Strombola (29.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak jsem neodolala a ještě jsem si nakoupila čtyři stromky s tím, že stejně ty floreny na nic jiného nemám, tak zkusím štěstí a třeba vyjde ten vánoční stromek. A vyšel!!! :) Mám hroznou radost, dost stromů jsem neměla a teď je mám, třeba buk, kamennou pínii, lípu, sakuru, broskvoň, jeřáb, kaštan, slivoň, kowhai... no je toho dost, v nabídce na označení jsem vždycky označila jen to, co jsem neměla, vždycky tam něco takového bylo. Takže za mě jakožto hráče začátečníka perfektní akce! :) Utracených florenů nelituji, beztak jsem je zatím neměla moc jak využít. ;)
     
  2. Šenuár

    Šenuár Pisálek fóra

    Tak ja asi nie som pod šťastnou hviezdou. Z 20 sadeníc nie a nie dostať Brekyňu. Tak prajem všetkým hráčom nech sa im ich vklady premenia na splnené želania,
     
    1robinsonka1, abc23 a Klamárik2 tohle ocenili.
  3. Klamárik2

    Klamárik2 Zelenáč fóra

    Ja som si kúpil 15 sadeníc a ani 1 Drieň Obyčajnú.
     
    1robinsonka1, maribeja a Trepifajksl tohle ocenili.
  4. monicka337374

    monicka337374 Pisálek fóra

    Tassi a ostatny, ak vam to pomoze mam vytvorenu farebnu tabulku na stromy. Taku istu mam aj na chlivky, aj na vyrobne. Vacsinou je v cestine, len sem tam je slovencina, ale ved si ju mozete upravit podla seba, aspon myslim. Prvykrat som samozrejme musela vsetko zadat podla stavu, ale teraz ked je novy strom, alebo chlivek, len to dopisem do tabulky a mam stale prehlad, kolko mam coho. Mam to na ploche a ked nieco ziskam, alebo darujem, ci niekde dam, len prepisem v tabulke pocet. Problem je v tom, ze neviem ako to tu vlozit. Do e-mailu to viem, ale tu nie. Tak ak mi niekto poradi, vlozim ju tu
     
    1robinsonka1 a maribeja tohle ocenili.
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    monicka337374 : takovou tabulku jsem taky mival, ale kdyz uz je vseho par stovek tak se to neda udrzovat, tolik vasu nemam... proto si hlavne pisu ty co nemam vubec, ale ted se podivam i na ty "uzkoprofilovy", kdyz je ta akce, ze?
    Presnou evidenci mam zvirat (ne chlivku ale kusu) a desivych rostlin...
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tak jsem zkusila tu stromovou tobolu - 3pokusy, výsledek: vánoční stromek, kaštan a jeřáb břek. Sice tyto stromky už mám (a ostatně všechny krom toho na floreny), ale jsem spokojená. Zúčastnila jsem se a považuju výsledek za velmi dobrý, rozhodně lepší než klasické TS :)
     
  7. kotule

    kotule Pilný autor

    Tak jsem taky neodolala a navštívila jsem Marigolda a vypadlo mi kaštan, 2x vánoční, pinie, jinam, jeřáb oskeruše. U mě spokojenost, jinam a kaštan jsem měla pouze dvakrát :p
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No na 7 pokusu to stacilo, Jeřáb břek jo, ale Dřín ne, tak ten ma ted sanci v dalsich TS, no...
     
    1robinsonka1, maribeja a abc23 tohle ocenili.
  9. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Tak jsem se právě zamyslela nad touto hrou a ptám se ....Všimli jste si, že nyní je aktuálně nabízeno 5 her(když na ploše rozkliknu budík), soutěží a vylepšení a z nich 4 jsou za peníze!!!!!!...typu plaťte, plaťte, plaťte....To bylo vždy nebo je to "vylepšení"poslední doby???
     
    safira65, 1robinsonka1 a maribeja tohle ocenili.
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    ja-pe - Hele, to je jako ve zdravotnictví, školství apod. Co dřív bylo zdarma, dnes se platí. Ale jako hráč mám tři možnosti:
    1. Chci nadstandard a mám na něj? Tak zaplatím.
    2. Nemám na něj, ale chtěla bych ho? Pak se rozčiluju a frustruju.
    3. Vím, že nemám na nadstandard a tak mi nezbývá než jen hrát v rámci mých možností? Tak jsem v klidu a užívám si to.
    Pak je ještě 4. možnost, té závislosti na farmě se začít zbavovat :p
     
  11. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Já chtěla břek, ten mám dokonce 2x, chtěla jsem kaštan a ten nemám:cry:, ale za to mám několik kusů mirabelky, vánočního a dokonce dvě lípy jo a jínan, takže za mě paráda. Ten kaštan mě teda mrzí, protože mám jen jeden, ale nevadí. Nějak nechápu ty nářky tady, chci něco navíc koupím, nechci nic tak prostě nekoupím a nehudruju tady nad hamižností. Každý si nějak vydělává, já bych zadarmo do práce taky nechodila. A je přeci na každém jestli chce investovat do hry nebo ne. Když se člověk drží při zemi, tak to vyjde měsíčně na pár šupů.
     
  12. HanaPlattner

    HanaPlattner Zelenáč fóra

    Bohužel velké zklamání a další stromy jen na lištu.....
     
    1robinsonka1 a maribeja tohle ocenili.
  13. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    modíci prominte velké písmena
    TAK JSTE MĚ ROZČÍLILI
    když každý vzpomímá na minulé akce 2x do roka tajemná stáj nebo sazenička- nyní pomalu v každé akci
    adventní kalendář 1x za rok- nyní zdarma co 3 měsíce
    točení na kole štěstí ,výhra voda,hnůj max výhra 120 000 - nyní dárek od ovečky +točení se šlechtěnci za 400 000
    každej by chtěl všechno zadarmo a hned o čem by ta hra byla?
     
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahojky všem farmářům s touto akcí pro mně velká spokojenost ,vybrala jsem si co jsem asi tak chtěla a věděla jsem ,že jeden z mnou vybraných stromů dostanu,lepší než TS,ve kterých nemám štěstí.
     
  15. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj tato akce se stromky se mi nezdá špatná a mohla by se opakovat,je to lepší než TS,vyberu si z nabídky co chci a vím,že jednu z toho dostanu a sice se mi nepodařil jeřáb břek ,který nemám,ale získala jsem vrbu,jeřáb oskeruši a jalovec skalní ,tyto stromy jsem měla jen po dvou kusech.Za mně velká spokojenost a RT díky.
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To je přesně můj názor - výhoda téhle akce je v tom, že si můžu určit, co zkrátka nechci. Když mám 20 pinií, tak najisto vím, že 21. v pořadí už nedorazí a to se mi líbí :)
     
    sisinka, skalara.v a švestinka tohle ocenili.
  17. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak u me se potvrdilo, že jediný u čeho se na mě stestí umeje jsou slechtenci. výsledek 3 kastan, vánoční, jeřáb oskeruše a myslím sakura budu se radsi dal venovat slechtení a spolihat na balicky s jistotou pripadne vymenu
     
  18. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Bohužel výhoda téhle akce je jen pro někoho - pokud mám vše a nemám jen jeřáb, tak 7:1 mi padne něco, co půjde zase do lišty :)
    Každopádně já dostala i dřín i břek, asi 250 FL protočeno než padli, ale padli. Zbytek šel do lišty.
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  19. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Nepoučitelně jsem 3x zkusila štěstí, ale vyhýbá se mi jako vždy. Výsledek planika, jeřáb oskeruše a jalovec (trochu lepší).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.