Strombola (17.1. - 19.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    tak jo...přemluvili jste mě...jdu vyvětrat TS z min. akcí...jsem zvědavá, co padne...:p
    ovšem štědrost, jakou dala dnešní strombola, neočekávám....to by musel být zázrak, kdyby padlo něco echt...a jediné echt mi momentálně chybí jen ledová jedle, kterou už mám slíbenou :inlove:a zmíněná akébie na Bahamce...

    vypadá to na brzký nášup nových stromků a následně nových úkolů v družstvu, aby byla inspirace opět kupovat TS...tak s chutí do toho 8)

    tak jen nějaké XXL, co by stálo za zmínku :pneva...jedeme dál ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/1/17
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem snížil stav florenového konta na 20 Fl a níž nejdu.
    Santalovník z tropů nedorazil, asi neprošel celní kontrolou, a ledová jedle zřejmě zamrzla kdesi na Sibiři.
    Ostatních stromů jsem dosáhl pochopitelně dosti (vyhledával jsem chybějící) - 4 x diospyros, 4 x vistárie, 5 x zlatý déšť, 3 x dračinec, 2 x durian, 6 x ledvinovník a 1 x akébie
    Takže díky za ty dary, je to lepší než to, co občas dorazí z podivuhodností.
     
  3. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Tak já bych chtěla moc poděkovat za stromy, už mi chybí jen nolina a diospyros, ale kupovat už nebudu. Díky.;)
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Zkusil jsem 12 pokusů a základ co jsem chtěl mám: diospyros a akébie, k tomu nějaké zlaté deště, dračince a duriany, takže celkově spokojenost. Bohužel santalovník a ledovou jedli nemám, ale třeba zase někdy příště ;).
     
  5. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Žádný hodnotný stromy,vše co už mam asi 20x to co jsem potřeboval mam 2x
     
    Trepifajksl a milostivas tohle ocenili.
  6. Ketrin76

    Ketrin76 Zelenáč fóra

    u mě teda spokojenost,stálo to sice dost ale vše co jsem neměla mám a několikrát...durian,diospyros,akébie,déštˇ,dračinec ,vistárie po několika kusech a našla se i jedle a santalovník po jednom kuse.:D:);):p
     
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    neměla jsem Akébii a Santalovník, už mám
    počty Durianu, Dračince, Deště a Vistárie jsem posílila

    holt mi stále bude chybět Diospyros a ještě cosi.
    Tak jo, úspěch to je 8)
     
  8. xxxxxx64

    xxxxxx64 Zelenáč fóra

    za mě veliká spokojenost, TS nekupuji takže mám jen to, co vzejde z akcí, mám 5 nových stromů, takže super. ať se daří i ostatním
     
  9. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hezké dopoledne, tak jsem neodolala a ještě něco málo šla koupit. Začalo zase mrznout a je to poznat. Jak se výš zmiňoval jan.svatek, že mu někde ledová jedle po cestě zamrzla, tak jsem na tom stejně. I ta moje nedorazila. Je to jediný stromek, který mi ještě schází, ale už to zkoušet nebudu. Snad si najde cestu příště. S akcí jsem velmi spokojena, protože jsem získala 3 chybějící stromky a další, co byly po jednom kuse přibyly. Kdo ještě zkouší štěstí, držím palce.
     
  10. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak já nakonec taky neodolala. :music: Vyšlo to asi na 150 florenů, ale na druhou stranu jsem získala všechny čtyři stromy, které jsem neměla (všechny z první kategorie - obyčejné stromy) a navíc k tomu i dva zlaté listnáče (měla jsem jen jeden), jednu ledovou jedli a jeden santalovník (oba jsem rovněž dosud měla jen po jednom), jednu akébii (ta se taky docela hodí, i když už jsem dvě měla), pár dalších stromů, které příliš nepotřebuji, ale nazmar nepřijdou, 6x vistárii (taky dosud jen jedna) a 8x diospyros, který jsem rovněž do té doby měla jen jednou. Ten mě ostatně potěšil nejvíc, stále ho ještě střádám, abych dokončila předchozí úkol v družstvu a teď s tím konečně pořádně pohnu. Takže u mě spokojenost.
    Co se santalovníku a ledové jedle týká, dost dlouho jsem na ně čekala. Santalovník padl až někdy kolem patnáctého pokusu a jedle až při tom úplně posledním, když už se florenové konto přiblížilo nule.
     
  11. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Tak utraceno 125 florenů, mám vše, co jsem chtěla. Ledovou a santalovník 3x, dračinec jsem taky moc ze začátku chtěla, ale po šestém kousku už žádná radost. Jen ten zlatý déšť ke mně nechce. Končím s nákupy a budu doufat ve výměnu při OD. Už se těším na další Strombolu:D.
     
    milostivas, Xenie6161 a evainfo tohle ocenili.
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    velká spokojenost,mám vše co jsem chtěla [​IMG]
     
  13. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Strombola je supr, mnohonásobně lepší a výhodnější, než tajemné sazenice. Co mne však zaráží (i když podle mne nebylo z jasně daných důvodů), založeno vlákno o zdražení v České lokaci. Co pro nás příští Strombola, Stájbola a další podobné akce budou znamenat???? Brečím tady nejmíň půl roku, jak jsem "nenásilně" tlačen k stále vyšším příspěvkům. A ejhle, můj pláč byl vyslyšen. Mé platby, tvé platby, prostě platby všech Čechů budou "spravedlivě" narovnány se všemi farmerámáky z ostatních regionů. Volám mnohonásobně hurá. Jen tak do mne, do tebe a do nás všech ostatních. Nastává konečně čas, zbavit se svého KFC a odsunout se někam jinam???? Uvidím, co to spravedlivé narovnání cen bude obnášet. Již jsem to udělal v podobných hrách 2x. Nakrknul jsem se a víckrát se do hry nepřihlásil....
     
  14. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Jsem naprosto spokojena. Děkuji RT
     
    milostivas a Xenie6161 tohle ocenili.
  15. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    šebejda - sdílím tvé obavy, že většina z nás bude mít "po žížalkách" s tou úpravou cen (viz. oznámení v ofi), a stejně jako se steskem vzpomínáme na "královnu" budeme vzpomínat i na stromboly, stájboly atp . ..... Ale nutno přiznat že má RT správné načasování o oznámení "úpravy cen" - teď když jsme všichni natěšení ze získání stromečků za výhodnější peníz...... A že k tomu není založeno diskusní vlákno - k čemu, prostě to tak bude a bez diskuse.
    Hra mě ale baví, holt když už to bude moc drahé, přestanu kupovat i pomocníky..... a co nahraju to nahraju.....
     
    Naposledy upraveno: 19/1/17
  16. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    Dračinec,ten mě sakra uniká,mám jeden a víc ani tuk.

    Zdražení od 1.2 je logický krok BP na neustálé prohlašování ekonomú,že je euro nadhodnocené a banka ukončí intervence v první polovině roku,tj se dá očekávat posílení kurzu koruny vůči euru.Nu a oni si tímto zdražením dopředu zajistí,že vlastně s pevnější korunou nepřídou ani o haléř.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/1/17
    Trepifajksl, milostivas a tydýtková tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Strombolu jsem chtěla vzdát, protože krom oploceného zlaťáku nebylo nic nového, ale po oznámení o úpravě cen jsem do toho šla... Na Fantasyramě jsem také utratila, co jsem měla, když jsem se po pár letech dozvěděla, že vlastně platím betaverzi a je s hrou šlus, finíto a vymalováno...

    EDIT: ale natočila jsem si videjka se všemi zvířátky, hýbacími kytičkami, mám všechna bonusová zvířátka na screenech a ve fázi, kdy hra končila, i v hýbacím stádiu. Ano, z nostalgie občas pustím a slza ukápne. Asi začnu postupně pěstovat všechny plodiny, chovat všechnu zvěř a budu fotit a točit...

    EDIT2 abych nebyla úplně OT: stromky jsem měla všechny, i když některé jen jednou; teď je mám třikrát a vícekrát všechny...
     
    Naposledy upraveno: 19/1/17
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    immortal67 Sousede, OaD za dverma, na me farme dracincu dost - poslu ;) Smarja jen se mi, prosim, pripomente... jeste nekomu dluzim berusky a buhvi co jsem kde jeste naslibovala 8):D

    EDIT: Oplatka se nepece, muzes po me pak hodit svatebni kytici v kvetinaci a jsme si kvit, jestli mi u toho nerozbijes hlavu :p
     
    Naposledy upraveno: 20/1/17
  19. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Matlafous123:Dobrá ozvu se pokud nezapomenu,jsem na tom s pamětí taky na štíru.Nu a co na oplátku pošlu já.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.