Strombola (3.6. - 5.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Stromy za 5Fl? Pokud je šance na nějaký ten cennější, proč to nezkusit.
    Ale osobně jsem čekal pod názvem "Strombola" něco lepšího, upřímě, raději bych vsadil pár svých (zpravidla zbytečných) stromů a doufal na náhodný zisk nějakého obrstromu, škoda.
    Takovou tombolu bych určitě rád štědře přeplácel :)
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  2. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Minule jsem zkusil štěstí, hned napoprvé vypadla novinka. Namlsali mě, tak na to padly všechny naškudlené FL a nic rozumného už nepřišlo. Takže nevím, ale asi to zkusím. Všem držím palce, ať to padá.
     
  3. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Tak nevím, bude na konci měsíce v tajemných sazeničkách to stejné, nebo ještě další novinky? Není těch stromů nějak moc? A stejně krmení melu z jablek a švestek a pomalu asi začnu stromy po okrajích redukovat. Teď mám od každého stromu 2 kusy a zabírají i celá velká políčka a začínám mít málo místa. Ten nápad dávat stromy na křížení rastru zapadl.

    Uvidím, pokud vydržím a nezaplatím, tak novinky nebudou, pokud nevydržím a koupím floreny, tak taky nebudou. Prý farmářská hra, bejvávalo, loterie je to a moje štěstí na farmě je to stejné, jak v životě. Losy ze zásady nekupuju. Dvě loterie na stromky za měsíc je fakt moc. Krom šlechtitelských se mi budou kupit i loterijní úkoly, snad ty plody klesnou s cenou, jak vždycky.
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak předtím jsem nechopopila princip, po 2 pokusech mě to naštvalo.... takže nic. Teď čtu po několikáté, studuji návod a pak projedu lištu :)... nooo a snad na mne bude Broučánek hodný a pošlu si floreny :) Hrách moc štědrý nebyl, labuť nepřiplula a jezevec je taky pořád v lese :´( stromy nedaly ledvinovník, ted z kalendáře uvidím za 3hodinky.... jinak nemám jen ty nový ...
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    flexka: Já se zase zdráhám nakupovat od pouličních prodejců.;)
     
  6. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tak jsem si prostudovala všechny příspěvky,abych se neptala na to,co už bylo vysvětleno.Jdu do toho,stromy mám ráda.Přeji všem odvážným hodně štěstí!
     
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Minule jsem to zkusila a získala asi ze 4 pokusů dvě lípy, které jsem neměla. Tak do toho tentokrát půjdu zase. Stromy XL mi nevadí (i když je na plochu vůbec nedávám), protože cena je stejná a základ v sobě mají, tak o co jde, že? Šance na zisk novinek nějaká je a pro mě je to lepší než čekat na zlaté banány a otevírat je pak v chrámu.
     
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já se na stromky těším, minule jsem koupila jen 4, ale vyplatily se mi, 2x z nich byl ten nejvzácnější strom. Nepíšu záměrně novinka, jako začátečník jsem měla novinek téměř plný výběr.
    Teď jsem nějaké florenky nahamounila, určitě si tuhle investici užiju, strombola se mi líbí.
     
  9. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Minule mi akorát vyšli stromy které jsem neměl ,proto to teď zase zkusím, chybí mi jen Tamaridový strom a ty dvě novinky.
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    asi někdo spadl z jahody na znak. Pokud by se podařilo chytit obě novinky, tak bez automatické sklizně a s hnojením dám za týden 11 otoček, takže je třeba 15 týdnů - na trhu bude strom tak za 20 tis a to kupovat nebudu. Všeho moc škodí. Akci dávám 4- a ani nevím proč ne rovnou 5.
     
    denny1985 a dana9494 tohle ocenili.
  11. flexka

    flexka Hrabě fóra

    vidíš, pechfóglová, tak je to vlastně vyřešeno - na vstupu do obce máme ceduli se zákazem podomního prodeje, takže Marigold má smůlu xD tržní řád je tržní řád, mohl by se sice objednat na náměstí, ale stejně mám bolavý palec na noze a nedopajdala bych ten kiláček...
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak 30fl. je v čudu a dostala jsem 6 obyčejných stromů-jeden byl magnolie XL-tím končím:cry::mad:xD
    ne magnolie ale sakura XL
     
    Naposledy upraveno: 3/6/16
    Trepifajksl, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  13. LilJane

    LilJane Pisálek fóra

    Obě novinky mě vyšly na 45 FL. Což považuji docela za úspěch, jeden strom od každého mě nespasí, ale nestěžuji si, mám radost :)
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Utratil jsem za to 100 florenů a mám kromě 2 nových samé obyčejné. kterých mám v liště spoustu.
     
    babako, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  15. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Hotovo ...4 pokusy a obě novinky doma - myslím Dračinec a Štědřenec jupíííí:p
     
  16. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    tak na první pokus hned novinka a druhá novinka asi na třetí pokus. Ale i ostatní stromy se mi hodí ( broskve jsem měla jen dvě , garcinii taky jen dvě a nektarinky se taky hodí). Takže jsem spokojená
     
    evainfo, dana9494 a Mahira72 tohle ocenili.
  17. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Také 4 pokusy a obě novinky a rovnou po dvou kusech doma, za mě spokojenost :)
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Zkusil jsem 2 pokusy a nic zajímavého mi nepadlo.
    Další "náhodu" už nemám zapotřebí takže si počkám až se toho bude někdo chtít zbavit v O&D
    Nebo si počkám až se naplní trh a prostě těch pár kousků potřebných do úkolu si koupím a ještě ušetřím místo na place.
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    8 x jsem zkusil štěstí a nic :(:(:(
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  20. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja jsem utratila 85 florenu, tzn 17x pokus a novinka nepadla ani jedna
    ale aspon jsem doplnila mene caste stromy
    vsem preju, at jim pada
     
    kiki2305, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.