Strašidelný byznys (1.2. - 6.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No tak strašistrom úspěch, ovšem akce "překlep" omylem jsem cvakla dodat a zbylo 10ks jeduzny:cry:... takže se naložím do vany a snad mi vyroste dost semen na celou plochu.
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem ze sazeniček měla jednu kaktusovou svíci, zjistila jsem, že roste nějak strašně dlouho, více jak 300 hodin a i s ponožkou to trvá více než 200 hodin, vzhledem k akci, která ještě trvá cirka 95 hodin a pak na dlouho útrum, tak se chci zeptat, jestli dozraje do dalšího otevření na nějakou akci, děkuji za odpověď. Jinak jsem už teď s těmi stromy spokojená a strombolu tudíž mi netřeba, neb tu novinku stejně mít nebudu, tak zas někdy příště.
     
    alena1480, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    fany2020: zatím mi pokaždé ta svíce dozrála... zraje cca 15 dní a děsivka je cca po 28 dnech.
     
  4. xxxlll79

    xxxlll79 Zelenáč fóra

    chtěl jsem se zeptat kde se dají sehnat ty jablka temné královny mám strom xxl, ale nemám základní
    takže je to na nic
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - mělo by působit obojí, protože je zařazená mezi děsivé předměty, stejně jako ostatní děsivé rostlinky.
    [​IMG]

    Jedovatec je akční, takže tam prd...
    [​IMG]
     
    malanek70, sisinka a Danielaa25 tohle ocenili.
  6. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    xxxlll79 - v Jackově obchodu za plodiny

    [​IMG]
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    xxxlll, ahoj, jestli jsi si koupil jabloň ve strombole, tak jí budeš mít i se základem, myslím tím, jedna jabloň a na ní nasadíš xxl, jinak v této akci jsou v odměnách tajemničky, z té by ti mohla vypadnout v základu, anebo jak píše nade mnou Skali -
    omlouvám se, Skali, nade mnou je Danielaa
     
    Naposledy upraveno: 2/2/18
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    davidson00 - ve strombole jabloň temné královny v xxl verzi není (jen obyč a XL). Mohl by ji mít z akce Netopýří noc.
    Takže buď základ sežene ve strombole, nebo jak píše Danielaa25 - v Jackově obchodě.
    Ještě mrknu do družstva, jestli tam někde není odměnou.
    Edit: Tak našli rádcové, našli
    [​IMG]

    A čistě teoreticky by mohl jablůňku získat i z tajemných sazeniček za dodání do úkolu v této akci. Možností je dost :D
     
    Naposledy upraveno: 2/2/18
    davidson00, sisinka a Danielaa25 tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak oni ti upiri davaji akcni kytku nebo jsem to blbe pochopil?
    Ja ze jedu na akcni a pak jsem chtel delat usi-kytku, abych neco mel dodelany, ale to bych fakt nechtel aby zase prebyvalo neco co nepotrebuju...

    Vypadavat ma 130 obsidianu/den, v tuto chvili ma byt 148 (nebo chybet 502 ), mam 388 (chybi 262 ), mam 59% hotovo.
    Stav korenu : idealne 1022 kusu (900/den ), mam 2542 z 4500 (56% ).
    Zatim uplynulo 22% casu, zbyva 92 hodin.
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj asi jsem pomýlená, zrušila jsem MJS,dala upíří sérum a stále 4 kousky s minipolí. Co dělám špatně?:(:cry:
     
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Upíří sérum funguje jen na hřbitovní kvítí,takže je k ničemu,lepší je MJS,ta funguje všude a déle.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/2/18
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - můžou ti nadělit jak boltcovitku, tak i jedovatec ;)
     
  13. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Dobrý večer farmáři. Právě jsem s nadšením zjistila, že jsem z 13 tajemniček v této akci krom mnoha jabloní temné královny a chapadlových vrb získala i svou první kaktusovou svíci. A pak jsem se musela jít podívat do FAQ, protože dobu růstu 350 hodin jsem považovala za podivnost. Dobře, nemusím nic restartovat, čistit, leštit ani vysávat, ale stále nechápu. Jenom doufám, že těch 350 hodin se počítá v reálném lineárním čase a ne jenom v době přístupu na děsivku. Ale že to budou super vzácné svíčky, klidně bych je pak i s RT měnila třeba jednu za 10 florenů.
     
  14. Pavca42

    Pavca42 Perspektivní autor

    tak jsem teď zjistila, že mají lítat pejříci, ale nelítají a nezjistila jsem, jak je mám pustit :D


    už jsem to zjistila
     
  15. kodl1954

    kodl1954 Zelenáč fóra

    • Necituj, prosím, příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Pokud používáš tlačítko odpovědět - citaci vymaž. Děkuji, Skali
    *** odstraněna zbytečná citace

    a kde si to zjistila či nastavila?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/18
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kodl1954 - pokud se ti na Měsíčním poli nebo v Houbovém lese neobjevují netopýři Drákulové, musíš si je zapnout
    [​IMG]
    Pak už můžeš vesele krmit netopýry Krvavými špízy ;)

    Dostaneš se tam buď z akční lišty nebo přes tuto ikonu
    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/2/18
    Janina0971 tohle ocenil(a).
  17. kodl1954

    kodl1954 Zelenáč fóra

    Skali
    *** odstraněna zbytečná citace

    DÍKY.....hraji to tak dlouho a nevím to........ :-(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/18
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kodl1954 - pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým, tak nepoužívej tlačítko "odpovědět", protože tam nakopíruješ i veškerý obsah toho příspěvku - včetně obrázků, což je zbytečné a znepřehledňuje (zahlcuje) to fórum. Musela bys tu citaci odmazat. Vhodnější je začít psát do nového příspěvku, dotyčného jenom oslovit a pak napsat, co máš na srdci.
    Pokud reaguješ na příspěvek, který je třeba na předešlé straně, tam můžeš citaci klidně používat.

    [​IMG]
     
  19. hillaryc

    hillaryc Pisálek fóra

    Ahojte. Škoda, že sa nedá pestovať aj na tretej luke - strašidelné panstvo. Asi je to určené len na dekorácie, no ja ich mám len 6 kusov, inač celá tá lúka volná, škoda, že vo Farmerame sa nerobí všetko pre hráča, ale proti hráčom. Ja nemôžem dokonca využívať ani hubový les, pretože najprv na odburinenie treba splniť pre mňa nesplnitelné úlohy. Bud tam treba dodať obrovské množstvá rastlín, alebo tie veci ešte ani nemám - mačacia víla a list zo strašidelnej vrby.
     
  20. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Včera to byly docela hoňky na hlavu, jak co nejlépe využít navýšené sklizně (na začátku akce i včera ráno jsem vytočila 100% do stodoly). A mám fakt radost, protože už chybí jen 170 obsidiánu a akce bude hotová. Na druhé arboretum chybí už jen 9 slizounů, budou v poledne. První rozšířené na max už bylo včera ráno a také předposlední část lesa. Na poslední část chybí 240 kočičích víl, což bez bonusu už tentokrát nestihnu, ale nevadí. (No, teď mě napadlo, kdybych postavila ještě tři chlívky, stihnout by se to dalo. Promyslím to.) Také jsem napěstovala na další strašivrbu, tak už budu moct z ní mlít i krmení. Teď roste bolcovitka, tak i nějaké netopýry nakrmím.
    Jak děsivky nemusím, ten šrumec na hřbitově se mi docela líbí, není tam nuda :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.