Strašidelný kalendář (17.10. - 31.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    k vybírání dárečků - také nejdříve vyzvednu a pak teprve sklízím plochy. Jen jednou jsem nevyzvedla, když mne hodinu před půlnocí ve středu odvezl syn do nemocnice a svět jsem po operaci začala vnímat až v sobotu dopoledne. Jinak žádná absence... Jára
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nebo bych tam dal nějaké ty zvířátka jako vystřihovánky - to už tu nebylo několik let.

    Vzpomínám si na jeden takový "dárek" od RT který tehdy spočíval v poslání jakéhosi blahopřání na E-Mail. Tehdy to spustilo celkem slušnou lavinu blahopřání na všechny možné E-Maily které byly spojené se společností BP - to jsem tehy poslal snad 15 blahopřání na 15 různých E-Mailů.
    A to jsme nebyly jediná země / stát / komunita která to udělala :)

    Tehy musely v RT docela koukat. Neblo by špatné to zopakovat.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/17
  3. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    [​IMG] moc se těším... snad nezapomenu něco vyzvednout...[​IMG]
    [​IMG]
     
  4. babicka72

    babicka72 Rádoby autor

    Dárečky to já ráda....:p
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No uvidime, zda bude v darcich neco v souvislosti s novinkama pro Desivky, docela bych to tak bral, ze ty veci nedostanem jen tak najednou... ale kdo vi, kazdy darek se hodi :)
     
  6. Yvetka

    Yvetka Pisálek fóra

    dárečky :inlove: děkujééééém ;)
     
  7. Járaduben

    Járaduben Pisálek fóra

    Jéééééé dárečky ty mám moc rád xD
     
  8. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    ahojky....konečně něco bez pěstování a dodávání;)
    Jsem zvědavá...co dostaneme:p
     
  9. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Jé dáááárreeečkkkyyy to beru a moc moc děkujeme tedy, se také říká kdo nechce ať si trhne já tedy beru moc moc jo snad mám radost že od listopadu lepší práce i výdělek no vypadá to dobře ale ještě uvidím možná svítá na lepší časy ju takže beru vše a hotovson pa těším se i na děsivku a OaD jupííííí to je moje stejně jako vrhání seker vau pa farmářka Janča
     
  10. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Ať je v těch dýních cokoliv,jsem naladěná stylově-beru všechno,jako smrt:
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Dárečky já ráda.
     
  12. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    ano - ano,radost je to veliká třebas dostat strašáka,a pak hlavně překvapení toho nikdy dosti není
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Bezejmenný, ty taky? To byla neuvěřitelná vlna poděkování za stylové vánoční dárky,tapety, vystřihovánky, přáníčka... do dneška jsem ještě na své maily nedostala odpověď, asi je stále ještě vyřizují xD
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    I já mám radost z kalendáře, dýně mám moc ráda, jejich barvu, a teď kalendář plný teplé oranžové, hned je o důvod víc denně farmu otevřít i ve velkém presu. Těším se a děkuji :).
     
  15. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Je to super že nám RT něco pustí pod stůl a co to je jedno i málo potěší a jak někdo říká zadarmo i žloutenku.
     
  16. babickachlum

    babickachlum Zelenáč fóra

    tak se tesim dyne napovidaji ze to bude neco z desive noci no je to pekne ze se na to tesim at je to co chce o to vetsi bude prekvapeni diky za neco noveho .vsem preji at to stihaji prijit o darecek by bylo skoda hodne štesti
     
    farmík84, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. babickachlum

    babickachlum Zelenáč fóra

    je mam rada kalendare protoze je vzdy prekvapeni aspon je na co se tesit at je schovano cokoliv preji hodne stesti
     
    farmík84, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  18. XmasakristaX

    XmasakristaX Pisálek fóra

    Počkej, nehluč, uteče ti.
    Kdo? Přece dýně.
    Koukej dárek z ní už k tobě letí.
    Ať je to strom, hnůj, cokoliv.
    Vždycky nás to potěší.
    Každá kapka je tu dobrá,
    proto číhej, než se schová.
     
  19. satelit

    satelit Hvězda fóra

    17.10.17 300x level BZ

    [​IMG]
     
  20. sasinkia100

    sasinkia100 Pisálek fóra

    Ano, tentokrát BZ. A nejkrásnější na tom je, že po najetí kurzorem prosvítá, co si ten den můžu vybrat za dárek, tak bychom si neměli vybrat omylem v nevhodnou dobu třeba kombajn ( teda pokud v dárcích bude)... :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.