Strombola (17.1. - 19.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Tak dneska jsem přikoupil ještě 20 stromků. Příště už koupím rovnou větší množství, protože tak mám větší úspěšnost. [​IMG]
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem hodil TS z minulych akci abych vedel, co nemusim ve Strombole hledat, ale zadny vysledek co by potesil :
    butik oranzovy, cervena panda a mravenecnik
    baobabXL, garciniaXXL, durian, ledvinovnik, mangostanXL
    husa oranzova, labut, liska zluta, jezevec
    slivonXXL, datlovnikXXL, jerab brek, dubXXL

    Pak jsem si teda dal Strombolu 5* v sestave co bylo vse co jsem chtel a durian navic a ziral jsem :
    diospyros, durian, zlaty dest, santalovnik a dracinec = 4/5 tech co jsem nemel :)

    No musim to zpracovat az budu mit cas, ale teda tohle je akce co se vyplatila, uvidime zda zase rok budu jen zklamanej z nakupu a TS :)
     
  3. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak já mam dva nové stromky co jsem chtěl a jsem spokojený u stromu mam vše jen mi schází ještě dva výběhy které potřebuji. KRÁSNOU HRU VŠEM.
     
  4. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Už to nehraju! Za pár minut jsem protočila asi 220 Fl jen kvůli jedli. Mám asi 10 zlatých dešťů, 8 durianů, 5 akébií, 5 diosporů, 5 vistárií a já ani nevím jak se to všechno jmenuje, ale tu jedli ani jednu. :mad:
     
    k.vitek a milostivas tohle ocenili.
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tassi - a co ta vistarie? Pořád ji máš u mně!
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  6. suzi74

    suzi74 Pisálek fóra

    Já jsem na tom taktéž.Protočeno 155fl a santal a ledová jedle v nedohlednu.Končím se strobolou.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  7. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    felis01 - chápu tvé rozhořčení, taky by mně štvalo, že se z tolika pokusů nezadařilo to na co jsem měla zálusk. Na druhou stranu ti ten výčet (a hlavně počty) stromů závidím. Už jsi zkoušela spočítat, kolik vyděláš z jedné sklizně tebou vyjmenovaných stromů? A to ani nebudeš muset použít vrtuli. Komu by se to nechtělo počítat, je to zhruba a na našem trhu 2 276 000. Z jedné sklizně. Myslím že si pak ty plody ledové jedle s lehkým srdcem koupíš. Komu by se to opět nechtělo počítat, je to celkem 227 šišek ledové jedle. A stále se bavíme o jedné sklizni. ;)
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj felis01,

    a jak volíš pokusy, po jednom nebo po více pokusech? Moje osobní zkušenost je raději volit více pokusů na jednu platbu, než to platit postupně. Já tedy jedu jen po 10 ks a celkem to vychází.
     
  9. suzi74

    suzi74 Pisálek fóra

    Felis01 vyzkoušej co radí Pajda361 ,
    já jsem to zkusila 4ks najednou(jinak jsem dávala 1 pokus) a jedli a santal už mám.Budu vědět pro příští Strombolu.
     
  10. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Také jsem dávala po 10FL,když mi vypadla jedle udělala jsem změnu v pořadí a dala jsem santalovník.
    Vypadly mi oba stromky,sice po 1 kuse,ale to nevadi ono se to ss Zuzi- vrtulema časem dopěstuje
     
  11. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    :)čauky...i já jsem s akcí hodně spokojená...
    [​IMG]
    Bylo na výběr:p, dost stromků (novinek) jsem neměla, takže jsem dostala 5 nových a 2, co už jsem měla...
    Jsem mile překvapená...strombola byla mimořádně štědrá :inlove:, tak co bych pár FL z kina do toho nevrazila xD

    Všem, kdo ještě strombolí, přeji šťastnou trefu ;)

    Oprava: Akébii z TS ještě nemám a ani teď nevyšla...se mi tam nechťa připletla. Ale zkusila jsem další 3 pokusy a podařilo se získat 2x Dračinec a 1x Zlatý déšť.
    Ovšem po této strombole jich všude bude tolik, že snad ani nebude potřeba je sklízet, ale pak za levno kupovat :p
     
    Naposledy upraveno: 18/1/17
  12. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Pajdo, zkusila jsem dát 5 pokusů najednou, vypadl 4 x dračinec a 1 x zlatý listnáč obyč. Pak jsem jela po 1 pokusu dokud nepadlo co jsem chtěla. Santalovník padl asi na 5. pokus, jedle doteď ne. Už to zkoušet nebudu, došly. xD

    Preperko, jo jasně, na prodej to bude dobrý, ale já tak strašně nerada kupuju... ;)
     
    milostivas, Prepperka a burds tohle ocenili.
  13. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak kdybys nevěděla, co s ním, u mě by místo jistě našel :inlove:;). Mám jenom jeden... A poslal bych i nějakou prima plívu na oplátku :p.
     
  14. aneta783

    aneta783 Zelenáč fóra

    strombola je moc faj lepší než sazenice.Škoda jen, že není i na stáje něco takového ...
     
    k.vitek, milostivas a švestinka tohle ocenili.
  15. burds

    burds Titán fóra

    Já dává většinou 8 pokusů najednou a to co chci skoro vždycky dostanu.Po 1 pokusu to podle mne nemá moc cenu.Alespoň u mne tedy ne.
     
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak ty máš na to prachy, ale my ne .... :music:
     
    milostivas, spuntka a felis01 tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    bbowling Nj, Delone, kdyz ty nakoupis vsechno tajemno a pak se divis, ze nemas prachy :p xD
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    matlafousku, on to vrazil do kočiček xD a pak se diví, že nemá
     
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj aneta783, na stajne je tu podobná akcička s názvom Stájbola, sleduj v Centrále ->Akce, aby si náhodou neprešvihla.
    Peknú hru prajem
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  20. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    anvan: A já můžu poslat Vistárii, mám jich teď 5. Moje jedlička zůstala osamocená, fňuk. Jinak dobrý, nechtěla jsem moc utrácet.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.