Strombola (29.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Strombola ::..
    Prostor pro vaši diskuzi.


    [​IMG]

    Od 29.4. 14:00 hod. do 1.5. 22:00 hod. proběhne mini-akce Strombola.
    K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebi Novinky ve hře.

    [​IMG]

    V levé části najdeme tři stránky s nabídkou stromů, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce patnáct obyčejných stromů, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
    [​IMG]
    Na druhé stránce je v nabídce šest neobyčejných stromů, z nichž je třeba vybrat kliknutím dva.
    [​IMG]
    Na třetí stránce jsou v nabídce tři vzácné stromy, z nichž je třeba vybrat kliknutím jeden.
    [​IMG]
    Výběrem jednotlivých stromů je pouze označujete v nabídce, nevkládáte je do hry z inventáře, jako tomu bylo v rámci akce Expres Intersemenáč. To znamená, že o žádné vlastní stromy nepřijdete!

    Výběr lze před zakoupení stromu upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každého vybraného stromu, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech stromů najednou.

    Jakmile máme vybráno všech osm stromů, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jeden z osmi vybraných stromů. Jeden strom stojí 5 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání stromu, který chcete. Při vyšším počtu zakoupených stromů se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě.

    [​IMG]

    Po zakoupení vybraného množství stromů se ukáže vyskakovací okno s informací, jaký strom/stromy jste získali: Například - jeden zakoupený strom…
    [​IMG]

    ...a dvacet zakoupených stromů
    [​IMG]

    Upozornění: obdržíte tolik stromů, kolik jste jich koupili, není však garantováno, že získáte některý konkrétní strom, vždy získáte stromy náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí!

    Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu stromů při dalších nákupech.

    [​IMG]

    Přejeme vám, ať získáte stromky, po nichž toužíte.
     
  2. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Takže tohle mě docela zklamalo.Za floreny?Zase platit?Asi se mi už teď velmi stýská po expresu.Já se těch přebytků v liště, co nikdo už nechce, snad nikdy nezbavím.Tohle byla naděje a právě umřela :oops:

    Samo,že je šance vyšší získat určitý strom než při tajemnicích.Ale čekala jsem opravdu něco jako expres.
     
  3. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Zase náhodně-ani náhodou a za fl. už vůbec ne!!!!!!!
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No... je to hezké, to opravdu ano. I ty obyčejné stromy jsou nyní už nedostupné, takže zejména ti, kdo přišli později, toto určitě ocení. Je tu i ten moment překvapení, který mám ráda na TS a navíc možnost získat opravdu vzácné stromy. Ano, je to hezké.o_O

    Ale skutečně jsem čekala, že budeme stromy šlechtit, ať už kombinováním nebo dodáváním nějaké ingredience (velký prostor pro alchymisty). Takže nechci vypadat nevděčně, ale jsem tentokrát ne docela, leč hodně, hodně zklamaná :cry: Omlouvám se :(
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    xD tak toho sa teda nezucastnim,okrem ts kde davam real peniaze a nikdy neviem co mi vypadne je to dalsia macka vo vreci, a tu uz nemienim kupovat,je to velka skoda,pretoze vela hracov by uvitalo moznost kupit si tie stromceky-ale za grajciare,nie za floreny
    povazujem to za dost blby tah proti hracom,za mna palec dole
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Platit a ještě nezískat to co potřebuji je stejné jako počkat na TS.Doufám,že to není náhrada za TS,to už by těch změn bylo trochu moc:-(Ne každá změna je dobrá,pochvala za změnu šlechtění a nového pole na děsivku:)
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Abych to pochopil správně. :
    - musím vybrat 8 stromů, z kterých je jeden velmi vzácný (a který ani nemám) a 3 jsou vzácné, abych vůbec mohl něco zkusit ?

    - musím zaplatit Fl. jinak si nezahraju ?

    - obdržím náhodný stromek, bez jakékoliv záruky toho že vložená hodnota bude 100x vyšší než obdržená odměna ?

    Tak to je fakt sranda. Škoda že o měsíc později. Jako apríl dobrý.

    -----------------------------------

    Upozornění: obdržíte tolik stromů, kolik jste jich koupili, není však garantováno, že získáte některý konkrétní strom, vždy získáte stromy náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí!


    A téhle větě vůbec nerozumím a nemám tušení co znamená.
     
  8. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Po pravdě 1:8 na získání dřínu, lapacha či jeřáb dřek, je několikanásobně výhodnější než-li jabloň XXL za TS nedej bože při honbě za novinkou dopadnout takto... 1 dřín a k tomu 60 stromů co již mám a nechci, při OaD je již nikdo nechce a vlaku se zřejmě už nedočkáme. Takže za mě .. mohlo to být horší. Alespoň je tu šance zvýšení počtu našeho národního stromu, nebo mirabelky které mám jen dvě a jiné starší stromy co tu střežím po dvou kouskách ;)

    PS: Bezejmený - jestli jsem to pochopila správně, tak nevkládáme reálné stromy, pouze si vybíráme, co chceme získat a zaplatíme 5 FL a dostaneme jeden strom námi zvolené kombinace

    PPS: ještě mi chybí informace, zda strom dostaneme okamžitě, nebo je tam časová prodleva. např. u TS je to pět hodin než-li vyroste. Ve skleníku je tam také časomíra, kdy vyrostou sazenice a zda se podařilo vypěstovat nějaké zušlechtění.
     
    Naposledy upraveno: 28/4/16
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Bezejmenný,

    asi tě nechápu já, ale je to tak že ty si ve třech kategoriích vybereš stromy, které by jsi chtěl získat a po zaplacení 5 FL ti vypadne jeden z tebou vybraných stromků. Krom 5 Fl tě to nic nestojí. Je to prostě sazenička s nastavením toho co bys chtěl asi tak získat.
     
  10. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    pro mě to jsou upravené tajemnice, jen si můžu trochu ovlivnit, co získám...
    žádné stromy z inventáře nevkládám, jen volím, které bych chtěla získat...

    Bezejmenný: to asi znamená, že za 100 Fl můžeš získat 20 mirabelek :¤)

    pro služebně mladší hráče dobrý, po některých stromkách je při OaD sháňka...
    chybí mi tam vonící...
     
  11. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    Jsem z toho opět jelen :D,musím pročíst asi ještě párkrát...ale čekala jsem víc...slovo náhoda nemám ráda -.-
     
    burds a maminka78 tohle ocenili.
  12. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    No číst to po druhé nebudu - protoze platit za strom ktery mam v liste a jeste navic nekolikrat to tedy opravdu neee.
    Jo kdyby to byl stromexpres, tak klido pido, ale toto ne ne... To pujdu radeji s detma ven ikdyby padaly trakare!
     
    Drevulka, Viky007 a babička-květa tohle ocenili.
  13. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Škoda,že nejdou taky stromy z baha. To bych i očko přimhouřila. Takhle zkusím na zkoušku 1 štěstí,protože jeřáb břek mi chybí,ale víc ani ťuk.Znám se a musím to alespoň zkusit,aby měla dušička klid i když jak už jsem psala, jsem docela zklamaná.
    A ty přebytečné stromy v liště budu muset rozřezat na podpal a do udírny,aby byly alespoň trochu k užitku.
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj anickamalirka,

    strom získáte okamžitě.
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Také zklamání, myslela jsem si, že třeba se zkrátí doby růstů nějakým šlechtěním a on je to jenom útok na peněženky! No uvidím, zda se přemluvím a něco zkusím! Pěkné odpoledne!;););)
     
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já oceňuji ironii, že např. Planika,či Slivoň trnitá je OBYČejný strom,kdežto např Jeřáb,který skáče v KŠ a Kamená pínii jenž se v TS objevuje furt, jsou ZVláštní...Ale hlavně se ptám :
    Pajdo- když některý strom nemám,objeví se mě v nabídce ???
     
  17. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Čekala jsem také něco jiného ale vždycky alespoň 5 - 10 sazeniček koupím a takhle si můžu vybrat stromy, kterých mám méně a za 5 fl nedostanu katalpu ani kdouli, když si jí nenavolím. Takže pro mne je to dobré vylepšení tajemných sazeniček. Rozumím tomu správně?
     
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím.... tak já nevím proč takové negace? Jsou to prostě vylepšené TS, kde si mohu určit výběr stromů co mohou padnout a pokud hráč neprahne po XXL ale po tajemnu, tak je to mnohem lepší než klasické TS za stejnou cenu. Že nejsou takové názory na klasické TS... přitom tam je šance mnohem menší a navíc hráč čeká několik hodin na odtajnění nebo dokonce doplácí FL. Že už nebude klasický Intersemenáč bylo jasně napsáno, takže zklamání v tomhle směru je nepochopitelné. Ano osobně jsem trochu doufal, že by to mohlo být klasické šlechtění stromů jako je u plodin.... zkrácení doby růstu, více plodů a pod.... Jinak jak píše Monča... je škoda, že do výběru nezařadili i Baha stromy. Dále je dobré pro "mladší" hráče, že mohou získat starší stromy (baňky, mirabelka, kaštan, zl. list...), které jinak stojí v obchodě několikanásobek FL. A jen taková poznámka k těm plným lištám nepotřebných stomů... strašně mě vždy pobaví, když někdo z TS získá třeba planiku a napíše na foru že jich má už 30 a co s tím, že je to k ničemu, ale pak při OD za ni požaduje nejlépe JC nebo růžovku. To stejné je i u TCH.... oranžové chlívky a pod....

    Baroland: Nabídku stromů má každý hráč stejnou a vůbec nezáleží na tom zda strom máš či ne. Jinak souhlas s podivným rozdělením do kategorii, ale každý hráč může mít rozdílný pohled co je pro něj obyč a co zvláštní.
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Dobrá,tak si to "schrnem"...
    1.Jsou to vylepšené TS - náhoda,ale jen z 8 možností.
    2. možnosti si mohu vybrat
    3.Odpadá čekací doba
    4.cena je stejná - 5Fl.
    5.Proč ta složitost dělit na obyč/zvl/neobyč. -stejně zadávám jen JEDEN z každého stromu.
     
    Zrzinka11 a burds tohle ocenili.
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahoj, mě se to docela líbí - kaštanů, jinanů nebo mirabelek moc nemám, tak zkusím štěstí. O tom, že mne dosud nenavštívil lapacho nebo dřín ani nemluvím. Třeba mne to lapacho konečně přistane. A když to bude kaštan nebo jinan - neva. V obchodě za ně chtějí dost florenů na to, aby mne to alespoň na dvě tři kola zlákalo. Che, při nejhorším bych je střelil nováčkům při OD a za výhodnější kurs pro ně...
    Baro, to dělení je asi proto, abychom si tam nedali mnoho dřínů, břeků a trubačů. T
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.