Strašidelný byznys (1.2. - 6.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] hezkou neděli ze hřbitůvku :) já si včera po práci zapomněla vypnout buzení a protože večer padl jeden bonus a dnes další dva, jsem si zabalila česnek a šla brzy ráno na hřbitůvek xD. Dva bonusy ještě fungují do odpoledne, tak po

    [​IMG]

    splnění vrchní části a nedodělané jedné boční jsem vypnula pejry na ploše aby nelákali a vrhla se na jiné věci. Poslední část plochy konečně otevřená :p a teď bojuji s oběma úkoly na arboreta ... bych to mohla zvládnout, pokud odpoledne neusnu a nezapomenu že

    [​IMG] .. [​IMG]

    dochází oba bonusy xD. Vstávání za tmy mělo výhodu je uklizeno a v deset byl oběd, tak všem ať se splní co si předsevzali [​IMG]
     
  2. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Jedovatce mám nadpěstováno, tak jsem se vrhla na netopýrky, padátka dopadají z boltcovky. Ale nejčastější věc, co padá za špízy je.... jedovatec >:(.
     
    jana563, sisinka a evainfo tohle ocenili.
  3. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    evoku57; Y_n_O ta údržba je psaná nejen na poslední den, ale i zítra. Nevíte náhodou, jestli to platí pro oba dva dny nebo buď zítra a nebo pozítří? Každopádně při děsivce , kdy je rozděláno spoustu úkolů, které ani při plném farmaření není možné stíhat, je zvolení údržby dost ... (napadají mě samé škaredé slova ;)).
     
    švestinka, sisinka a evainfo tohle ocenili.
  4. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, strašidelná akce hotová, Tedˇ rychle pěstovat na dokončení minulých úkolů, stejně by to bylo lepší v původním znění, protože akce by byla také splněná a to pěstování by bylo o 3 dny delší..... Boltcovku jsem jen rozpěstovala. Jára
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Dopolední údržba by vadit neměla, ne? Kdo je doma, sklizně si naplánuje a ohlídá. Kdo je v pracovním či vzdělávacím procesu, tomu to je stejně šumafuk údržba neúdržba :) Lepší dopolední než odpolední.
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    malanek70 - údržba hry je psaná pro oba dva dny, tudíž s ní počítej po oba dva dny ;)
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Krákorko, většinově máš asi pravdu, ale jsou takoví, co pracují na směny ;). Jenže ono je těžké se trefit tak, aby to nikomu nevadilo. Dokonce i v jednom časovém pásmu by to nešlo, natož ve vícero :).
     
    malanek70 a evainfo tohle ocenili.
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Při pohledu na hřbitov mě jímá spokojenost :D: z bubustromu vypadla na bambilióntý pokus konečně svíce, takže mám už všechny bubustromy aspoň jednou. Chybí vyhopsat 122 obsidiánů a bude komplet hotová akce, bo potřebný jedovatec už hnije dva dny ve stodole. Když "uzrají" 4 čičivíly a 169 třpytivých koulí, rozšířím houboles o další dva sektory, při této akci už třetí a čtvrtý 8). A na příští děsivku už mi budou zbývat jen poslední dva. A k tomu začít obě arboreta. A dokončit 11 nedodělaných úkolů na hřbitově. Takže už mám vlastně skoro hotovo :music:xDxDxD:p.
     
  9. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Strašidelnú akciu som úspešne dokončila. Teraz ešte čo-to napestovať, aby som mohla otvortť ďalšie plochy Hubového lesa. Ten zatiaľ funguje na polovicu...
     
    sisinka a evainfo tohle ocenili.
  10. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    i..i.

    Tak jsem se rozhodl přispět svou troškou do diskuzního mlýna.
    Akci nestíhám, ani ne tak z důvodu pěstování, ale kvůli nízkému množství padajících obsidiánů. Druhou plochu ještě otevřenou nemám, takže se mrcasím na tom pidižvíku, který jsme dostali při zavedení. Vzhledem k četnosti děsivek plně otevřu plochu tak za dva roky. Když si máknu. Ale zase není to nic, co by mě extra trhalo - jde jen o dekorace na hřbitov, budou jiné - kdyby byl stonek, štvalo by mě to víc.

    Všem, co stíhají gratuluji a přeji hodně štěstí, kteří se snaží dokončit.

    Hard Rock Hallelujah.
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj kde ses toulal, už dlouho jsi tu nebyl:)
    mám jednu svíci ze stromboly, tempem jejího zrání neotevřu nikdy, jinak dobrý:p;)
     
    evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  12. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    tak já se taky pochlubím - na 2.pokus buk a další na 3.pokus svíce.nedalo mě to a druhý den na 2.pokus opět svíce.Víc jsem štěstí nepokoušela,mám asi na rok vybráno.Z taj.sazeniček z akce jen jabloně a svítící.Akce hotova včera večer,teď plním v družstvu houbový lesIV.

    LV 118
     
    Naposledy upraveno: 4/2/18
    sisinka, evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 131 padátek a jedna otočka akční...večer bude napěstováno a dopadá snad ráno.
     
    sisinka, evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne treba ešte dodať rastlinu hrôzy a duchov a budem mať komplet hotovo.Aktivoval som si 1 časť hubového poľa a ešte mi treba posledné tam musím nachovať tie kočkovíly ako aj do 5-ky diamantového arborétumu.To bude na dlhé lakte.
     
  15. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Mám hotovo, dopěstoval jsem to dneska, včera jsem pěstoval na úkoly, obsidiánu padá hodně, už mám 209 navíc.
    Dnes bych mohl odemknout další část plochy v Houbovém lese II a pak bude zbývat dodávka víl, tam mám stav 168/300, to ještě potrvá.
    Netopýry jsem zatím nekrmil, možná něco zkusím.

    lolobrigita: Ano, na obrazovce dodávaní do akce v pravém dolním rohu je zapni
     
    sisinka a evainfo tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lolobrigita - pokud se ti na Měsíčním poli nebo v Houbovém lese neobjevují netopýři Drákulové, musíš si je zapnout
    [​IMG]
    Pak už můžeš vesele krmit netopýry Krvavými špízy ;)

    Dostaneš se tam buď z akční lišty nebo přes tuto ikonu
    [​IMG]...[​IMG]
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali - už jsem to psala v dotazech, nešlo by, pokud by údržby byly opravdu dlouhé, o tu dobu prodloužit akci?
    o_O
     
    evainfo a Arči1000 tohle ocenili.
  18. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Tak to se máš :) Poslední dobou nemám moc čas, farmařím jak se dá - práce, bydlení atd. prostě je toho moc, nestíhám :D
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  19. lolobrigita

    lolobrigita Zelenáč fóra

    Díky
     
    Skali tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - nikdo neví, jak ty údržby budou dlouhé. Také je třeba ani nemusíš zrovna zaznamenat. Ale je potřeba v těch oznámených časech s nějakým omezením počítat. Takže si to nějak naplánovat.
    O případném prodloužení rozhoduje RT. Děsivka je tentokrát dost dlouhá, tak se toho dá stihnout, myslím, dost.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.