Strombola (10.8. - 12.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ten "nový" Sarkofágový strom XXL se mi líbí! Zvláště,když už se jej nějakej ten den snažím získat v družstvu! Vázne to na dřevě. [​IMG] [​IMG] :)
     
    Janina0971, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ajaj asi trošku potíž chci se pokoušet něco získat ale reset ve strombole i políčko 5 FL je šedé a přitom mám nějaké FL tak jsem restartovala vyčistila pc a nic stále šedé asi budu muset se zeptat zádrhel je tu :(Janča. Tak jupí je to už ok konečně už vím kde byla potíž jo asi už by to chtělo dovolenou:DxDjsem slepá asi či mě to dojde pak že....v tom dusnu už asi mozek nějak nefunguje či se asi zadrhává no občas se aspoň zasměji sama sobě hmmm
    Jinak super mám obě novinky a k tomu sarkofágový XXL :music:
     
    Naposledy upraveno: 10/8/18
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    dencice to já dala minule za novinku o trochu víc :oops: Ale dnes je strombola shovívavá, jeden stromek 3 pokusy a druhý 9 pokusů,
    no mohlo to být i na 50-tý xD ... spokojenost a po jednom stačí ... by v těch vedrech ještě uschly, když u nás vůbec neprší :p
     
    mamča50, Honzulka05 a Janina0971 tohle ocenili.
  4. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak já měla 11 pokusů,víc florenů není a kupovat nebudu a mám vše co jsem chtěla,obě novinky,eugénii i sarkofágový strom xxl.
    Za mě spokojenost.xD
     
    babako, MatysekKamilek a evainfo tohle ocenili.
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    tak update na vonící strom bych měl ale ta skvrnitá růže není ale nevadí ale nemám už floreny
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    >:(tak takhle nééé>:(200fl pryč a samej šunt,at si to RTstrčí ,nic nechci>:(:wuerg:já ty peníze nekradu ,ale když už dám tak taky něco čekám,jsem velmi rozlobená.
     
    evainfo, marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. doben

    doben Ikona fóra

    mituli jen ze zvědavosti, po kolika kusech jsi kupovala? Já mám vyzkoušeno, že u mě se vyplatí kupovat alespoň po pěti.
     
    GordonSargent a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .evalumar. - ahoj, díky za upozornění, zřejmě řádil nějaký šotek ;)
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ani já nejsem nespokojena, ze tří pokusů a pak jsem si dala "práci" abych stromky vhodně sladila ;)

    [​IMG] [​IMG] no koneckonců vše mám pouze po jednom:)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dal sem tomu 3x5 pokusů a obě novinky jsou doma.Tím pro mě akce končí,bo šetřit se musí!:)
    Zítra na trhu očekávám již zmiňovanou solidaritu a doufám ,že oba nové plody tam pohrnou hráči pod tlakem!:wuerg: Sám půjdu samozřejmě zářným příkladem!8) Prosím spekulanty,aby projevili trochu porozumění a krotili svou hrabivost!:eek:
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Také dávám vždy 5 pokusů najednou, tj. 25fl. a téměř pokaždé to vyjde. :)
     
    GordonSargent, Janina0971 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Díky za radu, dala jsem 5 pokusů najednou a konečně mám pekanový ořech, který mi chyběl do mnoha úkolů. Ale mohli aspoň do neobyčejných stromů dát něco čeho nemá každý plnou lištu, pistácie XXL nebo delonix XXL neobyčejné rozhodně nejsou :(
     
    Janina0971, Honzulka05 a Prepperka tohle ocenili.
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také jsem zkusila po 5 naráz a za 4 otočení mám obě novinky i sarkofágový strom XXL.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Zkusila jsem 10x po jednom a nic. Po přečtení této diskuze jsem to ještě zkusila a dala 1x5 a 2x4 a v těch 4 byly obě novinky. o_O
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    taky používám strategii za 25fl a téměř vždy to vyjde ... novinky již trůní na plochách a popoháním je k co nevyššímu výkonu xD
     
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsem to také zkusila po 5 a novinky se dostavily, tak tentokrát jsem spokojená. Pěkný večer. ;););)
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  18. VikinkawiksTresová

    VikinkawiksTresová Zelenáč fóra

    Ahojte :)
    vyhrala som strom ale nemám ho v inventári, čo mám robiť??
     
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj VikinkawiksTresová,
    mohla by jsi upřesnit jaký strom, a v inventáři které oblasti ho hledáš? (farma, baha) Pokud ho stále nemůžeš najít, kontaktuj podporu a popiš prosím co a kde není.
     
  20. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    ja som dal 4x1 pokus a novnka žiadna. viac florenov nedám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.