Strombola (2.2. - 4.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jaká je šance, že získám rozumný strom ze třetího chlívku, když v prvních svou je jenom lištovková šepleť? Za mě nula nula nic!
     
  2. anticarp

    anticarp Zelenáč fóra

    Ahojky. Cetl jsem ze nemas stromecek Tis. Brzo bude obchoduj a daruj tak ti alespon jedem poslu. anticarp
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  3. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    do stromboly dalo RT kdejaký historický strom, ale ambroň stále nikde, už to přestává bavit
     
  4. anculilinka

    anculilinka Pisálek fóra

    A ambroň opět v nabídce není :(:(:(:(
     
  5. baguna

    baguna Pisálek fóra

    Za mě, taktéž ani jeden pokus nebude. Při mém štěstí, by to bylo vše do lišty. Krom jednoho nového nic, co potřebuju, do starších úkolů jako Ambroň, Tis i Pabuk.... Budu se těšit tedy raději na obchodování
     
    ptakoun a milena8111 tohle ocenili.
  6. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    ano, stále nové a nové, ale já dostávám ze všech tajemek jen ty staré. Po dnešku, co jsem odhalila tajemné z akce, už po tajemnu nejdu a ani po bedýnkách a už vůbec po žádné náhodě.Tudíž vlastně ani nevím, co budu na farmě dělat. Ani úkoly v družstvu nemůžu dělat, protože začnu, a v polovině na mě vykoukne něco, co ani nevím, že existuje.A zvířecí úkoly všechny do 8 a dál nemám šanci a na děsivku nezbývá ani čas, jedna nebo dvě sklizně mě nevytrhnou.Tak vám všem přeji, at vás nepotká to co mě.
     
    ptakoun a hrabenka1951 tohle ocenili.
  7. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Vynechávám. Stejně se novinka nezadaří a jelikož je zatím na hřbitově málo místa šlo by to do lišty.
     
    milena8111 a maribeja tohle ocenili.
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj tak strombolu jsem měla raději než sazeničky,ale tentokrát vynechám ,protože šance na to co bych chtěla je víc než minimální .
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zbyla mi pajsejfka, kterou jsem koupila na měsíční pomocníky. Nekoupila jsem, spočítala jsem kupony, vyšly na 49 dní. A do tohoto své penízky neinvestuji. Opravdu je minimální šance získat nový bubustrom a zbytek mám, i vícenásobně. Mám vo farmárskej hale, jak se pěkně říká družstvu u sousedů, tolik nesplněných úkolů, že ten další se tam nijak zvlášť vyznačovat nebude... 8)
     
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Stačí, aby tu někdo napsal, že získal novinku a už to pojede ve velkém xD Já tedy ne, nejsou many.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    U mě by nějaký many byly, když něco pořídím, tak budu spíš zkoušet, z čeho to padá a při jak velké četnosti, třeba se novinka zadaří, ale jen kvůli tomu, aby jednou nechyběla
    :p
     
    evainfo a satelit tohle ocenili.
  12. lase2

    lase2 Magnát fóra

    No já se asi zapřu a něco zkusím, přeci jen mě děsí představa, že by to s tím novým stromem bylo jako s ambroní (tu jsem naštěstí tenkrát jednu splašila). Minule jsem investovala do bubutajemek (a teď jsou všude zdarma) ale přeci jen strom ze stromboly se v akcích většinou získat nedá... A navíc stromky jsou "jen" po 5 fl, to mě víc dráždí stájbola po 15...
    Krom toho stále postrádám tis a voskovník, které teď sice v nabídce nejsou, a minule byli ve vlaku, ale teď už je taky nikde získat nejde. Takže bych nerada rozšířila řadu "nesehnatelných" stromů. Možná by RT mohlo zvážit dát tyto stromy občas do výprodeje (např. za 49 nebo 99 Fl), třeba by na to natáhli víc hráčů než na věčné náhody.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. sisinka

    sisinka Pilný autor

    mám 50 florenů, něco zkusím, třeba to vyjde
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Novinka padá jak o život - po jedné ne, po dvou ne ale po třech se mi to podařilo 2x na dvou farmách :D Na této farmě mne to stálo 65 Fl a dostala jsem 13 stromů, z toho dvě novinky, na vedlejší 30 Fl, 6 stromů a z toho dvě novinky
    Když jsem Strombolu spustila, objevila se tam i ambroňo_O

    Edit: když vám to nevyjde, tak ne abyste mě kamenovali, teď jsem to samé vyzkoušela na třetí farmě a nic se nezadařilo, tak prosím zkoušejte :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 2/2/18
  15. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Zdravím, koupila jsem najednou 3 pokusy a novinka nepadla, dala jsem to znovu a mám ji. Tak mě to stálo 30 fl., to docela jde. Včera i z tajemnejch padla svíce, tak mám na hřbitově vše. Držím všem co koupí palce.
     
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak povinný strom je doma,sice stál 110 FL ale zase mám i hafo ostatních co jsem jich měl málo.;)

    [​IMG]
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) aj u mna spokojnost,sviecky 3x a 2x uhlikovy buk,sla som len po stromoch na desivku ,stalo to asi 200fl ,ale naozaj velka spokojnost ;)
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Uhlíkový buk stál 20FL... super výsledek.
     
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Ani jsem nechtěla kupovat nakonec po přečtení vašich příspěvků jsem koupila 5x stálo to 25 fl. a vyšlo to mám uhlíkový list takže už mám všechny stromy víc kupovat nebudu.
     
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Strombolu nemám ráda, novinky se mi vyhýbají, ale nakonec stejně podlehnu a koupím. Pěkný den všem, venku po dlouhé době je jako na jaře, třeba se štěstíčko i na mne usměje, tak to půjdu zkusit. ;););)
     
    lott_lott a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.