Strašidelný kalendář (17.10. - 31.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Jupííí!Konečně mě bude někdo rozmazlovat dárky!Takovýhle kalendář mám ráda,ne ten pravej,kde jsem starší a starší.A moudrost stáří nikde!
     
  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    JJ, v létě otevírání lastur a nyní odhalování dýní. Že by předzvěst bohatého Ježíška na farmě??? V každém případě, když je to zadarmo, to by se Čech strhnul, tedy vlastně uklikal. Takže vzhůru na dýně:p
     
  3. cesilko1710

    cesilko1710 Rádoby autor

    to je milé,už se těším :music:jupííííí
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Dárečky mám moc ráda a na ty strašidelné se těším. Ty jsme ještě neměli. Pěkný den a pojďme se společně bát.....;););)
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jééé, dárky!!! :D:D:D
    Tyhle kalendáře já moc ráda!!!
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Hurá dárky moc se těším :D:D
     
  7. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    No to je bájo.Já těším hned 2x,ještě asi 15.000 a jsem ve STOFCE(F nebo V,F je hezčí).
     
  8. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    je to super ,ešte sme takéto dárky nemali
     
  9. Rije

    Rije Pisálek fóra

    Už se těším na dárečky...jupíííí...snad budou stát za to :D:D
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Náhodou dárky zadarmo sou moc fajn!:)
    Pro kdysi veliký úspěch,bych tam ještě vrznul ze dvě tapety!xD Přece jen hru hrají také děti!
    Trošku se děsím neotevřených dýní!o_O Proto vřele,doporučuji nejprve odklikat dárek a až potom se věnovat farmaření.Nemůže se pak stát,že zůstane dárek nevyzvednut!Dělám to tak po celou dobu kalendářů a ještě se mně nestalo,že bych nějakej dárek nevybral.
     
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Na chvíli jsem si při čtení připadal skoro jako ve školce.
    xD
    Po preclíkách, či jiných kvalitních řemesl. produktech, to já bych se i utlouk.
    Nad fuseklema budu doslova křepčit a při tajemnu, až z něho vypadne jabloň
    nebo žlutá vejcárna, se budu bujaře veselit a nejspíš se i zblázním radostí.
    A vystřihovánky už moc dlouho nebyly.
    Juchůů, to bude nádhera.
    :D
    Darovaného koně se zkaženým chrupem neberu.
    Kdo nejásá, není farmář. ?
    xD
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ja gut super xDxDxDxD
     
  13. MaminkaHalinka

    MaminkaHalinka Zelenáč fóra

    Mám radost,už se těším
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No no ! Už je to fakt trapný, je tady někdo , kdo se na kalendář vyloženě netěší?xD
     
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kaolín11,
    ne že by jsem se netěšila na kalendář, ale bojím se, jak tu již bylo psáno, kolikrát se dočtu, že se zavřel.
     
  16. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Já se netěším -.-o_O Mám rýmu jako prase a pochybuju, že v nějaké dýni budou kapky do nosu :eek:xDxD
     
  17. tepui

    tepui Mistr fóra

    Jupíííí Budou dárečky.
    Ale není ještě nějak brzo?
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Neboj,kapky tam budou určitě!Akorát zelený.o_O O tvé šikovnosti nepochybuji,Ty je určitě do svého nosánku dostaneš!:eek:xD
     
  19. stěby

    stěby Hvězda fóra

    A to já se zas tak moc netěším 8). Oranž mloka, ambroň a žirafu tam nedají :p, to ostatní mám. Ocenil bych smysl pro humor RT, kdyby zítra hned první dárek byla svíčkárna xDxDxD.

    Ale pár ponožtiček, kapek nebo nedejbože SK přeci nemůže urazit vůbec nikoho ;). Takže malá oprava - těším sebe, ale jenom trošičku :inlove:.
     
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    A to já se těším. Kalendáře a dárky jsou super. ;) Už se nemůžu dočkat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.