Stezka cukrových lebek (2.11. - 8.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tož to programátoři fakt "nevyťukali" :wuerg:. Asi dobrej matroš....
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechtěl sem to tak psát na plnou hubu,ale asi máš pravdu!xD
    Kdyby čirou náhodou zbyly mince,pořídím i koníky!8)
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    To by šlo :) A dál se uvidí ....
    cukrový obchod.png
     
  4. oblak

    oblak Pisálek fóra

    Nedajú sa mi dodávať vypestované rastliny, ani cez klienta, ani cez web.
     
    babina51 a maribeja tohle ocenili.
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    oblak taktéž se mi to nedaří. Půl hodiny sjíždím fórum a zkoumám, co dělám špatně. No nic, zkusím ráno
     
    babina51, maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    oblak - zdravím, jak "nedajú" ? Co to dělá ? Už jsi nějaké rostliny dodal ? Máš dostatek akční rostliny ?

    Snažíš dodat na správné políčko ve správné části - Farma/Baha/Desivý svet
    (není tam zámeček) ?
    zámeček.png

    Klikneš na políčko a pak vpravo klikneš na zelené tlačítko Osvetliť ?

    osvetlit.png
     
  7. oblak

    oblak Pisálek fóra

    Podľa FAQ dodané 1,2,3 a ďalej sa nemôžem dostať, napestované ďalších 1600 a nič.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    oblak - fajn, takže před tím dodávat šlo.
    Když si klikneš na to políčko č. 4 - co to udělá ? Vidíš vpravo to tlačítko (zelené) Osvetliť ?
    Pokud tam tlačítko není, zkus kliknout znovu na ten keř - na jeho horní část. Keř se podsvítí a vpravo se objeví tlačítko Osvetliť ...
    Na účet k tobě nevidím, ale domnívám se, že máš tento problém - u mě to také u některých políček zlobilo a chvíli jsem s tím bojovala.

    keřík.png

    Vyzkoušej to znovu a uvidíš, bude-li to OK. Když tak dej vědět, jestli to pomohlo, ju.
    Dobrou noc
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Ja mam uz od vcera napestovane a dnes bude aj stonek :music: bosorka sa este placa na hlavnej ale vecer bude mat tiez napestovane :music: Ks jej dalo iba 100% tak sa plazi pomalsie xD
    Rychlikom posielam gratulku a ostatnym drzim palce nech sa im dari,casu je dost :)
    Pekny vikend prajem ;)
     
  10. oblak

    oblak Pisálek fóra

    Skali ďakujem, presne to bol ten problém.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásný dník u cukrové lebky :) je pravda, že to načítá občas pomaleji a když jsem chtěla ráno pomlet zahradní lebku a zasadit, nic ve

    mlýně
    nebylo, i když jsem včera odklikla klíč. Docela jsem zpanikařila ... nachystané bonusy z kola, puštěné řádky na SH, zrušené dekorky na ploše a hlavně propočítané, že vše vrátím do 2 hodit do běžného provozu :sleepy:
    Po restartu farmičky jsem tam lebky měla :p stačilo dvakrát otočit akční, akcička hotová a farmička je opět ve svém režimu :)
    Občas se mi stane při spuštění farmičky, že ovečky uváznou na 45% ale stačí F5 a jede to potom jako po másle :D
    Jinak pikolko dalo opět vílí pramen :cry:

     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    oblak - dobré ráno, tak to je super, že už to jde :)
    Děkuju za zpětnou vazbu
    Hezkou sobotu a ať se daří
     
  13. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Včera se mi stalo, že jsem dostala 5 semínek, ale při setí se zasely jenom 4. Páté semínko fuč a nenašlo se. Nic jsem nehrotila, jedno semínko mě nevytrhne. Teď už jenom čekat na padátka. Opravdu musím říct, že poslední dobou jsou hry docela dobré.
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Poslední padátko padlo a stonek je doma ;)
    [​IMG]
    Přeji všem krásný víkend :)
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Ted dopadala padátka a stonek už pracuje.Tak už budu jen sbírat mince
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne treba ešte 1 otočku na hlavnej a potom zasadiť niečo do rána na padátka.Mal by som to ráno aj ja doraziť do konca;);).
     
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak poslední klíč mám, ale semínka na hlavní nikde, nemám co umlýt, tudíž ani pěstovat nemůžu, to mám čekat 5 hodin než je dostanu?, kdo má už hotovo, tomu veliká gratulace.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - odevzdala jsi klíč na první políčko ? Tam za něj dostaneš zahradní lebková semínka a pak můžeš jít do mlýna ;)
    klíč.png
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Skali moc děkuji, asi jsem na to zapomněla, hned to napravím.
     
  20. mirek160353

    mirek160353 Pisálek fóra

    Jak je možné,že mě nenaskočilo 5 ks cukrové lebky na umletí zahradní lebky?Semínka mám,ale nemůže mlet.je to poslední plocha co má dělat.
     
    burds a babina51 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.