Strašidelný byznys (1.2. - 6.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Tak přesun na měsíční plochy mi také štve, co se dá dělat, nic, určitě už změnu změny neudělají. Příště vy brblalové nebrblejte. xD
     
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matlafous123: jj nejraději bych ty co jsou autory "ohlasů" nakopal ,-) Děkuji..... na základě ohlasů opravdu vylepšeno..... takhle jen 2 plochy a ještě díky akci zabranej hřbitov. Přitom si člověk mohl pěstovat na hřbitově co chce a na třech plochách dělat akce. Tímto křičím nej ohlas vrátit zpátky na původní zadání ,-)
     
  3. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Připojuji se ke Casey27, chci to tak jak to bylo :), řvu jako tygr :)
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    OK tak další kousek houbového lesa zase neotevřu:cry:
     
  5. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    To snad neměla být změna k lepšímu (tedy pro hráče), ne? Nebo ano? Jsem opravdu nějak vedle. Místo dvou akcí na třech plochách mám dělat dvě akce na dvou necelých plochách? Rozhodně nejsem sama, kdo nestačil otevřít celý Houbový les. Normálně beru věci tak jak jsou dané ale tohle je fakt moc.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ano, měly by tam jít ;)
     
    zejdy66 a Helena1313 tohle ocenili.
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já bych taky brala jak to bylo ani tu druhou plochu nemájí všichni otevřenou celou ani straši kytka a řádek nepůjde použít jestli jsem dobře počítala tak jedovatec je 4500 a vypadávatek 650
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kvůli padátkům bych taky raději plochy farmy, bo na hřbitov nejdou JC, sice bude míň padátek o 350 a pěstění o 3000 - muselo by to padat jak o život, tak netopýry měly dát jindy, už toho je fakt přespříliš, kdy já budu například žehlit? Už se mi to nějaký pátek štosuje a nikdo to za mě neudělá, pejsek nemá ručičky
    :p:eek:
     
    Naposledy upraveno: 31/1/18
  9. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Měli to dát kompletně na všechny plochy - ať si každý vybere včetně BAHA :p
     
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím ,tak nově to vychází 4500 akční plodiny (okořeněného jedu) a 650 krystalů. Do akce jdu. Jen zase neotevřu další část plochy :mad: No ale uvidíme brod je ještě daleko 8)


    Hezkou hru ...
     
  11. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Tak pěkně jsem si to sesumírovala, co, kam a kdy dát a než dorazím z nákupu, je to všechno jinak. Za mne je to ta horší varianta. Ten, kdo jako já, doufal, že si napěstuje do strašidelné stodoly i se splněním úkolů na 3 plochách farmy, teď tiše pláče a kleje. Souhlasím s Casey27. Není to zlepšení, ale skok dolu i přes snížení počtů dodávek. Jára
     
  12. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    To opravdu musí být dvě akce na jednom a kousku plochy? Myslím, že jedna na děsivku stačí a netopýři mohli být příště. Myslím, že dost hráčů nemá šanci plnit obě akce najednou. Vůbec se mi to nelíbí.
     
    zejdy66 a evoku57 tohle ocenili.
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Pridavam se k obema navrhum (nakopat a vratit) ;)
    Fnukynam dik! Jeste si vybrecte dalsich milion ploch! >:(
     
    Naposledy upraveno: 31/1/18
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak a mně se změna líbí :)Na hřbitov dám jedovku, houbový les bolcovitku a dojedu frapé + se pokusím vybrat mimo stonku SK a SH .... Uvidím, co stihnu...Dekorky na strašiplochu uvítám, těch 10300BZ 2x denně, co tam sbírám, se navýší. :inlove:
     
    GordonSargent a maribeja tohle ocenili.
  15. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Tak a teď tedy zase nadávám já, na "hřbitově" jsem měla uplně jiné plány. Navrhuji tedy aby se počty snížily na polovinu (jedovky i obsidiánu) a celá akce se přesunula na plochu po Kubíkovi. Tím by snad mohli být spokojeny oba "tábory" ;):p
     
  16. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Mě to taky vyhovuje,náhodné odměny od netopýrů nechám strašidlům a na normálních plochách po skončení frapéé konečně napěstuji kopřivy,aby bylo čím nakrmit rysa a cukrárnu na výrobu lízátek.
    Děsivka se má odehrávat na hřbitově a ne na lesních mýtinách u studánky,ještě by někdo mohl vyděsit nějaké zamilované na procházce:p
     
    zejdy66, Trepifajksl a stěby tohle ocenili.
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Navíc ani nebude možnost nahnat padátka vytuněnými rostlinami. Přesto, že denně posílám 15 dárků, vrací se jich tak 4-6, tak odtud taky pomoc nepřijde. Jestli to nebude padat, jsem v háji.
     
    matlafous123 a Danielaa25 tohle ocenili.
  18. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Jak to tu čtu, tak si myslím, že to RT zkazili hned na začátku, když se rozhodli nacpat 3 akce najednou na 2 místa.
    Mně taky vadí, že bych musela volit mezi Frapé a Strašidelným byznysem a teď je zase málo plochy na byznys, netopýry a otevírání plochy.
     
    zejdy66 a Zoufálkov tohle ocenili.
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Dokážu pochopit obě strany.
    Mě se to netýká ani kdyby to daly na Baha, protože bych ji stejně nejel. Potřebuju napřed vyřešit problémy které se mi krzeva hřbitov hromadí už nějaký čas.
    Pak si klidně nějakou akcičku střihnu.
    Pořád teda u mě platí pouze to co jsem psal. Dělám jen levou stranu úkolu.
    Zbytek plnit nebudu.
     
    Zoufálkov tohle ocenil(a).
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak tento způsob změny zdá se mi poněkud nešťastný...
    Bambusového výhonku mám tolik, že bych se mohl stát jeho dodavatelem do Číny, a stojím i ve Frapé olé na padátkách.
    Počítal jsem s tím, že na Hlavní, Divokou a na Mýtinu vrazím dlouhodobku a ve 14:00 za spolupráce 3 JC zinkasuji dostatečný počet padátek do Frapé olé a dostatečný základ pro novou akci...
    Jenže (asi nejen v ČR a SR) mnoho hráčů želelo, že mají málo ploch pro pěstování akčních kytek. Že tím dojde k nevýhodě, spočívající v nemožnosti ovlivnit počet padátek na hřbitovních plochách, nikomu z "fňuken" ani z RT (tam si nejsem jist) asi nedošlo.
    Opravdu z celého srdce děkuji!

    Mě nějaké ňuchňání zamilovaných zvířat na Mýtině nezajímá. Já jsem pro efektivitu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.