Strašidelný byznys (1.2. - 6.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Já jsem stále ještě zapálený farmář :), takže mi nevadí že mě zaměstnávají, je to celkem jednoduché, do 3.2. pěstovat bambus a až po skončení se vrhnout na další akční plodinu, 7500 ks pětihodinovky se pak na třech plochách v pohodě stihne, no a boltcovitka na děsivé plochy :), ještě by to chtělo něco na bahamu, ať nezahálí :).
     
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Nie je stonek, nie je záujem.. ;)
     
    evainfo, vilm4 a Lyzarka tohle ocenili.
  3. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mně několik akcí najednou také vyhovuje a naprosto souhlasím s krakoramajou, že když nestíhám, je to jen o tom co si vyberu.
     
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Dodám jen do levé části, kvůli sazeničce "ducha" (ty sazeničky uprostřed mě už nezajímají)
    Jinak vynechávám. 2 akce na jedné ploše ...... ee.

    Otevřený hřbitov využiju každou vteřinu. Budu si snad natahovat i budíka.
     
  5. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, to je mazec, na stejné plochy dvě akce - každý si musí nastavit své priority, co chce dokončit. Přeji nám všem správný výběr. Jára
    Stejně do toho ale půjdu.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jsem si zrovna dneska pri pohledu na tu obrovskou kouli na nebi, po ceste do prace rikala, kdy nam soupnou desivku ;) Zakladni cast pojedu urcite - strasidelny dum ma jeste rezervy, ale pejry krmit 100% nebudu.... to si radsi otevru posledni cast houboveho lesa a budu pokracovat v plneni bubu ukolu. Kombinovana akce supr (kryjici se s dalsimi akcemi uz mene supr), ale na nahodne odmeny a navic tohoto typu me mily RT neutahnes! :p
     
  7. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    ...a aby to nebylo nudné, tak by mohli hned 3.2.2018 spustit další dvě akce, možná by stálo za to poslat RT na vyšetření...
     
    Peto121 a vilm4 tohle ocenili.
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Jen houšť!!! Nic zadarmo! Ale akcička pěkná. V posledním dechu jsem dokončila piňatu. Nevím, jestli stihnu frapé a teď se k tomu všemu ještě budu bát. Tak se asi schovám pod hromadu jedovatce a uvidím, jak se to vyvrbí :eek:
     
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    No,dobrý,ale asi skončím u Chocholouška o něco dřív,než byl původní plán.
     
  10. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    masakr, opět co dřív....ach jo....kde mám pěstovat do stálých úkolů?? No děsivku využiju co budu moct zbytek uvidím, každopádně chci dodělat trubky
     
    evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak na jednu plochu bambus, na jednu tu jeduznu, dopěstuju do úkolu a pojedu ty pejry.... ono to nějak dopadne.

    Edit: ta jeduzna je 5h ... to půjde.
     
    evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jejda, můžu si odpočinout u expertních úkolů? Toto už je opravdu hoooodně i na přečtení, natož pochopení a co dřív pěstit na tolika plochách :oops:o_O nu nechám si to ještě projít hlavou a řádek by nebyl? nebo jsem slepoň :p
     
    evainfo, olivka1180 a tydýtková tohle ocenili.
  13. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Akce se mi líbí hlavně kvůli dekorkám mám jich poměrně ve strašidelném domě málo.Tak uvidím jak budu stíhat.
     
    Zoufálkov a tydýtková tohle ocenili.
  14. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    no je to husté asi ,niečo vynechám nestíham, málo času
     
    evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  15. burds

    burds Titán fóra

    Občas si říkám k čemu mám Baha když se všechny akce dělají na farmě.Na farmě potřebuji dopěstovat.Na Baha by mi akce nevadila.No nic.Budu dělat i tuto akci a mlčet.
     
  16. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Krmení tentokrát vynechávám - odměny nic moc - nechápu proč nedají kupóny na kombajn.
    TS s tajemné stromy vše staré , žádné lákadlo a když si vzpomenu na odměny z piňaty ..:wuerg:
    Tak raději krmit netopýry nebudu:sleepy:
     
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Nechám tomu volný průběh bez přípravy ještě nemám dokončený frappé sázím akční jenom 1x za den zítra bych mohla mít hotovo potom se pustím do této akce napěstovat nebude problém a padátka snad napadají i bez přípravy na noc dávám co potřebuji do expertnich úkolů s těmato úkolama zatím držím krok. Když jsem viděla co mě čeká dál tak ten krok už dlouho neudržím.Netopýry určitě dělat nebudu. Už si říkám že všechny akce dělat nebudu podle odměn ale něco mě tam vždycky zaujme teď jsou to hlavně ty dekorace kakt..svíci tu jsem dostala v minulých TS .
     
  18. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    sakra oni se snad zblaznily snad uz nic nedaji xDdodelam jednu a uvydim jak vyjde druha :p
     
    burds a tydýtková tohle ocenili.
  19. stavra

    stavra Rádoby autor

    Už je toho příliš,to je akce kup si,asi potřebují prémie!
     
    malanek70 a burds tohle ocenili.
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    A když sklidím zítra ve 14 00 co na mě z polí vyskočí?????No jo nechám se překvapit .....Když před tak klíč a po obsidián nebo obojí......:D
     
    Naposledy upraveno: 31/1/18
    babina51 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.