Strombola (29.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Jelikož je to zakázané psát, prosím o laskavé čtenáře, aby si živě představili velká písmena, protože řvu jako tur:
    "Narvěte si všechny náhody do špic"!!!

    A teď běžná velikost:
    Chci hrát veselou farmářskou hru, všechno, co se zemědělskou výrobou souvisí - sázet, chovat, krmit, kydat hnůj, orat, sklízet, hnojit...
    Dokážu si představit různé plodiny, zvířata, šlechtění, různé divočiny...

    Ale už mě nebaví plnit lištu odpadem po tisících, když chci jednu novinku.
    Ne, nevadí mi platit, jsem ochotná platit, ale stylem kombajn - ne že zaplatím 120Kč a budu s napětím sledovat, jestli nedostanu třeba 2x stavitele a 1x secí stroj. Prostě si zaplatím, jak v obchodě, a dostanu, co jsem si vybrala.

    Pokud někdo hrajete souběžně nějakou opravdu farmářskou hru, tak mi prosím pošlete holoubka s názvem, protože losy nekupuju, Sportku nesázím a nehodlám místo oddechu s kreslenou farmou zkoušet paní štěstěnu, to jsem opravdu před 3 lety nehrála. Hrála jsem úplně jinou hru a tady tato loterie už nemá s farmařením a oddechem nic společného.
     
  2. nufa

    nufa Zelenáč fóra

    pro xenie 61 61 pri od napis darzji kdouli i katalpu
     
    Xenie6161 a evainfo tohle ocenili.
  3. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tahle akce půjde taky mimo mě,zájem nulový.Milé RT,já se potřebuji zbytečných lištovek zbavit a néé ještě k nim pořizovat další,takže nám dejte Intersemenáč aspon jednou do roka a pak teprve budu kupovat další stromky.:)
     
  4. šebejda

    šebejda Baron fóra

    NJN->akce o ničem, a to jsem teď vyplňoval vyskočenou farmerámackou anketu. Píší, že náš názor je zajímá. To je určitě pravda, ale jak jim tam mám nacvakat, že překombinované akce do neakční oddychové hry nepatří.....ach, jo:wuerg::cry:>:(
     
  5. budulínek

    budulínek Pisálek fóra

    Za floreny ani omylem. To raději nic!
     
    babička-květa, hrabenka1951 a samec tohle ocenili.
  6. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Docela zklamání :(, myslím, že hráči s vyšším levelem, už většinu stromů mají. Osobně mám florenů málo a docela slušnou zásobu tajemných sazeniček ve stodole z různých akcí :). Než investovat floreny, tak by bylo lepší investovat do této mini akce vlastní stromy, vzhledem k tomu, že některých mám i víc než 10, tak by mi to moc nevadilo.
     
  7. samec

    samec Magnát fóra

    Opět se potvrdilo jak je RT hamižná---zas za floreny! Intersemenáč byl zlatý--RT mi dá odměnu za např.můj level za 60 milonů BZ --1 floren,což může trvat i 4 měsíce dřiny a oni tady házíxD ciframa florenů,jak na běžícím pásu:pv rádoby hře zadarmo.......a jen si plníme lišty pro nic--do téhle akce stromů nejdu;)
     
    babička-květa a vinea05 tohle ocenili.
  8. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    kdybych měla florenovníky tak bych i ty florenky sem tam investovala, ale takhle se nic konat nebude protože při mé smůle bych žádný požadovaný stromek stejně nedostala akorát bych zase navýšila počty nepotřebných v liště - to si raději počkám na OaD pokud se budou měnit tak je lepší šance je získat a do té doby holt budu muset počkat
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Rampušáku - trubka by dostal vrtulku a ponožku a slib, že by se takhle měl asi měsíc. To by mu mohlo stačit, ne?:p
    Zkusím nejprve jednou a uvidím... Do TS jsem taky naházel kolik florenů, a ten trubač a dřín nikde. A v OD za ně budou chtít kozí, kraví a třeba vonící, prostě stromky vysloveně nedostatkové...
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím samec, této akce se zaprvé nemusíš vůbec účastnit. Je postavená stejně tak jako tajemné sazenice s tím rozdílem, že ti vše dozraje ihned a ještě budeš moct ovlivnit, co by sis představoval víc získat než to ostatní. To na začátek... v této hře nikdy nebyly prémiové herní prvky zadarmo, pokud je mi dobře známo a nemyslím si, že by to vůbec bylo fér k těm, kteří si vše zakoupili v minulosti tvrdě za floreny. Neustále všude v akcích vykládáš, jak je RT hamižná, ale BP jako společnost prostě nepracuje zadarmo a nějak si taky musí vydělávat a tato akce je pro ty hráče, kteří o to stojí. Při tvém neustálém negativismu se spíš divím já, že tuto hru ještě vůbec hraješ, když tě to všechno tak moc vytáčí. Být tebou bych zvážila, zda ti ta hra něco dává nebo spíš bere.
    Nelíbí se ti to? Neúčastni se, ale neurážej neustále BP, že jsou hamižný.
    Ty taky nechodíš do práce za "děkuju".
    A ano, tato akce je pro spíš pro novější hráče, kteří spoustu herních prvků z minulosti nemají a rádi by si to třeba pořídili. I na ně je třeba myslet. Oni totiž většinou nemají moc co nabídnout při O&D a ne každý rozdává zadarmo, aby se na ně všechny dostalo.


    fajn hru danda
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A mám podeření, že brzy, brzičko se spustí další"bezplatná akce" za floreny. Už ta anketa tomu nasvědčuje. Takže noví majitelé dají stávajícím hráčům pápá a budou hledat jiné, mladé, průbojné, kteří se nebudou stydět zastřelit kamaráda pro mrkvičku.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  12. -Ludko444-

    -Ludko444- Pisálek fóra

    Floreny mínať nebudem a stromy sú celkom o ničom :)
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Tahle akce není zase tak špatná. Jediný problém je v tom, že všechny stromy z nabídky vlastním, takže kupovat nic nebudu. :music:
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Doben a stejně jako ty to vidím já a v naprostém klidu tuto akci vypustím. Však se nemusím všeho účastnit.
    danda
     
  15. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Trepi vidíš a já když vidím při OD nějakou nabídku na produkťáky a kdysi bezcenné tak je měním i za XXL novinky, pro mě jsou tyhle stromky prostě výhodnější. Tak až bude OD a co půjde pošli holuba já ti jednoho pana lapacho dám jen tak abys měl pravidelný úbytek fusek a vrtulek ale nejmíň 2 měsíce. Mám na ně štěstí, mám 3 a klidně ti jednoho daruju. Moc novinky neprodávám, syslím do stodoly. Vlastně mám alespoń po 2 kusech stále i ty stálice takže tahle akce jde mimo mě stejně jako ta souběžná. Modrásek by fakt nalákal asi i mě, i když na baha moc užiteční bodově nejsou ale někdy se sakra šiknou. V liště mám kozích mléčných medových nad 15 kusů nejméně, teď už prostě to co není nerozdávám a vonících je dost i když BZ skoro žádné. Taková mišpule je na nic, pro mě jsou užitečnější ořešáky a jabka XXL a samozřejmě na baha nezbytné hvězdy a granáty, ty už na ploše ale nemám. Farma do stodoly a Baha na body no a takhle akce. Modrásci jo ale jinak ne, mě se to nevleze ani na všechny plochy co v té liště všechno mám.
     
    Naposledy upraveno: 28/4/16
    babako tohle ocenil(a).
  16. -Berry308-

    -Berry308- Zelenáč fóra

    nevím,jestli koupím....ale v kalendáři na květen je farmářský expres,aby to zase nebyla jen shoda názvů.....a dvě děsivky,ta druhá vypadá na nové úkoly nebo jiné změny
     
    Naposledy upraveno: 28/4/16
  17. Atanerka

    Atanerka Pisálek fóra

    Nevím v čem je chyba, ale na tuhle akci se nemám jak dostat. =( V časomíře a ani v Novinkách ve hře mě to tuhle miniakci nenabízí. =(
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Atanerka, to bude především tím, že je třeba si řádně přečíst první stranu přesný datum a čas spuštění akce. Tato akce nezačala, začne teprve dnes a více se dozvíš ZDE.

    fajn hru danda
     
  19. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    danda-vnovis: dovolím si ti oponovat. Strombola bych řekla, že je naopak pro starší hráče. Po třech letech se za novějšího alespoň nepovažuji a nepotřebuji další moruše, jabloně apod., které mohu koupit i za krejcary. Ze stromů mi chybí jen břek ale přivítám i další jinan nebo vánoční stromek. Florenů je přece jen omezené množství a za obyčejné stromy, i když xxl, je mi jich pak líto. Jestli bude Strombola pokračovat, vynechávám klasické tajemné sazeničky a hraji Strombolu.
    nufa: děkuji za nabídku ale mám jich právě dost, další nepotřebuji.
     
    evainfo, danda-vnovis a kiki2305 tohle ocenili.
  20. Margziam

    Margziam Stará škola

    Pro "služebně mladší" farmáře/ky to taky není OK, když je to za reál... :(
    Na kontě 4 FL... prohlížeč mi v kině ukáže na růžové (nebo jaké) ploše tmavý kroužek s tečkou uprostřed a vůbec nic s tím nemůžu dělat.. abych se přehlašovala pořád do jiného prohlížeče, kde mám plno jiného... a když se tam přehlásím, tak aby mi to hlásilo, že to mám zkusit později, že teď tam nic není... :(

    A jak jsem to četla na první stránce, tak jsem z toho měla dojem, že musím zaplatit všech těch kolik vybraných stromů.. a dostanu za to jen jeden strom? Asi to budu muset přečíst ještě opakovaně (nevím, kolikrát).. než mi to dojde... Ale až po návratu, teď musím pryč..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.