Strombola (4.11. - 6.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak já utratila 350 florenů,a poněvaž jsem neměla novinky,počínaje štědřencem vždy jsem byla na dovče když byla strombola,tak jsem získala během chvilky všechny co mě chyběli,i novinky a to každou několikrát.Stromky na farmičce miluji,vždy kupuji i tajemné,ale strombola u mě jednoznačně vítězí.Dokonce mě padli i ty xxl provedení.Ale nejvíce mě padala rolinie,žluté lapacho a štědřenec.Takže za mě spokojenost veliká:)
     
  2. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    Hurááááá - dračinec, oba nové, několik rolinií i buganvileí - za mě tentokrát spokojenost, i mi ještě zbylo pár Fl
    už jen tedy vistárie a durian zbývá někde získat...
     
  3. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    asi se to zbláznilo 4x za sebou mi to dalo Rolinii 1-2-1-2 pak i akébie pětičetná padla :)
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Samec: a koukal jsi do inventáře na Bahamaramě?
     
  5. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    A hledals ji na Baha, že jo? Já většinou po prvním záchvatu paniky zjistím, že jsem jenom jinde, než to roste.

    Pardon, mezitím napsal i Pajda.
     
  6. samec

    samec Magnát fóra

    Aha:Dtam jsem se díval před tím opětovným přihlášení........díky----je tam..........;)
     
    dana9494, evainfo a monsaf tohle ocenili.
  7. lase2

    lase2 Magnát fóra

    tak hlavně že se našla :)
     
    dana9494, monsaf a samec tohle ocenili.
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] novinka - čokoládový vinič až na 30 pokus, tu som sa bavkala a odkrývala po jednom, kým nepadla, potom som zmenila výber na druhú novinku - divoký kávovník, šupla to tam naraz za zbytok fl., no a čo myslíte, nebola tam [​IMG], uvidím, či budem ešte pokúšať šťastie:music:
     
  9. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    No tak dračinec jsem měl dvakrát a dvakrát jsem ho dostal.... štědřenec jsem měl jen jeden a dostal jsem další... Ale ty nové potřebuju... víte jak to vypadá, když je musíte do úkolů dokupovat....
     
  10. Boty

    Boty Magnát fóra

    Jupí dračinec, štědřenec a stálo mě to dva pokusy, to se mi ještě nepoštěstilo, neměla jsem žádné....
    Do úkolů nedokupuju, úkol neuteče -počká, až mám svoje stromy a zatím to funguje.
     
    Naposledy upraveno: 4/11/16
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Já jsem utratil přibližně 70 florenů a mám několikrát Bugenvileu, Rolinii, Jeřáb břek, Štědřenec a Diospyros. Za mě absolutní spokojenost. :)
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Neměla jsem ani jednu bugenvilii a mám jich 9 a k tomu jednu xxl. Novinky mám po 2 a štědřenec s dračincem nepočítaně, tak ty už moc prodejné nebudou. Velká spokojenost
     
  13. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Když koupím XL samostatně, a nemám obyč, tak ho nezasadím, že..
     
  14. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    já 8 pokusů 3 štědřence ,rolinie,bugevilea a dračinec,pak jeřáb břek,rohovník a nakonec novinka Akébie pětičetná....dobrá akce
     
  15. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    LoryM

    pokud ho mas ze stromboly , je to i ze zakladem
     
  16. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    také jsem se rozšoupla a investovala něco málo přes 100 fl a mám je, k tomu 2 dračince(měla jsem 1) 8 štědřenců( také byl 1), nějaké rolinie, bugenvilie atd, no super, já jsem spokojená a něco zbude na dárečky do OD
     
  17. osel63

    osel63 Pisálek fóra

    Mám je...dračinec,štědřenec i obě novinky.....třikrát po třech a vyskočily:)
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, hledám, hledám dračinec a nemůžu jej naj:cry::cry:ít
     
    monsaf, dana9494 a Trepifajksl tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... moje farmička je mimo "pohádkových realitek" .. nekoupíš, nemáš - se snaž, nebo se usmaž xD Sem si určila na Strombolu 210 FL na novinky (jako balíček), uprostřed přišel Diospyros a těsně ke konci kráska Akébie :p No kdyby zde nebyly tyto novinky, tak zase akci vynechám :oops: protože u jistoty získám minimálně dva-tři kousky. Rolínií, dračinců, bugenvielí a jiných mám plné regály, tak kdo zoufá, mi pošlete holoubka při vzducholodi, i když budou touto akcí hodně levné na trhu. Držím pěstičky, ať získáte ty svoje stromečky ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/11/16
  20. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    taky obě novinky na ploše.
    trošku to trvalo, ale povedlo se.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.