Strašidelný byznys (1.2. - 6.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já mám levou stranu taky pořešenou a na ty dvě ostatní rezignuju. Dokud nemám otevřený houbový prales, nemá ani cenu o tom uvažovat. Takže pojedu otvíráky dalších ploch a kozlík šikula si může obchodovat jak chce.
     
    alexandrakerulova00 a lucie1978 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to musel být extramatroš!o_O Takhle to totálně potentovat. Já si myslím ,že RT vadlilo,že spousta hráčů se jim na ty netopýry vykašlalo a věnovali by se doplňování stodoly.:eek: fakt mě pěkně nas:p
    Milé RT,jestli jste náhodou zapomněli,tak připomínám,že akce by se v poklidu dala plnit i v tropech!Dokonce by to šlo na třech plochách!:p
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    No sláva, já jsem tak šťastný, že se nemusím rozpoltit, když
    už jsem z té vyhřáté pece slezl. Změnu beru a vítám.
    Mám všechny děsivé plochy k dispozici a přece si farmu nezaděsím.
    :DxD
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  4. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, něco se děje? O něco jsem přišel? Už se perou? A trhají si občanky? Nevím o co jde..... mám teď v plánu nějaký bambus , prý na trubky - kamarád říkal, že jsou z toho dobré ponožky - nesmrdí. ;)xDxD Aha, děsivka a dlouhá, skvělé - 3 plochy na trubky z bambusu, 3 plochy na akci z níž se mnozí děsí a já nechápu proč.... no tak si z obsidiánu udělám oboustranný klíč a je to, to jsou zase cavyky. Halóóóó´, milé zlaté RT, ještě máme 3 plochy na BAHA.... chtělo by to nějakou akcičku i zde.... ať se trošku poveselíme. A hlavně mi neříkejte, že to nejde. :) Tohle slovo jsem vymazal ze svého slovníku - všechno jde.... jen chtít. Takže všem přeji mnoho zdaru .... a ať se daří. A pozor na 2.února, aby Vás po poli nehonil hrom... a stoupenci keltské magie mohou se mnou slavit Imbolc a třeba u toho krmit netopýry jakousi krvavou hmotou ( ale nemusí - není podmínkou).
     
  5. jolana4

    jolana4 Pisálek fóra

    Ahojky,
    souhlasím s Casey27,také mi ta změna vadí,uvítala bych kdyby RT se vrátilo k původnímu zadání,ne všichni hráči mají otevřené všechny strašidelné pole a hráči měli také možnost si vybrat kterou akci budou plnit.Přeji všem fajn hru.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/18
    zahradnice4, Helena1313 a matlafous123 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Druid.Panoramix - ahoj, jak tři plochy k děsení ? Já mám dvě - Měsíční pole a Houbový les o_O (a houbový les ještě navíc má málokdo otevřený komplet celý)
    Edit: A taky někomu budou chybět potřebné komodity na dodání do úkolu - bude nutno třeba i dopěstovat, dochovat....
     
  7. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Já mám taky jasno, během děsivky budu pěstovat na rozšíření plochy.
    Akci kdyžtak až potom. A netopýři mají tentokrát smůlu ... škoda
     
  8. beruška1966

    beruška1966 Rádoby autor

    Za mě spokojenost se změnou souhlasím.Díky RT.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Moje babička používala takové hezké slovíčko, které si tu dovolím uplatnit: Teď je to teprve to správný rošambo. A taky říkala, když už něco jaksi přesahovalo meze: Neutírej si nos židlí. Připaž! Což bych ráda poslala jako malý vzkaz RT.
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Skali: Copak ty nevíš, že všichni co se změnou souhlasí, tak mají plno děsivých rostlin a plodů ve stodole, lépe a rychleji napěstují akční + boltcovitku na 1-2 plochách než na 3, přípravu a padátka budou mít taky rozhodně lepší z těchto ploch a 8mi hodinovky než zřeba 20hodinovky na 3 plochách, na těch 1-2 plochách si zároveň ještě dopěstují plodiny potřebné na rozšiřování... atd.. atd. Víc to komentovat nebudu.... to by bylo za banán.... vyjádřit se o myšlení a logice těchto lidí ,-) Asi takhle... pokud si to nedokážu naplánovat a vymyslet já, tak udělám vše pro to a budu spokojený, když to po... i ostatním ,-)
     
  11. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Nejsem si tedy vůbec jistá tím, že došlo k vylepšení, když přesunuli pěstování jedovatce do Houbového lesa a na Měsíční pole. A že tam bude vypadávat i Obsidián, také je ta horší varianta než když by měl vypadávat na hlavní louce, mýtině a divošce. Teď tedy kdo jde do akce, bude muset jak jedovatec tak i boltcovitku napěstovat jen na 2 plochách. A kdo chce ještě pěstovat plodiny a chovat zvířata kvůli otevírání další části houbového lesa, pokud ho ještě nemá, tak se bude mět co otáčet. Kdyby to zůstalo "při starém" tak si lze ulevit částí pěstování na farmě.

    Tak nějak asi změním plány, na hlavní chvíli budu pěstovat něco do expresních úkolů, ale ještě těch prvních .... A na děsivých plochách napěstuji něco na ty nové dekorky a pak taky něco do stodoly a co bude napěstováno přes minimální hranici zásob, tak hodím do děsivých úkolů, abych také pomaloučku polehoučku je někdy v budoucnu splnila. Jaké to štěstí, že tentokrát je tomu vyhraněno více dní.

    Jo možná to máme za trest, že brblat se nemá..... Kdyby nechali ten jedovatec na výběr, jestli na farmě či na děsivých plochách ....
    [​IMG]
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak změna mě vyslověně potěšila -.-, neboť z Houbovky mám otevřenou pořád jen tu první část. Teď jsem měla naplánované otevření dalšího kousku - což vlastně nakonec určitě vyjde, protože na tuhle akcičku se zkrátka vykváknu.:p
    Pro některé stěžující si: Někdy je mlčeti zlato!:sleepy:
     
  13. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Tak krásně ta akce vypadala na začátku a tak divně se do večera zkazila. To je až děsivé. Co nás asi čeká ráno? Přesun třeba na vodopády? RT vyslyšel herní komunitu. Dobře, ale co třeba náhodné odměny? Na ty má také herní komunita jasný názor. RT vyslyš nás. Nebo velmi náročné krmivo pro anakondy - RT vyslyš nás.
    Mohla bych pokračovat, ale můj příspěvek začíná vypadat jako modlitba, takže raději... amen
     
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak to se mám co ohánět,no zkusím, co bude to bude,priorita je otevřít poslední část.;)

    [​IMG]

    ...a nebo že bych dokončil za 500 FL? xD
     
  15. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco připsat, použij tlačítko upravit. Skali
    Akce vypadá celkem dobře, odměny jsou ale hodně trapné, protože použiju 500 superhnojiv na vypěstování, a jako odměnu dostanu 25? asi špatný vtip.

    Za 5 florenů to není tak hrozné :D viděl sem i úkoly za několik stovek.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/1/18
    evainfo a satelit tohle ocenili.
  16. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Prioritou je otevření další části houbového lesa, takže akce vynechávám.
     
    evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Adamos00 - já napsal za 500 FL,jak to že máš v citaci jen 5 FL a příspěvek jsem neupravoval,protože jsem to napsal jako špás,a nikdy bych za to pětikilo FL nedal.

    Nějak to zkombinuji s těmi kočičími vílami. (snad to mám pravopisně správně)
     
    evainfo, DANKA722 a Skali tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Casey27 - já radši mlčim a zalezu pod šutr (máš tam místo ? Stačí kousek - se vmáčknu - jsem skladná - placatá ryba). Ale report bude asi výživný -.-
    No, netopýry nechám jiným, do úkolu mi naštěstí chybí jen cca 600 plísňové houby a pár rostlinek hrůzy. Slizké příšery a temnušky mám...jablek, diskokoulí a chapadel taky dosti. Jediné, co mě může brzdit budou pajdátka :eek:
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    hmm, už je veľa hodín, takže dnes už asi nič v zmysle "odvolávam čo som odvolal a sľubujem, čo som sľúbil", alebo žeby až ráno?:music:
    budem čakať a veriť:music:, že vyhrá zdravý rozum a bude mať dostatok ohlasov na všetkých fórach, aby to vrátili späť-.-
    a taká pekná akcia-e aj s desivkou to mohli byť, a takto to dokaziť....

    do poslednej časti hubového lesa sa ešte niečo mačiek nakŕmim, ale nejde mi do hlavy, jak to tí ohlasovači stihli všetko pootvárať, a to ako fakt sa neflákam, aj bonusy boli aj SK padlo
    [​IMG]

    a možno by bolo dobré pred takýmito náhlymi zmenami urobiť krátku anketu, RT by zrejme dostal relevantnejšiu spätnú väzbu
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já sice taky mám, ale nedám ani buburajče - všechno škudlím na otevření Houbovky:) Hlavní problém jsou ale tedy všechny ty čičmundy, potvory jedny nenažrané, krmit to musím SK, protože i ten matroš na krmivo pro ně je potřeba jinam ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.