Stezka cukrových lebek (2.11. - 8.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Měla jsem od včerejších 4:30 pauzu, před chvilkou jsem sklidila. Jsem u druhé akční kytky kdesi v půlce... Tak třeba uhraju až do úplného finiše a cílové pásky 8)

    Časomíra do konce akce 73 hod.
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Chybí mi prášíček, jinak už by řádek taky řádkoval, ale nebyl čas v práci sklízet pravidelně dlouhodobky :p
    [​IMG]
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hotovo dnes dopoledne, pomohlo pár bonusů z KŠ a jednou Jack. Všem co ještě finišují, držím palce. Zvládnete to do konce :). Hezký večer
     
  4. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    hezký večer, hra mi od začátku šlapala jak hodinky, bohužel jen první část, úplňkovou lebku jsem ve mlýně umlela jen 5 sazeniček a pak už nic , ale i to mi stačí na dokončení 2 části úkolu, i když jsem odemkla poslední část, ve mlýně se mi nezobrazuje žádná cukrová lebka tudíž nemohu pokračovat ve splnění poslední části akce
     
    burds, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kytička62 - dobrý večer, další cukrové lebky (do počtu 5 kusů) by se měly připsat do pěti hodin od jejich semletí. Takže zkus zavřít kompletně hru (klienta/prohlížeč) a naloguj se znovu. Pokud se ani pak cukrové lebky ve mlýně neobjeví, kontaktuj herní podporu a požádej je o pomoc.
    Hezký večer
     
    burds, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    Díky, všechno jsem udělala už odpoledne ,bohužel nic se nezměnilo
     
    burds tohle ocenil(a).
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ranní sklizeň vše dohnala :) ať se daří všem co finišují ;)
    [​IMG]
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě mi chybí napěstovat trochu akčního plevele na Baha a polapat necelých dvěstě pajdátek. A bude to v cajku. Až se vyspím, budu pokračovat v pěstování a lovení.
    Hotovsonům gratuluji, pro nás slimejše je pořád ještě času dost...
     
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Ráno hotovo,včera nákup 2 cukr.beden a nezklamaly - z 8 taj.sazenic javor cukr,XXL 3x /232ks/,tekoma XL 3x,borovice štětinataá XXL a franklinie o té člověk ani neví,že ji mám v liště už pěkně dlouho.Fakt se to vyplatí
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hrůzný lilek zklamal. Vypadlo jenom 38 padátek. Myslela jsem že už bude stonek..:p;)Chybí 13 padátek. Ach jo.
    Dobré ráno všem:)
     
  11. kocieva

    kocieva Expert fóra

    Pěkný den všem. Stonek neberu, dekorky mají už své čestné místo v parku a Slunečnicovém vrchu.

    Edit:
    Kutilka70, asi vezmu, i kdyby měl "pár let" zůstat prázdný, než se objeví ještě výnosnější dekorky.
     
    Naposledy upraveno: 6/11/23
  12. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Někteří tu píšete že vám to nepadá.
    Do konce akce zbývají ještě dva dny, pěstuji si co potřebuji a přesto mám v tuto chvíli přebytek [​IMG]

    kocieva Stonek bych si vzala, i kdyby zůstal nenaplněn. Nikdy nevíš kdy se ti bude hodit :music:
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím a je to doma.

    [​IMG]
     
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Nu... ještě potřebuju dokončit na Farmě poslední akční kytku. Chybí mi ještě 6 úkolů.

    Časomíra do konce akce 49 hod.
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Už máme uděláno, už máme hotovo. Poslední sklizeň sklizena a dodán zbytek. S práškem nebyl problém. Už jen pravidelně vybírat mince a nakupovat v obchodě.
    Kdo má hotovo, gratuluji. Kdo ještě plní, držím palce.
     
  16. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak mě v tuto chvíli chybí 1140 padátek, nevím jak je to možné, ale prostě to nepadá, a to jsem použíla návody jak na padátka:sleepy:
     
    smoulinek123, 14087 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A co zkusit okamžitou sklizeň se šafránem na pohopolích?!? Zde nepotřebuješ řádky na SH,jen vánočku s nevinností a dostatek SH. Hlavně mít vyšlechtěny obě dvě lasky k SH !;)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    hroudov: Zdravím, to se mi nějak nezdá. Cukrové lebky máš zřejmě napěstovány. Zeptám se jinak. Co pěstuješ na hlavní louce, plantáži a úplňkovém poli (tam je nejdelší hrůzný lilek). Přes noc, by mělo z dlouhých rostlin vypadnout dost pyro prášku a těch nocí už od začátku akce bylo hodně.
    Přes den můžeš dát taky dlouhou, nemusíš točit 3x denně krátké.
     
  19. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    Nevím ,jak je to možné,ale vše mám splněno,ale nemám dát nic do stonku a tento problém mám i s minulou akcí,proboha proč,nikam na plochu jsem nic nedávala
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    ivacek53 zkus aktualizovat stránku nebo úplně odhlásit hru a znova přihlásit, a pokud ani pak nenajdeš dekorky tak musíš na podporu ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/11/23
    modro.ocko22, -Jara05- a Dave Lister tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.