Strombola (3.6. - 5.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Tak aj ja som skusila stastie 95 florenov a ziadna novinka :( co uz,ostatnym prajem nech sa im dari lepsie ako mne a nech im padne po com tuzia :)
     
  2. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Obětovala jsem 50 FL, zázrak se nekonal.
    Držím palce všem kdo to zkouší.
     
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Mám obě novinky. Bohužel to něco stálo.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak bohužel nemám zase nic. Nevadí, počkám si na TS z budoucích akčních úkolů !:) V poslední době se držím Farmářského hesla, že hra je zadarmo a jakékoliv novinky mně nechávají v klidu. Akorát v družstvu se mně utěšeně kupí nesplněné úkoly!:)
     
  5. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak za 90 FL padly obě novinky. Dávala jsem po 3 pokusech najednou a několikrát na mně vypadly i 4 stromy. Nechávala jsem pořád stejné stromy a když padla 1.novinka, tak jsem jen vyměnila novinku za novinku.
     
    kiki2305 a Trepifajksl tohle ocenili.
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    zizala42 když ti ze tří pokusů vypadly 4 stromy, tak jsi získala buď xl nebo xxl strom - on se v té výsledkové tabulce rozloží na základ + upgrade ;)
     
  7. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    Tak Strombola z nás vytahala floreny a do lišty přibyly nepotřebné stromky. Chtělo by to vláček na stromy, ať se jich zbavíme. ;)
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  8. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Strombola ? Jeden velkej podvod ! Po několika pokusech jsem to raději zabalil. Stále jsem získával stromy, kterých mám nejvíc. To si raději počkám na tajemné sazečky.
     
    denny1985 tohle ocenil(a).
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Čarodějka - no to mě taky vůbec netrklo :D Tak to jsem měla tombolu o něco levnější, než jsem počítala :D Bylo mi divný, že bych dávala třebas 7pokusů v jedné várce (nebo jiný divný číslo), když jsem jela po pěti, deseti...patnáci o_O Ale nijak jsem to blíže nezkoumala xD No jo, v pátek už mívám své "toto" značně unavené a na víkend ho přepínám do nouzového režimuxDo_O
     
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím. Včera 130 FL a jeden štědřenec , dnes 80 FL a mám i jeden dračinec.
    Dál už padá jen základ stromů, tak končím. Mám po jednom kousku od každého,
    jsem spokojená,vždyť nemusí být od novinek hned po několika kusech , že ?
    Kdyby tam vychytrale nenacpali nové stromy, celá Strombola by mi byla ukradená.
    Držím palečky všem, kdo se o novinky pokoušejí...ať se daří.
     
  11. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Jak to tak čtu, mám docela kliku - na obě novinky mi stačilo 11 pokusů tj. 55 FL. Plnění úkolů půjde hoooodně pomalu, ale nikam neutečou a ono se to naskládá i z jednoho stromku. Jen ten promítač by se mohl vrátit do práce, na kontě toho moc nezbylo.
     
  12. denny1985

    denny1985 Rádoby autor

    Stejně je ta akce Strombola zajímavá :)
    Někdo si koupi třeba 30 pokusu a nedostane ani jednu novinku a někdo koupil pokusu třeba jen 5 a dostane novinky obě dvě.

    Jak nám to ty kluci a holky z RT nastavili :D

    poslední dobou se potvrzuje že čím mít florenů člověk utratí tím má větší šanci získat novinku a nebo je to přece jen o štěstí tomu já osobně moc nevěřím a vy moji milí farmáři ;)

    Jinak všem co ještě zkouší štěstí získat nějakou novinku přeji at vám aspon jedna novinka padne za co nejmenší počet pokusu :)

    Protože je moc smutné když někdo píše že utratil třeba 50 florenů co pracně našetřit z kina a nedostal ani jednu novinku to by se stávat neměl.

    Nad tím by se naše drahé RT mělo zamyslet ;)
     
    šebejda, danielka0000 a ldivacka tohle ocenili.
  13. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    denny
    Já s tebou souhlasím, asi před rokem a něco jsem se zašprajcovala a skoro 3 měsíce jsem nevydala ani floren. Škoda, že to nemám podložené, ale připadalo mi, že se úspěšnost náhod zlepšila tak o 20-30%
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ajtyk, mám podobnou zkušenost - už jsem to udělala několikrát....jakmile se přestanou v nákupech TS a TCH objevovat zajímavé věci, přestanu nakupovat, počkám tak 2 akce a pak je to opravdu lepší ;)

    tentokrát jsem získala z 25 pokusů obě novinky po dvou kusech, takže uvidím ještě příště a pokud se to zhorší, stopnu nákupy a počkám
     
  15. alunk

    alunk Aktivní autor

    Vrazila jsem do stromboly 5 FL, jediné co jsem měla a mám nektarinkový strom :D ten ještě nemám :D jupíííí :)
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Já ti nevím v čem je to podle tebe podvod? Dostal jsi jiný strom než jsi si vybral nebo jsi snad nedostal žádný? Jedině pak by se to dalo označit za podvod, ale pokud jsi dostal to co jsi si sám navolil nemůžeš to v žádném případě označit za podvod.
     
    Trepifajksl, mituli a danielka0000 tohle ocenili.
  17. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    čarodějka, ajtyk, denny:

    kdysi jsem se takhle zasekla na více jak rok, kdy jsem nekoupila ani jednu tajemnici (stromy i stáje). Vůbec jsem v té době přestala do hry dávat peníze, a krom premiáku a pomocníků jsem nevydala korunu. Poté se mi zlepšila náhoda u stromů. U stájí malinko také, ale u stromů to bylo vyloženě do očí bijící :)
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    zemanka01 já to tak mám u stromů i chlívků a dokonce i u šlechtění - takže už nekupuju SK hned na začátku šlechticích akcí, počkám co vypadne z první dávky a teprve pak buď koupím nebo nekoupím ;)
    A když mám v bedně nasyslené TS nebo TCH, zásadně nekupuju floreny těsně před usazením na plochu....
     
  19. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak myší farma hlásí spokojenost s akcí. Nebylo pro mě problém navolit tam takové stromky, že jsem z celého výběru třeba jen jeden už měla a ostatní ne. Za floreny z kina koupeny tři pokusy - v prvním pokusu baobab XL - neměla jsem, ve druhém NOVINKA - DRAČINEC!:D a ve třetím pistáciovník, který jsem také neměla! Takže jsem spokojena.:) Za 15 florenů tři pro mě nové stromy. Ještě možná zkusím štěstí, zda padne druhý nový stromek.;)
     
  20. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak z deseti pokusů mám 3 stromy které sem neměla,no a obě novinky taky,takže za mě velká spokojenost :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.