Strombola (29.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Valz55: ano je to kšeft, bo pokud vím tak lidi do práce chodí především pro peníze a pak i provoz serverů na kterých hra běží též určitě není zadarmo.
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek přátelé farmáři,
    právě jsem se vrátíl z..... nikoliv z Hradu, ale z rodné moravské hroudy, čekal jsem slunné jaro, kvetoucí třešně a ona zima jak v ruském filmu a ještě na motorce. A teď k této akci, tak za sebe říkám, že do ní nejdu.... volám po Expressu Intersemenáči a hle, zase nepřijel. :cry::cry:Místo něho " ještě maskovanější TS" založené na náhodě, takže do tohodle rozhodně nepůjdu, i když některé stromy, které mám na různých loukách, vlastním v jediném exempláři. Ano, někomu to může pomoci a každý má právo vybrat si svůj osud ( tedy v tomto případě svůj strom). Takže těm, co se účastní, přeji, aby jim padlo to, co čem touží a co jim chybí. Mě pořád chybí Express Intersemenáč - mám v liště spoustu stromů, kterých bych se rád zbavil, v OaD už o ně není zájem a čarovný vláček by mi je mohl směnit za něco jiného, lepšího.... tedy pokud by byla zachována nabídka nejrůznějších výhodných obrstromů na SH a ZH, které dost podstatně usnadňují hru, ale to asi neklapne,že?
    Casey27 - ty negace budou vždycky v případech, kdy půjde o floreny a v případech, kdy v minulosti existovalo něco jiného, lepšího, ale co už nebude, protože tím RT přicházelo o reál peníze.... a bohužel, bude to tak vždycky a vždycky se to ponese v negativním duchu. Takže možná by to chtělo změnu myšlení a vrátit to, co bylo ku prospěchu a více dát na mínění hráčů a méně se jim dívat do peněženek.
    Šlechtění stromů...... hmm, zajímavá myšlenka.... něco v duchu, obrstromy v tuli-domku? Dám do domku 3x katalpu a vypadne mi strom na SH, to jo, to bych bral a nebyl bych sám,že?;)xDxD
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    TS Chvojkovice Brod....
    No určitě tam někdo z nich sedí?
    A protože už hru na náhodu v této hře nesnáším.
    Raději stromy daruji.
    Zřejmě asi dobrý oddil !
     
    Naposledy upraveno: 28/4/16
  4. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak trochu sklamání, raději bych šlechtila, ale je to zase lepší než kupovat TS, ty jsem už dlouho nekoupila, škoda florenů, ale když můžu ovlivnit výběrem stromy, které mi padnou, tak to je zajímavé, jen při mém štěstí mi asi padnou ty z druhé stránky, které už mám a ani moc nechci, ale po dlouhé době si přesto minimálně jeden koupím;) i když florenů moc nevlastním
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No co co, floreny jsem nasbíral v kině, tak určitě neodolám a zkusím, od toho hra je. Pokus, omyl, zkusím další. Při TS taky koupím, ale ne 100 ks, ale 1-2 ks.
    A loudit při OD se mi nechce, v nabídce se někdy poštěstí, tak uvidím tady.
     
  6. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Brala bych v nabídce kouzelný strom a florenovník,spousta lidí by se strhla,kdyby šel získat
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Z mého pohledu další zbytečná akce.Je vidět ,že na farmu nastoupil tvrdej kapitalismus.Hra mně baví opravdu čím dál tím míň!:sleepy:
     
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    RT to udělalo špatně. Když už je to za FL, tak měli vymyslet jeden speciální strom navíc .... třeba na SK - 2 denně. 60ks za měsíc
    není žádný terno. Ti, co platí a hru tím podporují, by byli něčím zvýhodněni proti těm, co držkují, že to stojí peníze, a ti by aspoň držkovali ještě víc :music::p:p
     
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Oceňuji nápad této akce, takže kdo bude chtít využít, tak využije a bude za to rád :). Kdo má stromy všechny, tak vynechá a nebude se účastnit. Myslím, že to je dobře nastavena a i ten počet florenů je přiměřený. Momentálně mám stromy všechny, takže využívat nebudu, ale dovedu si představit, že kdyby mi nějaký chyběl, tak tuto akci určitě využiji :p.
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Já bych s nadšením brala jen jediný z nabízených stromů - ale při mém "štěstí" s tajemnicemi by mi nepadnul. A o ostatní nestojím, všeho je v liště dost. Takže také vynechávám...čekala jsem jiné možnosti.
     
  11. _Lucka20_

    _Lucka20_ Zelenáč fóra

    zdravím všechny ,za mě se akce líbí,je tady ten zužený výběr ,mužu si vybrat ty stromy které bych chtěla a vypadne mi jeden náhodně,když si zaplatím 5 florenu.nebo taky dva když zaplatím deset.:D
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Trepi a čím pana lapacho pohostíš jestli tě jen navštíví 8). Já bych se ho snažila ukecat aby zůstal pokud možno natrvalo. Mě začíná farma zase bavit ale jinak. Jedu si po svém, pěstuju si do stodoly a vytáhla jsem starý chlívky a stromky co už dlouho na plácku nebyly. Vonící mám ale nemám sk, voňavé střelím na trhu jako produkt za krejcárky ale Sk ne. A pak že ouzkoočko to neumí. Slovo náhoda a nebo asi se tu zabydlelo víc než je zdrávo, ještě tak zapinovat farmu potom zapukovat a nakonec zabanovat. Jen se mlátím do hlavy že jsem vlakem kdysi všechny XL obry posílala zpět, tajemno jsem do něj naštěstí nervala, takže i těch mirabelek a vánočních je dost. Nebyla jsem neplatič ale celkem jsem to strouhla i když občas ruka ucukne, neříkám že ne. Akci nejedu, počkám na dozrání stromků a hodím si retro, ještě kdyby vypadalo jako kdysi dáááávno, katalpa XXL ach jo.
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  13. burds

    burds Titán fóra

    Tato akce je pro mne na nic.Nezúčastním se
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No krome cekani 5 hodin vlastne jen zhorseni... ono to vypada ze mam lepsi sanci, ale kdepak, driv jsem mohl ziskat nektery vzacny strom ze vsech moznych, ted jen z jedne moznosti... tedy 1:8 ze ho dostanu (a to optimisticky pocitam ze maji rovnost sanci)... to uz minule TS po vyrazeni zakladnich muzu dostat mnohem lepsi pomer vsech XXL, XL vzacnych a vzacnych proti vse moznym...
    Takze to neni zlepseni sanci, kdepak...
    Ale kdo ma hodne malo stromu a z kazdy kategorie si navoli co ho zajima, pro toho je to naopak lepsi, to ale neni muj pripad...
     
  15. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Hmm, Strombola? Já myslel, že jde o farmářskou Ebolu, ale ono ne, je to spojené s tombolou, kdo by to řekl? ;)
    Pár FL mám, tak si to nechám projít hlavou, ne zbraň u sebe nemám, co vás to napadá? xD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. denny1985

    denny1985 Rádoby autor

    Tak podle mě se nic skoro nezměnilo je to pořád stejné :)

    Kup si floreny za těžký peníze .Pak si vyber co bys chtěl odevzdej 5 florenů a pak možná když se poštěstí dostaneš to po čem toužíš.

    Tak já se téhle akce určitě nezůčastním.

    Můj názor je takový : je to pořád stejné akorád tomu dali nový kabát a vydávají to za novinku.

    U mě to pořád zůstane jako tajemná sazenička.

    Zaplatíš 5 florenů ,vybereš si co chceš a možná opravdu možná to dostaneš.
    Tak že spotřebuju ranec florenu a možná dostanu to co chci a nebo si naplním sklad stromkama co mě budou k ničemu.

    Všem kdo ne zapojí do tehle akce přeji štastnou ruku at dostanete všechny stromy po kterých toužíte.

    Hlavně nezapomente koupit pořádný pytel florenů určitě se budou do téhle akce hodit protože podle mě bude šance že ziskáte strom po kterém toužite velmi malá :D
     
    evainfo, Jonsdorf a šebejda tohle ocenili.
  17. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Nic pro mě , :pčekal jsem úplně něco jinéhoo_O:D
     
  18. kamzyík

    kamzyík Rádoby autor

    No tuto akci bych bral jako plus kdybych neměl všechny stromy z TS ... rozhodně dobré pro nižší levely kteří touží po stromech které ještě z TS nezískaly ... já tam asi zkusím obětovat pár florenů a uvidím jaká bude úspěšnost .... některé stromy z nabídky by se mi určitě ještě hodily ... o_O;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak určitě to zkusím:D Tajemky kupuju stejně vždycky a tady mám aspoň možnost zvolit kombinaci, která mi bude vyhovovat. Určitě vynechám meruně, buky a pod...Prdnu tam mirabelku, vánoční, jinan, kaštan a třeba zlaťák, bo těch zas tolik nemám. Eventuelně to pak přepošlu nějakému kuřeti. Lokvát a oskeruše - to taky ještě přežiju. A z novinek - jasně - břek, bo ten se mi vyhnul velkým obloukem. Tak třeba se zadaří. I když podle soukromé statistiky mám na břek nárok až začátkem června xD

    Pro služebně mladší to může být super akce, bo v O/D bývají za tyto starší stromy nechutné požadavky ;)
     
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak tohle je akce pro "mladší farmáře", kteří jsou ochotni investovat floreny. Pro mne je to zbytečná akce, která se dívá bývalému expresu z velké dálky na poslední vagón. Pár florenů mám, ale do těchto zvláštně upravených TS se určitě nenasypají-.-
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.