Strombola (4.11. - 6.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Já nevím, strombolu jsem zkusila jednou a byla jsem naštvaná, nic nevyšlo. Nechce se mi.
     
  2. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Zkusila jsem štěstí a co myslíte, měla jsem ho :) Padly obě novinky
     
  3. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Njn, tak farmářská posedlost mi nedala, koupila jsem floreny a šla do toho. Prvních 15 kousků dalo 2 štědřence, druhých 15 kousků 1 dračinec a 1 ten nový a posledních 15 kousků ukázalo 1 štědřenec, 1 dračinec a 1 ten druhý nový. Tím končím, tvá Máňa.

    Dopadlo to dobře, jeden stromek od každého zatím stačí, když koupím za 210 balíček a mám tam jednu jistotu a tady za 225 mám obě novinky jednou, tak jsem v podstatě polovinu ušetřila :p a ještě získala ty minulé, co jsem neměla!

    Akorát teď nevím, co dělat, až přijdou stáje, nějak se mi hroutí limit 360Kč měsíčně na farmu, dodržet, či nedodržet, toť otázka - zkontroluju kupóny, jestli bych třeba nemohla vynechat jednou pomocníky...
     
  4. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Padla mi novinka dio... nevím jak dál a 2x štědřenec.
    Asi to zkusím zítra.
     
  5. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Tak jo, pár FL sice zahořelo, ale mám všechno, co mi chybělo, včetně novinek ;)
    Líbily by se mi i ty xxl stromky (jsem ujetá na tu zlatou:p), ale počet zbytečných rolinií, břeků apod. už mi stačí.

    Akorát jsem se nepodívala na počátní stav FL konta, tak ani nevím, kolik pokusů mě to stálo. Zjistím to nějak zpětně?
     
  6. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    ahojky všem, tak já pět pokusu a mám to hurá
     
    dana9494, evainfo a babina51 tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Flexko, upřímnou a nezištnou závist.xD
    Já jsem tentokrát mimo, protože jaksi není kde sehnat floreny. Doufala jsem podojit aspoň kino, ale mrcha mi nechce dát ani dva florouše, za které bych si symbolicky koupila jednu sazeničku.-.-
     
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Investovala jsem úplně všechny floreny z kina, zvířata na mě pečou, takže na chlívy se netřepu, tam je to vždycky propadák.
    A měla jsem štěstí - z celkem 10 pokusů mám po jednom stromku od nových i starých novinek a ještě mi tam skočil jeden břek, všechny stromky mi udělaly radost, přibyl mi taky druhý granátovník :). A zase se pokusím to kino zavařit, i když poslední cca 2 týdny se mi tedy hodně brání, ale tyhle florenky jsou hodně dobře oceněné.
     
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Za mě naprostá spokojenost. Koupil jsem dvě dávky po 5 stromech, tedy za 50 Fl (všechno z kina a teď jsem na nule, ale .... Fido). Z deseti stromů mám 6 úplně nových - 3 rolinie, bugenvilea, štědřenec a dračinec. A neurazil ani břek a dřín, 2 lapacha rozšířily mou nepočetnou alej. Jaká to výhoda, že jsem neměl tolik stromů, teď mohu být nadšen :inlove:.

    A k tomu nový družstevní úkol "Nedívej se nahoru" za minutu hotový a 38 Sk je doma ;).
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Minul som 300 florénov a padli mi obe novinky na Baha 1 a farme 2 + zlatý dážď a ostatné som ani nepostrehol keď som dával po 10 ks.A z lišty to je ťažké zistiť keď s každeho tam mám nejeden.Písať sa mi nechcelo ale hlavne že novinky padli.
     
  11. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    takze jsem mela nasetreno 100 florenu, padly samozrejme vsechny
    novinky se nekonaly
    ale radost obrovska
    rolinie-4
    dracinec-2
    bugenvilea-3
    stedrenec-4
    Z 20 stromku 13 co jsem chtela, NADHERA
     
  12. kuba19892010

    kuba19892010 Zelenáč fóra

    dOSTALA jsem granátovník a nemůžu ho najít?????
     
  13. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak jsem zlikvidovala nové družstevní úkoly a zas není do čeho píchnout. Jdu štrykovat.
    kubo, hledáš ho na bahamě (jestli tam teda má být)? Nebo si ho dej do vyhledávání.
     
    jirka39, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  15. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Dal jsem stromy pětkrát a jedno velké NIC.... Jen takové smetí jako dračinec a štědřenec ale ty dva nové žádné... No ještě to zkusím, zatím mi chybí jen durián, jinak mám asi všechny stromy na které mám level...
     
    Janina0971, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  16. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Dračinec považuješ za smetí? Já na něho čekám a čekám a zrovna padl a mě padla čelist až na zem. Díky RT a ještě 3x bungenvilei, tu jsem taky ještě neměla. Zatím váhám s další várkou, ale tentokrát se na mě štěstí usmálo :))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/11/16
  17. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Tak jsem zkusila 3x ..dřín,rolinie a akébie ,až na ten dřín spokojenost ;)
     
  18. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    No musím se nakonec přiznat zkusila jsem si pořádně přečíst co a jak. Koupila jsem tedy 1x FL a konečně jsem přišla o co jde už mě to tam konečně docvaklo xD. Dala jsem zkrátka stromy které mám málo, u 2 jsem tam hodila štědřenec a dračinec na tu poslední 3 výběr jsem 2x dala nový strom akébii pětičetnou a další 2 pokusy jsem zkusila dát diospyros a vau mám...4x dračinec, 3x štědřenec a 2x akébii a 1x i diospyros vau nakonec to nebyl průšvih ale povedlo se :D:inlove:víc štěstí nebudu pokoušet 4x pokus to stačí:music: takže spolufarmáří mnoho zdaru ať se povede získat co chybí ;)Janča
     
    Naposledy upraveno: 4/11/16
  19. samec

    samec Magnát fóra

    Ahoj vyhrál jsem Rolinii i XL---a není nikde!!!!! I po opětovném přihlášení!!!!!!10 florenů v prčicích.........
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  20. lase2

    lase2 Magnát fóra

    tak jsem do toho vrazila cca 200fl, jsem hrdou majitelkou novinek (jen po 1 kuse ale super, nemusí pršet, stačí když kape). Krom toho jsem získala 5 bugenvilií (neměla jsem žádnou), 4 dračince (puvodně také nebyl), 2 štědřence (také u mne novinka) no a pak nějaké nepotřebné lištovky : 2 kamené pinie, 3 buky, 4 lapacha, 4 břeky, 4 dříny a 2 rolinie.(pokud je někdo chcete, hlaste se při O&D, budou k dispozici) vzhledem k ubytku fl jsem si asi některé lištovky nenapsala, ale jsem z toho nadšena. Za mne palec nahoru, už mi chybí ze všech speciálních stromů jen nolina, vistárie a durian které pro tentokrát nebyli v nabídce :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.