Strombola (4.11. - 6.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Na Strombolu se netěším - minule 70 Fl a žádný dračinec ani štědřenec. Nyní bude větší pravděpodobnost něco získat - ještě mi chybí bugenvilei. Tak asi 30 Fl pustím. Jinak jsem díky Lyžařce pochopil jak lze lehce získat kr, ale za cenu skutečných korun (nebo EUR) - což se mi opravdu nechce - to raději budu chudý farmář.
     
  2. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Copak stromy, hlavně že jsou nové úkoly. A ještě během akce dávka superhnojiva. Děkuji.
     
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Akebi a tobolka akébie pětičetné je jeden a ten samý plod? v druhém ukolu ... trochu mne to mate

    hele na to, ze s XXl se ziskava rovnou zaklad - proc ne. zkusime, uvidime, bud to pude nebo to pude:)
     
  4. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    To je jak sázka do loterie, následuje chvilka napeti a pak buď nesmírna radost nebo zklamani :music:Ja zkusím a vychutnm si tu chvilku napětí:music: Takže hodně štěstí :music:
     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    V poslední strombole jsem utratila 75 florenů a novinky nepadly. Tentokrát jsou už na druhém listě, tak se třeba štěstí usměje a podaří se mi je získat. V novinky si netroufám ani doufat! Samozřejmě, že nějaký ten floren utratím a zkusím štěstíčko! Přeji všem, ať se k nim dostane stromeček, který je potěší! Pěkný večer! ;););)
     
  6. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak do toho určitě jdu. :D Nabídka je skutečně široká a o to víc mrzí floreny ztracené při Hrůzostrašné noci, ale s tím už nic neudělám. Třeba budu mít štěstí a získám vytoužené stromky i při menší investici.
    Z první kategorie mi chybí přesně pět stromů (a další dva nebo tři mám jen po jednom exempláři), takže je jasné, co si tam vyberu. Myslím, že XL a XXL verze oželím, půjdu po štědřenci a dračinci (ani jeden ještě nemám) a v poslední kategorii po novinkách. Tak ať se daří.
     
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Strombola - pre mňa určite nie, vláčik sa mi páčil, ale toto ignorujem. Nové úlohy v družstve sú super, ale či ich urobím alebo tam ostanú čakať, ako mnohé iné, napríklad šľachtiace, nič sa nedeje. Raz za čas sa dá vymáknuť aj "lacný" nákup a úloha bude splnená. Ale všetkým, čo sa rozhodnete investovať Fl prajem, nech Vám to prinesie novinky a radosť a ja si od Vás potom kúpim tie plody, ak cena bude stáť zato.>:(:):p
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak určitě něco koupím :D
    Koukám na ty úkoly - jsou tam hvězdičky, pomocníci, hnojení, taky superkrmivo, bedny xxl.....dokonce i cihly a dřevěný kladiva :)
    Proč nedali i fošny :cry:
     
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mám asi 150 nasyslených florenů. Byla by škoda, se o něco málo nepokusit. Šťedřenec i dračinec mám po jednom chudáčkovi a nové stromky lákají, i když moje farma nepatří k těm, ke kterým by byla paní Fortuna přívětivá. Jasné je, že zítra večer bude můj florenový stav na nule.
     
  10. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Já se přidávám že asi oželím, minule jsem se pokusila asi 4x a ani jednou nic a pokaždé stromy které už mám vícekrát to bych raději brala náš vláček tam jsem aspoň ještě stihla obrstromy a to bylo fakt super. Možná to zkusím jen na pokus ale víc jak 4 to asi nebude...Zlatý vláčku vrať se k nám stýská se mi velice ...:cry:no hold nebudu mít vše a úkoly počkají třeba i víc jak rok, kdo si počká ten se i občas dočká ...:p;)Nebo se zapracuje prodejem aspoň co půjde a tím pádem koupím draze postupně plody co nemám ;)Janča
     
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    určitě to vyzkouším, minule jsem získala obě novinky po 3 ks, třeba i tentokráte novinky budou
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zkusím novinky :) jsou jediné, co mi chybí, jinak mám všechny stromy alespoň po 1ks... :)
     
  13. daajen

    daajen Aktivní autor

    Dám tomu šanci jenom proto, že nemám 1 strom už z první kategorie. Tzn pokud si vyberu jen stromy, které nemám, tak mi jeden z nic padne. Rozumím tomu dobře?
    V minulosti jsem mi nikdy nepadl strom, který bych neměla:(
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Škoda, že tam není tlačítko přeskočit volbu 1, i pět florenů bych za ní dalaxD dvojka je o náhodě, ale ty stromky z nízkým plůtkem nemusím, raději ty bez plůtku...sice už mám od každého 3, ale přece jsou o něco výnosnější než mrkev.A v trojce jsou samé novinky, jen aby nepadaly pouze ty oplocené:)
     
    Naposledy upraveno: 3/11/16
  15. Fluffy

    Fluffy Pisálek fóra

    Je hezké, že jsem měl asi tříletou přestávku. Takhle už z jedničky nevlastním vůbec nic, takže se nemusím bát špatné investice :D
     
  16. janakad

    janakad Pisálek fóra

    Ahoj- to jsme na tom stejně
     
  17. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    2 x otočím a šmitec. A ak znova dostanem budhovu ruku ako minule, ktorá sa už pomaly nedá predať ani na trhu, tak sa nad sebou aj zamyslím.:p
     
  18. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Chybí mi štědřenec a dračinec, tak to asi také zkusím. I ty novinky, necháme se překvapit.
    Mám většinou větší šanci na získání než při tajemných. A poslední strombolu jsem nebyla doma, takže jsem jen četla a záviděla.
     
  19. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Zkusím určitě, zkoušela jsem i posledně, ale štědřenec i dračinec se mi soustředěně vyhnul, tak si netroufám předem něco očekávat, nicméně doufám, že budu velmi příjemně překvapená. :)
     
  20. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Strombola je pro mě lepší a lákavější než T Sazenice, takže já určitě koupím. Na minulé jsem měla úspěch
    5 ks štědřenec a 9 dračinec:D a cena na trhu je pěkná ještě dnes. Tak at se daří.....:D těším se ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.