/16
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Z 24 pokusů diospyros i akébie, 2x štědrenec a 7x buqenvilia, padá podezřele často, asi bych měla volbu změnit, ale není za co... ještě tam stále není tlačítko přeskočit první volbu,na stájbolu floreny nešetřím, tak ještě zahýřím:)
     
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak cca po 280 florenech mám všechny novinky i nějaké to XL a cca 6 buganvilií, já ji neměla vůbec tak jsem ráda.....Jeden úkol ze 3 hned splněn a teď počkám až dozrají novinky. Všem ať se daří.
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dalších 14 pokusů, 2x diospyros, 1x akébie,1x štěřenec a 1x buqenvelia, takže tlačíto přeskočit mně nějak přestává chybět, a také už nehledám na klávesnici "q":)
     
  12. -vera91-

    -vera91- Pisálek fóra

    Strombola mě teda zase zklamala. Dala jsem tam stromy a z těch všech co jsem tam dala mi vyšel ten jeden jediný co jsem měla. Zbytek jsem měla poskladané z těch co nemám. To je asi naschvál :-(
     
  13. paeij

    paeij Rádoby autor

    Tak mne obě novinky stály 600 florenů >:( , a to mám od každé jen po jednom kuse. Nemám rád podobné akce. >:(>:(>:( Za mne palec dolů.
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Do třetice 8 pokusů a akébie a dračinec, v nejlepším přestat, nebo né...:music:za mě spokojenost, od každého nového stromku po třech a "investice" něco přes 200 florenů. U stromů se mně většinou daří, jakoby vynahrazovaly ty propady jinde.
     
    Naposledy upraveno: 4/11/16
  15. Nniccollette

    Nniccollette Pisálek fóra

    hele má někdo problém koupit mám tlačítko šedivé a nejde mi koupit a fl mám dost
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, tlačítko může být šedivé i proto, že sis nevybrala potřebný počet stromů, tedy v případě, že máš dostatek florenů na zvolený nákup.
    Ověřila sis, že máš vybrané všechny potřebné skupiny? Nejlépe se to dá poznat podle truhlíků, všechny musí být plné.

    danda
     
    Iwuska a babina51 tohle ocenili.
  17. Fluffy

    Fluffy Pisálek fóra

    Tak jo...byl jsem mimo hodně dlouho, takže jsem měl ze všech možných stromů jen granátové jablko a jeřáb břek. 100 FL a mám od všeho alespoň jeden....samozřejmě kromě novinek....myslím, že nejsem ochotný jich vyházet víc, jen abych nasbíral více stromů. Ale za mě osobně úspěch...jen nevím co budu dělat příště až budu vlastnit všechny ty "běžné" stromy...
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Cca 300 florenů utracených, ale novinky mám jen po jedné....většinou na mě vyskočil stromek z první pětice, a to ten nejmíň žádoucí. I když tentokrát je Strombola mnohem štědřejší než minule, přesto bych uvítala alespoň v první části třeba volbu třeba jen tří stromků - takhle jsem se hodně "zabukovala", "zadřínovala" a "zalapachovala"....
    Všem přeji šťastnou ruku.
     
  19. zcivin

    zcivin Pisálek fóra

    Vždy když to má RT na náhodu - tak trpíme my. Za mne palec rozhodně dolů. Čím dál víc uvažuji o ukončení hry - už na to nemám.
     
  20. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tentokrát má spokojenost stála jen 40 florenů. 8 pokusů po jednom, vždy po dvou pokusech jsem měnila jen diospyros a akébii, které jediné jsem neměla.
    A výsledek? Obě novinky, lapacho, dračinec a rolinie po jednom, štědřenec 3x.
    Sice mám bugenwilii jen jednu (v osmém pokusu mi místo ní padnul dračinec), ale štěstí už dál pokoušet nebudu, i ta jedna zatím stačí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.