Strombola (4.11. - 6.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    nedalo mi to a tentokrát na 6 pokusů diospyros,k tomu dračinec a bugenvilea
     
  2. Levlef

    Levlef Baron fóra

    takže 400FL ... obě novinky mám, ale trvalo to. Plus
    asi 13x rolinie v mixu velikostí, 18x bunvelei v mixu, 5x štědřenec, 5x dračinec a pak nějaký crcky co mne nezajímají.
    Zjistila jsem, že z 10 pokusů je vylosována 3x pozice číslo 5 (první flek druhého řádku), 2x pozice číslo 3 - takže stačilo holt z těch prvních měnit pořadí :)) jojo, náhoda jak prase
     
    Naposledy upraveno: 4/11/16
  3. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    babako, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  4. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    S jakým základem ? to znamená, že koupím XL a mám k tomu obyč?
     
    babako a evainfo tohle ocenili.
  5. sluníčko1

    sluníčko1 Zelenáč fóra

    Můžete někdo poradit? Mám vybrané stromečky. Mám ale stále resetovat a nejde naskočit tlačítko koupit...
     
  6. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Musíš zaplnit celej regál výberama.
     
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj LoryM,
    ano, to znamená, že dostaneš základní strom i s XL.

    sluníčko1,
    musíš mít vybráno v prvním okně 5 stromů, v druhém 2 stromy a v třetím 1 strom. Dále musíš mít dostatek florenů.
     
    ANRYfox a babako tohle ocenili.
  8. sluníčko1

    sluníčko1 Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Mám zaplněno
    :cry:

    Mám i dostatek florenů
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/11/16
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj sluníčko1,

    tlačítko reset, slouží k rychlému odstranění výběru, nakoupit musíš přes tlačítko koupit za ...
    [​IMG]
     
    babako tohle ocenil(a).
  10. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Kúpim asi 10 stromov a podľa toho uvidím čo ďalej. Chýba mi asi 6 stromov ktoré sú v ponuke, čo je dosť takže výsledky by mohli byť fajn. :)
     
    dana9494, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  11. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak jsem se sem ještě dnes dostala. Zkusila tři pokusy. Mám vše co jsem chtěla - novinky po jednom, to mi zatím stačí.
    Utratila jsem asi 140 FL.
    Ať se všem zadaří získat co potřebuje.
     
  12. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    Sotva jsem došla z práce, hned jsem zasedla k PC, abych si vyzkoušela mou první Strombolu. Tak stálo mě to cca 150 FL, ale mám 2x obě novinky + 5 dračinec a 2 štědřenec. Takže pro mě úspěch :inlove::D:inlove: Tak ať se daří
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Lenkaborna: a proč? Ty se přece dají zakoupit za krejcary ve Farmářském obchodě. Já bych je za Floreny tedy zrovna nechtěl.
     
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak mi to nedalo, utratila jsem 110 florenů, novinky se opět nekonaly, ale dostala jsem 2 dračince a 1 štědřenec, které jsem minule nedostala. Tak 50% spokojenost. Jak to vidím, možná příště se mi podaří získat novinky z této stromboly!!! Pěkný večer! ;););)
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak dvě novinky na Baha a dvě na farmu :D K tomu hromada štědřenců, bugen...něco, rolinií ... Takže dobrý;)
    Pokusy o bugen...něco a rolinii se zlatou ohrádkou se nezdařily, tak snad příště[​IMG]
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mám jen diospyros a akébie se mi zatím vyhýbá.K tomu jsem získal štědřenec 2x, dračinec, bugenvileu a rolinii, lapacho, několikrát dřín a břek. Pak jsem si řekl- rolínií máš hafo a na další pokus jsem dal mišpuli. Samozřejmě, padla!
     
    Naposledy upraveno: 4/11/16
  17. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, príspevky sú v prevahe kladné a prinášajú Vám tie vytúžené stromčeky, gratulka a užívajte si ich.
    Napriek tomu sa "zlomiť" nedám a fl neobetujem, ak mi budú chýbať plody do úloh, radšej ich kúpim za grajciariky.
    Želám Vám veľa šťastia, pretože je to iba o tej šťastnej hviezde. Fajn hru.
     
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    dana9494 vydrž, já jsem to riskla a za moc to nestálo :cry: Ted jsem taky dočetla příspěvky, kde se víceméně dařilo, ale já už to dnes pokoušet nebudu. Opakovaně jsem si vylosovala stromky 4-5, když jsem je asi 3x zadala po jednom nákupu.. pak jsem zadala nákup po 6 a dalo mi to 4xlapacho a další stromek z prvního výběru a jednou myslím dračinec (teprve můj druhý, takže OK) a nahrábla jsem si 4 bugenville tím, že se mě pořád opakovaly výběry z té 4 a 5. pozice. Novinka žádná.. zítra možná ještě něco zkusím ale doteď jsem taky fungovala bez novinek, poslední dobou se stromky nedaří.. ale vůbec.. je to takový rychlý, když se nečeká na to "dozrávání" 5hodin, musím se fakt ovládnout nenarvat tam celé (florenové) konto xDxD
    Nicméně, kdo utrácí a zkouší, good luck ;)
     
  19. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    abc23 - držím päte a nech máš good luck, ale všetko s mierou;). Ja to pokúšať nebudem, strombola sa mi nepáči, už ma príspevky presvedčili, aby som investovala, ale viackrát to neurobím. Do vláčiku by som išla, do tohoto určite nie. Fajn hru a maj veľa šťastia:)
     
  20. mituli

    mituli Polobůh fóra

    A já se na to ,150fl.pryč a nic-né nic ale -buky-tamarind atd....lišta a vztek>:(:wuerg:akorát nechápu proč jsou hned ukoly a stromky né
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.